Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti, su kaçağının noktasal olarak belirlenmesi ve onarımının yapılması için kullanılan gelişmiş teknolojik bir yöntemdir. Tesisat görüntüleme kameraları ile su kaçağının kaynağı bulunur ve böylece gereksiz kırma işlemlerinden kaçınılarak sorun daha hızlı ve etkili bir şekilde çözülür.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulmanın Avantajları Nelerdir?

Kameralı cihazlarla su kaçağı bulmanın birçok avantajı vardır.

Cihazla su kaçağı tespitiBu avantajlar arasında noktasal tespit yapabilme, zaman ve maliyet tasarrufu, etkili ve kalıcı çözüm sunma gibi faktörler bulunmaktadır. Ayrıca, kameralı cihazlarla yapılan tespit işlemleri daha hassas ve doğru sonuçlar verir.

Su kaçağı tespiti yapılırken tüketicinin dikkat etmesi gereken 5 temel nokta
 1. Su kaçağı bulma işlemi için pompa bağlanacaksa mutlaka kombi altı bağlantılar kör tapa ile körlenmelidir.
 2. Su kaçağı onarımı yapıldıktan sonra tekrardan test alınıp başka su kaçağı olup olmadığı test edilmelidir.
 3. Su kaçak tespiti yapmak için işlem yapılan bağlantılar alt kata su sızması olmadığından emin olmak için kontrol edilmelidir.
 4. Kameralı su kaçak tespiti yapılırken birden fazla noktada gerekli kontroller yapılmalıdır.
 5. Su kaçağı tamiri işlemleri sonrasında resimler çekilmeli ve yapılan işlemler kalem kalem servis formuna yazılıp teslim alınmalıdır.su sisiztisi bulma EmRdZU.tmp

Su Kaçağı Tespitinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Su kaçağı tespiti için pompa bağlanacaksa kombi altı bağlantılar kör tapa ile körlenmelidir.
 • Su kaçağı onarımı yapıldıktan sonra tekrar test alınıp başka su kaçağı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Boğaziçi Tesisat, İstanbul’un tüm ilçelerinde kameralı su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti sunmaktadır. Kurumsal bir firma olarak güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve garantiyi ön planda tutarak hızlı ve etkili çözümler sunar.

Neden Boğaziçi Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

Boğaziçi Tesisat, tescilli ve kurumsal bir firma olarak hizmet verir ve müşterilerine kalite, güvenlik, hız ve garantili hizmetler sunar. Firma olarak tercih edilmesi durumunda kesin çözümler ve müşteri memnuniyeti sağlanır.

Kameralı su kaçağı tespiti, su tesisatında oluşan kaçakların noktasal olarak tespit edilmesi ve gelişmiş teknolojik cihazlarla onarımının yapılması işlemidir. Bu işlem genellikle tesisat görüntüleme kameraları ile gerçekleştirilir ve sorunun kaynağı net bir şekilde belirlenir.

Boğaziçi Tesisat olarak 2010 yılından bu yana su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda hizmet veren uzman bir firmayız. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sorunlarınıza çözüm sunmaktayız. Sunduğumuz hizmete güvenerek, sorunlarınızın kalıcı bir şekilde çözülmesini ve garantili hizmet almanızı sağlıyoruz.

Kameralı su kaçağı tespiti
Kameralı cihazla su kaçağı bulma su kaçağı tespiti gelişmiş teknolojik cihazlarla yapılmalıdır. Tesisat görüntüleme kameraları ile su kaçak tespiti kesin çözüme kavuşur. Kaçak olan bölge noktasal olarak tespit edilir ve onarımı yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağının yerini bulma işlemi konusunda kullanılan bazı teknik ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanları aşağıda sıraladık peki evde cihaz olmadan su kaçağının yerini bulma nasıl yapılır bu konuda sayfamızın sonunda detaylı anlatım bulabilirsiniz.

kameralı su kaçağı tespiti fiyatları

  1. Akustik dinleme cihazı
  1. Pimaş için görüntüleme kamerası
  1. Termal kamera

 

Kullandığımız bu teknolojik ekipmanlar ile kısa sürede su kaçağı noktasını buluyor ve onarım işlemine geçiyoruz. Elbete tek başına bu cihazlar yeterli olmayıp bunun için tespit işlemini yapan kişinin alanında uzman olması gerekiyor.

Su Kaçağı Bulma

 Su kaçağı bulma yapabilmek her tesisat ustasının bildiği bir işlemdir. Ancak her usta makineye sahip olmadığı ve yeterli teknik donanımı bulunmadığı için geleneksel usul olarak kırıp dökerek ve ekstra masraf çıkararak uygulama aşamasında çalışmaktadır.

Su kaçağı bulma sırasında bu yöntemler ne yazık ki eskide kalmıştır. Günümüzde hemen hemen herkesin tesisat konusunda birtakım makineleri bulunmakta ve su kaçağı konusunda da bu makinelerden yardım almaktadır. Firmamız su kaçağı hususunda müşterilerine yardımcı olmak amacıyla, bütün makine ve ekipmanlar ile hazır şekilde bulunmaktadır.

Bu sayede müşterilerin işleri kırılmadan, dökülmeden pratik bir şekilde çözümlenmektedir.  Tesisat borularının parçalarında ortaya çıkan veya borunun direk ana hattında oluşan kırık, çatlak sonucu ortaya çıkan su sızıntısına su kaçağı denilmektedir. Su kaçağı binalarda olmaması gereken ve istenmeyen bir durumdur.araba ve usta

Su kaçağı bulma fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir. Örnek verecek olursak  su kaçağı bulma fiyatı 300 TL diyen bir firma ( hatta bunlar firma değildir ) ile su kaçağı bulma fiyatı 800 TL olan bir firma arasındaki farkları aşağıda sıraladık

Patlayan borunun yerini tespit etmek için uzman ekip ve kameralı cihazlar ile çalışmaktayız.

Bir diğer önemli nokta ise firmamız kurumsal firma olması ve elinde yeterli derecede makinelerin olmasıdır.

13 yıldır  birçok kurumsal ve bireysel  müşterimizin yanı sıra cihazı olmayan yüzlerce  meslektaşımızın da çözüm ortağı olduk.

Şimdi sıra sizde sizde kalite güven ve uygun fiyatı deneyimlemek için bizi tercih edin.

iso9001Kullanmış olduğumuz malzemeler TSE ve İSO 9001 belgelerine ve bir çok uluslararası kalite standartlarına ve belgelerine sahip malzemelerdir.

Malzemenin yanı sıra tüm yapılan işçilik işlemleri içinde garanti vermektedir. Kalite Güven ve Uygun fiyat için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

su kacagi

Su Kaçağı Neden olur?

Yüksek Basınç: Gece ve gündüz suyun sıklıkla kullanım zamanına uygun olarak borulara farklı basınç sistemi uygulanmaktadır. Buna bağlı olarak borunun kaldıramayacağı oranda su basıncı gelmesi işlemi ile su kaçaklarına neden olmaktadır.

Çatlak: Su kaçağı şikayetlerinin bir numaralı nedeni borularda ya da boruların birbirine bağlama yerlerinde hem çevresel etmenlerden hem de zaman aşımına bağlı olarak ortaya çıkabilen çatlaklar bulunmaktadır.

Korozyon: Korozyon boruları su kalitesine bağlı olarak su sızıntılarına yol açabilmektedir. Arıtılmış olan suyun kireçlenme oranı da ortadan kalkacak ve yumuşak bir yapı ile tesisat sisteminden iletilecektir.

Binanın Yapısındaki Bozukluklar, zaman içerisinde binanın da yaşının gelmesi ile birlikte bina oturmaya başlamaktadır.

Binanın temelindeki değişimler, yaşa bağlı, deprem veya sel taşkınlarına bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kanalizasyon borularında neden olan sus sızıntıları bu şekilde ilerlemektedir.

Koç Vuruşu: Gün içinde sürekli olarak aç kapa yapılan ve ani kapatılan musluklarda belirli bir basınç kaybı meydana gelebilmektedir.

Zaman bağlı olarak süreli ani aç kapa işlemlerinde de basıncın çıkıp çıkıp inmesine koç vuruşu denilmektedir. Bu işlemlerin zarar verilmemesi için bina tesisat sisteminde geniş çapı bulunan boruların tercih edilmesidir.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2024

Kameralı su kaçağı tespiti fiyatı  Sayfamızın sonuna diğer firmaların ve Boğaziçi Tesisatın karşılaştırmalı  kameralı su kaçağı tespit fiyatı tablosu ekledik. incelemenizi tavsiye ederiz.

Fiyat araştırması yaparken dikkat! etmeniz gereken en önemli husus güvenilir firma bulmak olmalıdır. Sözde değil yazılı olarak belgeli Garanti veren firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Piyasada  ucuz cihazlarla iş yapmaya çalışanların aksine ABD  ve Alman malı cihazlar kullanmaktayız bu sayede kaçak bulma oranımız %99 dur.(Ucuz cihazla tespit olmaz evinizi boşuna kırdırmayın ) 99 TL 199 TL 299 TL bu fiyatlara tespit olmaz. bu şekilde fiyat veren kişilerden uzak durun.

Kameralı Su Kaçağı Tamir Fiyatı

Su kaçakları tamir fiyatı nedir? Müşterilerimizin telefonda en çok sorduğu sorulardan biri su kaçağı tamir fiyat nedir?

Bu konuda çok haklısınız fakat takdir edersiniz ki arızanın ne olduğunu bilmeden tamir fiyatı vermemiz mümkün değildir. Fakat sorun temiz su hattında ise su kaçağı tamir fiyatı 500 TL den başlamaktadır

Peki bu fiyat neye göre değişir?

Fiyatlar işin zorluğuna göre değişir aşağıda fiyatları etkileyen unsurları sıraladık.

  • Su tesisat hattı demir boru ise
  • Su tesisatında birden fazla kaçak varsa
  • Su kaçakları mutfak veya banyo dolabı altında arkasında gibi zor noktalarda ise
  • Pis su hattında kaçak var ise ( Pimaş çatlak kırık vs.)
  • Kaçak temiz su hattında fakat merkez konumda ve birden fazla işlem gerekirse

​Boğaziçi Tesisat yapmış olduğu tüm tamir işlemlerine en az 1 yıl yazılı olarak GARANTİ vermektedir.

HEMEN ŞİMDİ ARA  TAMİRDE %25 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

Su kaçağı bulma ücreti

Müşterilerin daima evlerinde bir su kaçağı olduğunda merak ettikleri su kaçağı tespiti fiyatları ne kadar acaba? veya su kaçağı tespiti ne kadar ki? sorularıdır. Oluşan hasarda su kaçağı bulma fiyatları 600 TL den başlamaktadır. Arızanın ne olduğunu tespit etmeden fiyat vermek mümkün değildir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

İşin zorluğuna göre değişen fiyat sisteminde su kaçak bulma fiyatı nı etkileyen unsurlar;

Su tesisatındaki hat borusunun demir olması, tesisat sisteminde birden fazla kaçak olması, kaçaklar mutfak banyo dolabı gibi alanı zor olan bir yerde olması, pis su hatlarında fazla kaçağın bulunması, temiz su hattında ise birden fazla işlem gerektiren yerde ise fiyat değişimleri bu şekilde değişmektedir.

Duvar iç yapısında bulunan su tesisatının içerisinde yer alan birikinti suların oluşturduğu su duvar yapısından akma meydana getiren kaçağa su kaçağı denir. Duvarda nemlenme varsa su kaçağı var demektir. Müdahale edilmediği taktirde kaçak git gide büyüme yaparak büyük bir hasara sebep olmaktadır.

Kaçağa zamanında yapılacak olan tespit işlemi ve doğru müdahale önem taşımaktadır. Kaçağı anlamak için su saati kapatıldığında su saati dönme yaparsa kaçak belirtisi ortaya çıkmış anlamına gelir. Hasar olan bölgede su kaçak bulma fiyatları değişiklik göstermektedir.

Evde su kaçağı Nasıl anlaşılır

Evde su kaçağı bulma işlemi, su sızıntısının kaynağını tespit etmek ve sorunu çözmek için önemlidir. İşte evde su kaçağı bulma adımları:

 1. Su Sayacını Kontrol Edin: İlk adım olarak, su kaçağı olup olmadığını kontrol etmek için su sayacınızı kontrol edin. Eğer su sayacı dönüyorsa, ancak evde su kullanmıyorsanız, bu su kaçağı belirtisi olabilir.
 2. Su Faturalarını İnceleyin: Eğer son su faturalarınız normalden daha yüksekse veya beklenmedik bir artış gösteriyorsa, bu da su kaçağı olabileceğinin bir göstergesi olabilir.
 3. Muslukları ve Tuvaletleri Kontrol Edin: Muslukları, tuvaletleri ve duş başlıklarını iyice kontrol edin. Sızıntılar, suların damlaması veya sızdırması gibi belirtilerle kendini gösterebilir.
 4. Kombi Çevresini İnceleyin: Eğer kombi altında veya etrafında su birikintisi varsa, bu kombi sızdırdığına işaret edebilir.
 5. Su Borularını Gözden Geçirin: Su borularını inceleyerek herhangi bir nem, su birikintisi veya suyun izleri olup olmadığını kontrol edin.
 6. Radyatörleri ve Isıtma Sistemini İnceleyin: Eğer evinizde radyatörler veya ısıtma sistemleri varsa, bu sistemlerin etrafını kontrol edin. Sızıntılar bu bölgelerde de meydana gelebilir.
 7. Zemin ve Duvarları Kontrol Edin: Zemin ve duvarlarda nem veya su lekeleri olup olmadığını kontrol edin. Bu lekeler su kaçağına işaret edebilir.
 8. Su Kaçağı Algılama Cihazları: Eğer su kaçağını kendiniz bulmakta zorlanıyorsanız, su kaçağı algılama cihazları kullanabilirsiniz. Bu cihazlar, suyun sızdığı yerleri hassas bir şekilde tespit edebilir.
 9. Profesyonel Yardım Alın: Eğer su kaçağını kendiniz tespit edemiyorsanız veya sorun çok büyükse, bir tesisatçı veya su kaçağı tespiti konusunda uzman bir profesyonelden yardım almayı düşünün. Profesyoneller, gelişmiş ekipman ve deneyimleri sayesinde sorunu hızlıca tespit edebilirler.

Unutmayın ki su kaçakları zamanla daha büyük sorunlara yol açabilir, bu nedenle erken tespit ve onarım önemlidir. Su kaçağı bulma ve giderme işlemi, su tasarrufu sağlamanın yanı sıra evinizi ve eşyalarınızı koruma açısından da kritik bir öneme sahiptir.

İstanbul Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı bulma işlemi artık eskiden olduğu gibi tahmini kırma yöntemi ile değil teknolojik açıdan gelişmiş cihazlar ile yapılmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini son teknoloji gelişmiş kameralı cihazlarla yapmaktayız. Su kaçaklarının oluşma nedenleri arasında birçok etken bulunuyor.

Tesisat borularının zaman içerisinde yıpranmasıyla tesisatın yanlış uygulanması da su kaçaklarının oluşmasına neden olabilir. Su kaçağı konusunda hizmet almak istediğinizde mutlaka kurumsal firmaları seçmeye özen gösterin. Çünkü bu işlem uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur.

Firmamız İstanbul su kaçağı bulma konusunda sektörde lider firmalardan biridir. Bu Konuda Profesyonel hizmet veriyor ve bu hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürüyor. Su kaçağı bulma işlemi teknolojik makineler yardımı ile yapılıyor. Kısa sürede ilgili kaçak tespit edilerek onarım işlemine geçilebiliyor. Sunulan tüm hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer alıyor.

TİKLA ARA  0532 359 0 212

İstanbul Su Kaçağı Servisi

Adres bilgilerinizi ilettiğiniz andan itibaren sahadaki personelimiz 30 dakika içerisinde adresinizde oluyor.

Gerekli kontrollerin ardından nokta atışı su kaçağı tespiti ile her şey dahil fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz.

Onayınızın ardından uygulama işlemine geçiyoruz. Gerçekleştireceğimiz su kaçağı tespiti ve sonrasındaki seramik tamiri için 1 yıl garanti veriyoruz!

Kırmadan hızlı su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız hemen arayın!

Boğaziçi Tesisat İstanbul’da profesyonel olarak hizmet veren ve en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Tespitçi, tamirci, fayansçı gibi ayrı ayrı ustalarla uğraşma hemen ara anahtar teslim çözümler sunalım. Uygun fiyat GARANTİLİ hizmet

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Su kaçağının profesyonel su tesisatçısı bir şekilde bulunabilmesi için tecrübe ilk sırada yer alır. Bunun için özel olarak belirlediğimiz tüm yöntemleri deneyerek ilgili kaçağı kısa sürede tespit ediyoruz. En iyi cihazları kullanarak, seramikleri ya da duvarlarını kırmadan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Aşağıda sizlere en çok kullandığımız su kaçağı bulma yöntemlerini sıralıyoruz:

  1. Akustik dinleme cihazı ile
  1. Termal kamera ile sıcak su kaçaklarının tespiti
  1. Boru kamerası kullanılarak görüntüleme
  1. Boyalı su kullanmak
  1. Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme

 

TİKLA ARA  0532 359 0 212

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçak tespiti uygulaması yapılırken; boruların içerisine gönderilen kameralarla birlikte kırık çatlak var mı bakılır. İnceleme esnasında çatlak veya kırıkların tespiti gerçekleştirilerek sızıntının tam olarak nereden geldiği görüntüleme yöntemi sayesinde tespit edilir.

Kameralı su kaçak tespit fiyatları araştırılması yaparken dikkat edilecek husus firmaların kullanmakta olduğu cihazlar olmalıdır. Verilen hizmette su kaçağı tespiti ne kadar diye bakılırsa fiyatların çok daha düşük olması mümkün değildir. Yalnızca istisnai bir durum söz konusu olduğu zaman fiyatlarda yükselme meydana gelebilir.

Profesyonel yapıda hizmet veren 10 firmanın 8 tanesi kameralı su kaçak tespit fiyatları bedeli daire için 700 tl yada 850 tl civarında olmaktadır. İş yerlerinde ise bu durum 800 veya 1500 arasında değişiklik göstermektedir.

Kameralı Su Kaçağı Kontrolü

Kameralı sistemle su kaçağı kontrolü su kaçak tespit işlemlerinde en kolay ve garantili yöntemdir kameralı tesisatçı evinize veya iş yerine geldiğinde gözle ilk konturolleri yaptıktan sonra su kaçağını kameralı cihazlarla ile kontrol eder ve sorunun yerini bulur daha sonra kameralı tesisatçı yapılacak işlemlerin listesini çıkartıp onarım işlemine başlar.

Su Sızıntısı Tespiti Sakarya