blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Robotla Klozet Banyo Tuvalet Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma İşlemi

Yenibosna Robotla Klozet Açma Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan ve en sık kullandığımız alanların başında gelen mutfak, banyo, lavabo ve klozet gibi alanların sorun çıkarmasını asla istemeyiz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere hizmet verdiği bazı alanlar şu şekildedir;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yenibosna
  • Klozet Tıkanıklığı Açma Yenibosna
  • Yenibosna Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Yenibosna Tuvalet Açma
  • Gider Borusu Açma
  • Banyo Gideri Açma
  • Pimaş Açma

Yenibosna Robotla Klozet Açma 5 Pratik Bilgiler

En sorunlu tıkanıklık çeşitlerinden biri olarak görülen tuvalet tıkanıklığı aslına bakılırsa uzman eller ile kısa süre içinde çözümlenmektedir. Tıkalı tuvalet nasıl açılır sorusu herkesin merak ettiği bir konu. Öncelikle tıkanıklığın meydana geldiği boruların belirlenmesi gereklidir.

Yenibosna Robotla Klozet Acma 1

Bu, insanların herhangi bir alet kullanarak tespit edebileceği bir sorun değildir. Bu yüzden Boğaziçi Tesisat olarak Avrupa’dan özel olarak getirdiğimiz robotlar ile tıkalı alanı tespit ediyor ve sorununuzu anında çözüyoruz. Peki, Yenibosna tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları nedir? Bu tıkanıklığın çeşitlerine göre değişmektedir. Ekibimiz bazı durumlarda eskimiş boruların ya da çatlamış boruların değişimini yaptığı için sorunu görmeden bir fiyat veremiyoruz. Ama tıkanıklığı kısa sürede açma garantisini veriyoruz. Buda asla sizi üzmeyecek fiyatlar dahilinde oluyor. Tuvalet borusu tıkandı ya da giderden su akışı zayıfladıysa hemen bizi arayarak uzman ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz. Robotla tıkanıklık açma işlemi sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapmadan sizlere kusursuz hizmetler sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Yenibosna Klozet Tıkanıklığı Açma

Müşterilerimiz bize en çok tuvalet tıkandı veya klozet tıkandı sorunlarıyla gelmekteler. Burada bizim ilk ilettiğimiz bilgi onlara herhangi bir müdahalede bulunmamaları yönündedir. Yenibosna Robotla Klozet Açma Amatörce yapılan müdahaleler sonucunda ciddi maddi zararlar meydana gelebiliyor. Apartman gibi yaşam alanlarında gider borularının dağılımı oldukça karmaşıktır.

Siz 2.3. katlarda oturuyorsanız 1. katın gideri tıkanmış olabilir. Dirsek borularda birikme olmuş olabilir. Bunları robotlarımız ile anında tespit edip yok ediyoruz. Bu yüzden profesyonel desteği uygun fiyatlar dahilinde almak için mutlaka bizi aramanız gerekiyor.

Yenibosna Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış tuvalet (klozet) nasıl açılır sorusuna verdiğimiz cevap aslında lavabo ve mutfak gibi giderler içinde geçerlidir. Hanelerde giderler belli yerde birleşerek büyük ve geniş borular ile bir yerden aktarılır.

Yenibosna gider tıkanıklığı açan firmalar bu konuda oldukça özenli çalışırlar ama Boğaziçi Tesisat olarak biz konuya farklı yaklaşıyoruz. Araştırma ve yerinde tespit ile sorunu robotlarımız ve uzman ekibimiz ile belirliyoruz. Yenibosna Robotla Klozet Açma Nokta atışı tespit ile tam olarak tıkalı alanın tespiti ile gideri açıyoruz. Tüm bunları en uygun fiyat politikamız dahilinde sizlere sunuyoruz.

Yenibosna Robotla Klozet Açma

Yenibosna Banyo Gider Pimaş Tıkanıklığı Açma

Genellikle saç kılları ve benzeri materyaller ile tıkanan banyo giderleri oldukça sinir bozucudur. Gider girişinde topaklanan bu pislikler bir müddet sonra boruları daraltıp ve su akışını yavaşlatır. Suyun küvet ve duşa kabinlerinde birikmesi ya da yavaş akması banyo giderinizin tıkandığının işaretidir. Yenibosna Robotla Klozet Açma Pimaş tıkanması güçlü bir vakum ile açılması muhtemel olan bir sorun olsa da sorun daha büyük ise mutlaka özel robotlar kullanılmalıdır. Gider ve pimaş açmada kullandığımız robotların mekanizması çelik ve dönerli bir borunun gidere sokulması ve döndürülerek ilerlemesi şeklindedir.Yenibosna Banyo tıkanıklığı açma işlemimiz ortalama olarak maksimum 20 dakika sürmektedir. Ekibimiz profesyonel olarak sizlere hizmet için görevdedir. Yenibosna Robotla Klozet Açma Peki, banyoların tıkanmaması için nelere özen göstermelisiniz;

  • Saç, kıl ve benzeri atıkların giderde toplandığını engellemelisiniz.
  • Banyo giderlerine atık maddeler atmamalısınız.
  • Şampuan, duş jeli ve sabun gibi gereçlerin atıkları giderde kalmamalı.

Banyo kullanıldıktan sonra su yardımıyla atık kalmayacak şekilde temizlenmeli

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma