Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Boğaziçi Tesisat 2010 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde kameralı su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti sunmaktadır.

Neden Boğaziçi Tesisat’ı Tercih Etmelisiniz?

Boğaziçi Tesisat, tescilli ve kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir.

Kurumsal bir firma tercih ettiğinizde, şunları elde edersiniz:

 • Kalite ve Güven: Boğaziçi Tesisat, hızlı ve güvenilir çözümler sunar, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve garanti verir.
 • Hızlı ve Etkili Çözümler: İşlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlandırırız.
 • Müşteri Memnuniyeti ve Garanti: Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yaparız ve sunduğumuz hizmetlere garanti veririz.

Firma gibi görünüp sadece internet siteleri üzerinden hizmet sunan kişilerden hizmet alırsanız, şunlar gibi sorunlar yaşama olasılığınız artar:

 • Kalite Sorunları
 • Hatalı Onarımlar
 • Güvenlik Riskleri
 • Garanti Sorunları
 • Uygun Ekipman Eksikliği
 • Zaman ve Maliyet Artışı

Bu kişiler, ödeme aldıktan sonra kaybolabilir, sorunlarınıza çözüm getirmezler ve sizi iletişimden çıkarabilirler, bu da daha fazla yardım almanızı engeller.

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Boğaziçi Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Patlayan borunun yerini tespit etmek için uzman ekip ve kameralı cihazlar ile çalışmaktayız.

Bir diğer önemli nokta ise firmamız kurumsal firma olması ve elinde yeterli derecede makinelerin olmasıdır.

13 yıldır  birçok kurumsal ve bireysel  müşterimizin yanı sıra cihazı olmayan yüzlerce  meslektaşımızın da çözüm ortağı olduk.

Şimdi sıra sizde sizde kalite güven ve uygun fiyatı deneyimlemek için bizi tercih edin.

Kullanmış olduğumuz malzemeler TSE ve İSO 9001 belgelerine ve bir çok uluslararası kalite standartlarına ve belgelerine sahip malzemelerdir.

Malzemenin yanı sıra tüm yapılan işçilik işlemleri içinde garanti vermektedir. Kalite Güven ve Uygun fiyat için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kameralı su kaçağı tespiti fiyatı  Sayfamızın sonuna diğer firmaların ve Boğaziçi Tesisatın karşılaştırmalı  kameralı su kaçağı tespit fiyatı tablosu ekledik. incelemenizi tavsiye ederiz.

Fiyat araştırması yaparken dikkat! etmeniz gereken en önemli husus güvenilir firma bulmak olmalıdır. Sözde değil yazılı olarak belgeli Garanti veren firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Piyasada  ucuz cihazlarla iş yapmaya çalışanların aksine ABD  ve Alman malı cihazlar kullanmaktayız bu sayede kaçak bulma oranımız %99 dur.(Ucuz cihazla tespit olmaz evinizi boşuna kırdırmayın ) 99 TL 199 TL 299 TL bu fiyatlara tespit olmaz. bu şekilde fiyat veren kişilerden uzak durun.

İstanbul Su Kaçağı Servisi

Adres bilgilerinizi ilettiğiniz andan itibaren sahadaki personelimiz 30 dakika içerisinde adresinizde oluyor.

Gerekli kontrollerin ardından nokta atışı su kaçağı tespiti ile her şey dahil fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz.

Onayınızın ardından uygulama işlemine geçiyoruz. Gerçekleştireceğimiz su kaçağı tespiti ve sonrasındaki seramik tamiri için 1 yıl garanti veriyoruz!

Kırmadan hızlı su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız hemen arayın!

Boğaziçi Tesisat İstanbul’da profesyonel olarak hizmet veren ve en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Tespitçi, tamirci, fayansçı gibi ayrı ayrı ustalarla uğraşma hemen ara anahtar teslim çözümler sunalım. Uygun fiyat GARANTİLİ hizmet

HEMEN ŞİMDİ ARA  TAMİRDE %25 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

Su Kaçak Tespiti Fiyatı

Bulunamayan Su Kaçağı  Ücretsizdir
Temiz Su KontrolüCihazla
Kameralı Su Kaçak TespitYılan Kamera
Garanti 1 YIL
Seramik TamiriVar
İş Yeri Su Kaçak Tespiti
1,000 TLProfesyonel
 • Yapılacak İşlemler
 • Soğuk Su Kontrolü Akustik Dinleme
 • Sıcak Su Kontrolü Akustik Dinleme
 • Pis Su Kaçak Kontrolü Kameralı
 • Pompa İle Temiz Su Testi
 • Zemin Kontrolü
 • Temiz Su Kaçaklarında %100 Bulma GARANTİSİ
 • Tamir Onarım İşlemleri 1 Yıl Garantili

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

 • Müşteri hizmetleri servis kaydınız oluşturur ve sahadaki ekiplerimize iletir.
 • Bölgenizdeki ekiplerimiz sizi arayıp 30 dakika içinde adreste olacağını bildirir.
 • Adresinize gelen uzman teknik elamanlarımız sorunu dinleyerek gözle ön kontrollerini yapar.
 • Tesisata pompa bağlanır ve sıcak soğuk su test işlemi yapılır. Kaçak görülmesi durumunda akustik dinleme yöntemiyle su kaçağı noktası bulunur. Kaçak noktası açılıp müşteriye gösterilir ve tespit tamamlanır.
 • Tespiti yapılan kaçak tamiri için yapılması gerekenler ve maliyetler müşterimize bildirilir anlaşma yazılı olarak yapılır ve tamir süreci başlar tamir işlemi bitiminde GARANTİ belgesi servis formu müşterimize teslim edilir ve adres den çıkılır.
 • Arıza pis su hattında ise  Kameralı sistemle pimaş içi görüntüleme işlemi yapılır.
 • Sorun bölgesel olarak tespit edilir ve yapılması gerekenler müşteriye yazılı olarak bildirilir anlaşma sağlanması durumunda onarım için randevu tarihi belirlenir.

Su kaçağı bulma işlemleri yapılırken ustalar kaçağın bağlı bulunduğu uygun kameralı makineyi kullanarak işleme başlamaktadır. Su kaçağının sıcak su, soğuk su, pis su vb. farklı durumları vardır. Kullanılan makineler ve bu makinelerin aparatları da ilgili duruma özgü olmaktadır.

Su Sızıntısı Neden olur?

Yüksek Basınç: Gece ve gündüz suyun sıklıkla kullanım zamanına uygun olarak borulara farklı basınç sistemi uygulanmaktadır. Buna bağlı olarak borunun kaldıramayacağı oranda su basıncı gelmesi işlemi ile su kaçaklarına neden olmaktadır.

Çatlak: Su kaçağı şikayetlerinin bir numaralı nedeni borularda ya da boruların birbirine bağlama yerlerinde hem çevresel etmenlerden hem de zaman aşımına bağlı olarak ortaya çıkabilen çatlaklar bulunmaktadır.

Korozyon: Korozyon boruları su kalitesine bağlı olarak su sızıntılarına yol açabilmektedir. Arıtılmış olan suyun kireçlenme oranı da ortadan kalkacak ve yumuşak bir yapı ile tesisat sisteminden iletilecektir.

Binanın Yapısındaki Bozukluklar, zaman içerisinde binanın da yaşının gelmesi ile birlikte bina oturmaya başlamaktadır.

Binanın temelindeki değişimler, yaşa bağlı, deprem veya sel taşkınlarına bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kanalizasyon borularında neden olan sus sızıntıları bu şekilde ilerlemektedir.

Koç Vuruşu: Gün içinde sürekli olarak aç kapa yapılan ve ani kapatılan musluklarda belirli bir basınç kaybı meydana gelebilmektedir.

Zaman bağlı olarak süreli ani aç kapa işlemlerinde de basıncın çıkıp çıkıp inmesine koç vuruşu denilmektedir. Bu işlemlerin zarar verilmemesi için bina tesisat sisteminde geniş çapı bulunan boruların tercih edilmesidir.

Evde su kaçağı Nasıl anlaşılır

Evde su kaçağı bulma işlemi, su sızıntısının kaynağını tespit etmek ve sorunu çözmek için önemlidir. İşte evde su kaçağı bulma adımları:

 1. Su Sayacını Kontrol Edin: İlk adım olarak, su kaçağı olup olmadığını kontrol etmek için su sayacınızı kontrol edin. Eğer su sayacı dönüyorsa, ancak evde su kullanmıyorsanız, bu su kaçağı belirtisi olabilir.
 2. Su Faturalarını İnceleyin: Eğer son su faturalarınız normalden daha yüksekse veya beklenmedik bir artış gösteriyorsa, bu da su kaçağı olabileceğinin bir göstergesi olabilir.
 3. Muslukları ve Tuvaletleri Kontrol Edin: Muslukları, tuvaletleri ve duş başlıklarını iyice kontrol edin. Sızıntılar, suların damlaması veya sızdırması gibi belirtilerle kendini gösterebilir.
 4. Kombi Çevresini İnceleyin: Eğer kombi altında veya etrafında su birikintisi varsa, bu kombi sızdırdığına işaret edebilir.
 5. Su Borularını Gözden Geçirin: Su borularını inceleyerek herhangi bir nem, su birikintisi veya suyun izleri olup olmadığını kontrol edin.
 6. Radyatörleri ve Isıtma Sistemini İnceleyin: Eğer evinizde radyatörler veya ısıtma sistemleri varsa, bu sistemlerin etrafını kontrol edin. Sızıntılar bu bölgelerde de meydana gelebilir.
 7. Zemin ve Duvarları Kontrol Edin: Zemin ve duvarlarda nem veya su lekeleri olup olmadığını kontrol edin. Bu lekeler su kaçağına işaret edebilir.
 8. Su Kaçağı Algılama Cihazları: Eğer su kaçağını kendiniz bulmakta zorlanıyorsanız, su kaçağı algılama cihazları kullanabilirsiniz. Bu cihazlar, suyun sızdığı yerleri hassas bir şekilde tespit edebilir.
 9. Profesyonel Yardım Alın: Eğer su kaçağını kendiniz tespit edemiyorsanız veya sorun çok büyükse, bir tesisatçı veya su kaçağı tespiti konusunda uzman bir profesyonelden yardım almayı düşünün. Profesyoneller, gelişmiş ekipman ve deneyimleri sayesinde sorunu hızlıca tespit edebilirler.

Unutmayın ki su kaçakları zamanla daha büyük sorunlara yol açabilir, bu nedenle erken tespit ve onarım önemlidir. Su kaçağı bulma ve giderme işlemi, su tasarrufu sağlamanın yanı sıra evinizi ve eşyalarınızı koruma açısından da kritik bir öneme sahiptir.

Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Su kaçağının yerini bulma işlemi konusunda kullanılan bazı teknik ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanları aşağıda sıraladık peki evde cihaz olmadan su kaçağının yerini bulma nasıl yapılır bu konuda sayfamızın sonunda detaylı anlatım bulabilirsiniz.

kameralı su kaçağı tespiti fiyatları

  1. Akustik dinleme cihazı
  1. Pimaş için görüntüleme kamerası
  1. Termal kamera

 

Kullandığımız bu teknolojik ekipmanlar ile kısa sürede su kaçağı noktasını buluyor ve onarım işlemine geçiyoruz. Elbete tek başına bu cihazlar yeterli olmayıp bunun için tespit işlemini yapan kişinin alanında uzman olması gerekiyor.

Su kaçağı bulma cihazı nasıl çalışır?

Su kaçağı bulma konusunda en etkili yöntemlerden biri olan dinleme cihazları kısa sürede kaçağın bulunmasına yardımcı olur. Su kaçaklarını bulmak için en çok kullanılan yöntemdir. Su kaçağının yerini dakikalar içerisinde bulabilen dinleme cihazı, kaçağın yerini noktasal veriler ile kullanıcıya sunan oldukça etkili bir cihazdır.

Saat 07-00 – 23:00  Çok acil durumlara GSM numaralarından 7/24 arayabilirsiniz.

AVRUPA : 0532 359 0 212     TEL : 0212 703 16 74    

ANADOLU : 0538 955 59 74  TEL:  0850 532 1 536

Termal Kamerayla Yer Altı Su Kaçağı Bulma

Termal kameralar, sıcak su borularında meydana gelen kaçakların tespit edilmesi için kullanılır. Termal kamera yöntemi ile sıcak su borularının yeri tespit edilir. Daha sonra da dinleme cihazı ile kaçağın hangi noktada olduğu bulunur. Termal kamera su kaçağını bulmada yardımcı ekipman olarak yer alır.

Pis su kamerası atık gideri su kaçağı bulma

İnsan elinin ulaşamadığı noktalara gönderilen kamera yöntemi ile kırılan veya hasar gören pimaş boruların yeri su kamerası ile tespit edilir. İlgili hasarlar cihazın ekranında net olarak görülür. Böylece sorunlu yerlere müdahale edilebilir.

Kameralı su kaçağı tespiti

İSKİ Su Kaçağı Tespiti Yapıyor mu ?

İSKİ su kaçağı tespiti yapıyor mu ? Sorularına cevabımız evet İSKİ su kaçağı tespiti yapar fakat sadece kendi sorumluluk alanlarındaki su kaçaklarına bakmaktadır. iski su kaçağı tespiti yaptığı yerler kaldırım ve yol asvalt cadde gibi yerlerdir apartman içlerisin de veya dairelerdeki su kaçağı tespiti iski bakmamaktadır. iski arıza, iski kaçak su ihbar hattı, iski tel, iski arıza telefonu için iski  ⇐  sayfasını ziyaret edin.

Bizi arayın. 0532 359 0 212

İstanbul Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı bulma işlemi artık eskiden olduğu gibi tahmini kırma yöntemi ile değil teknolojik açıdan gelişmiş cihazlar ile yapılmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini son teknoloji gelişmiş kameralı cihazlarla yapmaktayız. Su kaçaklarının oluşma nedenleri arasında birçok etken bulunuyor.

Tesisat borularının zaman içerisinde yıpranmasıyla tesisatın yanlış uygulanması da su kaçaklarının oluşmasına neden olabilir. Su kaçağı konusunda hizmet almak istediğinizde mutlaka kurumsal firmaları seçmeye özen gösterin. Çünkü bu işlem uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur.

Firmamız İstanbul su kaçağı bulma konusunda sektörde lider firmalardan biridir. Bu Konuda Profesyonel hizmet veriyor ve bu hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürüyor. Su kaçağı bulma işlemi teknolojik makineler yardımı ile yapılıyor. Kısa sürede ilgili kaçak tespit edilerek onarım işlemine geçilebiliyor. Sunulan tüm hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer alıyor.

TİKLA ARA  0532 359 0 212

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları ilk dönemde kendini belli etmez. Duvar içlerinde yer alan tesisat içerisinde kaçak oluştuğunda biriken su duvar içlerinden akmaya başlar. Eğer duvarınızın bir kısmında nemlenme var ise bu kaçağın olduğunu gösterir. Bu duruma müdahale edilmez ise kaçak giderek büyür ve maddi sorunlara yol açabilir.

Bu yüzden zamanında yapılacak tespit ve müdahale işlemi çok önemlidir. Su kaçaklarını anlamanın bir diğer yolu ise tüm muslukları kapattığınızda su saatiniz dönüyor ise bu da kaçağın olduğunu gösterir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Aşağıda yazdığımız ipuçlarıyla evinizde su kaçağı olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu sayede erkenden müdahale ederek sorunu çözebilirsiniz.

Eğer; Musluklar açık olmadığı halde su sayacınız sürekli dönüyorsa, Kullandığınızdan daha fazla su faturası ödüyorsanız. Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde alt katın tavanından su damlıyorsa, Islak ya da kuru zeminlerde yüzeye sürekli su çıkıyorsa, Duvarlarda rutubet ve ıslanma oluyorsa, Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başladıysa dairenizde su kaçağı meydana gelebilir.

Su kaçağının erken zamanda tespiti, sorunun büyümeden çözülmesi için önemlidir.

Tüm muslukları kapatın, bulaşık ve çamaşır makinesinin çalışmadığından emin olun. Ardından, su sayacını izleyin ve su sayacınızın dönüp dönmediğini kontrol edin. Su sayacı dönüyorsa muhtemelen hızlı hareket eden su sızıntısı var demektir. Metre hemen değişmezse, iki saat bekleyin ve tekrar kontrol edin.

Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Su kaçağı bulma tavan kabarması, su sızıntısı gibi şikayetler nedeniyle evde kolaylıkla yapılabilir. Dairenin kötü kokması duvarlarda oluşan nemlilik ve küflenme evde su kaçağı tespitinin diğer belirtileridir. Ancak noktasal su kaçağı tespiti için profesyonel firmalardan destek alınmalıdır.

Geçmiş yıllarda su kaçağı bulma için fayansların kırılması gerekmekteydi ve su kaçağı bulunana kadar kırma işlemi devam ederdi. Günümüzde artık kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkündür.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Su kaçağının profesyonel bir şekilde bulunabilmesi için tecrübe ilk sırada yer alır. Bunun için özel olarak belirlediğimiz tüm yöntemleri deneyerek ilgili kaçağı kısa sürede tespit ediyoruz. En iyi cihazları kullanarak, seramikleri ya da duvarlarını kırmadan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Aşağıda sizlere en çok kullandığımız su kaçağı bulma yöntemlerini sıralıyoruz:

  1. Akustik dinleme cihazı ile
  1. Termal kamera ile sıcak su kaçaklarının tespiti
  1. Boru kamerası kullanılarak görüntüleme
  1. Boyalı su kullanmak
  1. Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme

 

TİKLA ARA  0532 359 0 212

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Boğaziçi Tesisat cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında önde gelen firmalardan biridir.

Boğaziçi Tesisat Güven kalite ve profesyonel çözümlerin adresidir. Gelişmiş ekipman ve eğitimli uzman ekiplerimizle hızlı hizmet sunmaktayız.

Doğrudan müşterilerimiz yanı sıra bir çok kurumsal firmanın çözüm ortağıyız. Bunun yanında ekipmanları arasında kameralı su kaçak tespiti cihazı olmayan tesisatçı meslektaşlarımıza çözüm ortağıyız.

Alanında uzman tesisatçıların dahi tercihi olmak bize gurur veriyor.

Ücretsiz su kaçağı tespiti

ücretsiz su kaçağı tespiti nasıl olur? Firmamız adresinize gelir ve su kaçağını bulamaz ise servis ücreti, yol parası, mazot parası, el emeği gibi gibi sebepler için hiçbir ücret talep etmez.

Su kaçağı bulma oranımız %95 dir, diğer yüzde beşlik kısımda kalan müşterilerimizden şimdiden özür dileriz. %5 lik oranı düşürmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

99 TL su kaçağı tespiti gibi ilanlara dikkat! Mahalledeki tesisatçının dahi 50 TL servis ücreti alıyorken, 20-30 bin TL’lik cihazlarla adresinize gelen servislerin 99 TL alması mümkün değildir. Bu işi garantili yapan köklü  firmaların su kaçağı tespiti fiyatları aşağıdaki gibidir.

İstanbul için de profesyonel olarak hizmet veren on firmadan sekizinde su kaçağı tespit fiyatı 700 TL’dir. İstisnai durumlarda bu fiyat yükselebilir fakat daha düşük olması mümkün değildir. Altında fiyat veren firmalara Dikkat!!!

Su kaçağı bulma firması mı arıyorsunuz? Evinizde iş yerinizde su kaçağı var ve tesisatçı arayışı içerisinde misiniz? Size tavsiyemiz aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz.

Güvenilir Garantili Su Kaçağı Bulan Firma Garantili Güvenli Firma evinize gelen personel ne kadar güvenilir. Su kaçağı bulma konusunda ne kadar tecrübeli ucuz su kaçak tespiti yerine bu gibi durumları araştırmanızda fayda var su kaçağı cihazı ekipmanları yeterli derecede mi ? son teknoloji akustik dinleme cihazları başarı oranı %99 dur bu da sizin için zaman ve para tasarrufu demektir.

Garantili su kaçağı bulma garantili mi ? Boğaziçi tesisat su kaçağı tespitini bulma garantili olarak yapmaktadır. Bulunamayan su kaçaklarından para talep etmiyoruz. Su kaçağı tamiri garanti veriyor musunuz? Evet Boğaziçi tesisat yaptığı tamir işlemine garanti vermektedir.

TİKLA ARA  0532 359 0 212

Evde Su Kaçağının Yerini Bulma

Evde cihaz olmadan su kaçağının yerini tespit etmek her ne kadar zorda olsa imkansızlıklar dahilinde kullanılabilecek bir kaç yöntem vardır. Öncelikle su damlayan daireden su kaçağı nın bölgesi tespit edilir sonra steteskop veya bardak kullanılarak su kaçağı olduğu dairede belirlenen noktalar dinleme yapılarak su kaçağı olan noktadan su sesi duyulmaya çalışılır.

  1. Steteskop ile su kaçağı bulma
  1. Bardakla su kaçağı tespiti
  1. Tahmin yöntemi

Kameralı Su Kaçağı Tamir Fiyatı

Su kaçakları tamir fiyatı nedir? Müşterilerimizin telefonda en çok sorduğu sorulardan biri su kaçağı tamir fiyat nedir?

Bu konuda çok haklısınız fakat takdir edersiniz ki arızanın ne olduğunu bilmeden tamir fiyatı vermemiz mümkün değildir. Fakat sorun temiz su hattında ise su kaçağı tamir fiyatı 00 TL den başlamaktadır

Peki bu fiyat neye göre değişir?

Fiyatlar işin zorluğuna göre değişir aşağıda fiyatları etkileyen unsurları sıraladık.

  • Su tesisat hattı demir boru ise
  • Su tesisatında birden fazla kaçak varsa
  • Su kaçakları mutfak veya banyo dolabı altında arkasında gibi zor noktalarda ise
  • Pis su hattında kaçak var ise ( Pimaş çatlak kırık vs.)
  • Kaçak temiz su hattında fakat merkez konumda ve birden fazla işlem gerekirse

​Boğaziçi Tesisat yapmış olduğu tüm tamir işlemlerine en az 1 yıl yazılı olarak GARANTİ vermektedir.

İstanbul  Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı bulma yapabilmek her tesisat ustasının bildiği bir işlemdir. Ancak her usta makineye sahip olmadığı ve yeterli teknik donanımı bulunmadığı için geleneksel usul olarak kırıp dökerek ve ekstra masraf çıkararak uygulama aşamasında çalışmaktadır.

Su kaçağı tespiti sırasında bu yöntemler ne yazık ki eskide kalmıştır. Günümüzde hemen hemen herkesin tesisat konusunda birtakım makineleri bulunmakta ve su kaçağı konusunda da bu makinelerden yardım almaktadır. Firmamız su kaçağı hususunda müşterilerine yardımcı olmak amacıyla, bütün makine ve ekipmanlar ile hazır şekilde bulunmaktadır.

Bu sayede müşterilerin işleri kırılmadan, dökülmeden pratik bir şekilde çözümlenmektedir.  Tesisat borularının parçalarında ortaya çıkan veya borunun direk ana hattında oluşan kırık, çatlak sonucu ortaya çıkan su sızıntısına su kaçağı denilmektedir. Su kaçağı binalarda olmaması gereken ve istenmeyen bir durumdur.

Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir. Örnek verecek olursak  su kaçağı tespiti fiyatı 100 TL diyen bir firma ( hatta bunlar firma değildir ) ile su kaçağı bulma fiyatı 200 TL olan bir firma arasındaki farkları aşağıda sıraladık

Boğaziçi Tesisat Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kameralı su kaçak tespit Fiyatları

  • Cihazlar: Kameralı Alman ve ABD menşei 25 ile 45 bin TL arasıdır. Noktasal su kaçağı bulma oranı %95 dir.Tek nokta sorun çözülür.
  • Garanti : Kullanılan malzemeler TSE belgeli yapılan işler en az 1 yıl garantilidir. 10 yıldır hizmet veriyor ve her zaman ulaşılabilir firma
  • Çözüm : Çözüm odaklı çalışır zor ve içinden çıkılmaz durumlarda bile sorunları çözerek müşterimize anahtar teslim çözümler sunarız.

 

GSM :  0532 359 0212

Ucuz Değil Güvenilir Profesyonel Firmaları Tercih Edin. Kafanız Rahat İşiniz Sağlam Olsun.

Ucuz Su Kaçağı Tespiti 69 TL 99 TL 100 TL

  • Cihazlar: Kamerasız Cin malı 3 ile 6 bin TL arasıdır. Noktasal su kaçağı bulma oranı %50 dir birden fazla nokta kırılma ihtimali yüksektir.
  • Garanti: Kullanılan malzemeler ucuz 1-2-3 yıl garanti verirler ama bir sorun çıktığında ararsınız gelmezler sabit yerleri yoktur bir kaç arama sonrası numaranızı engellerler.
  • Çözüm: Kolay para peşindedirler emek isteyen işlerde bu olmaz diyerek işin içinden sıyrılırlar.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçak tespiti uygulaması yapılırken; boruların içerisine gönderilen kameralarla birlikte kırık çatlak var mı bakılır. İnceleme esnasında çatlak veya kırıkların tespiti gerçekleştirilerek sızıntının tam olarak nereden geldiği görüntüleme yöntemi sayesinde tespit edilir.

Kameralı su kaçak tespit fiyatları araştırılması yaparken dikkat edilecek husus firmaların kullanmakta olduğu cihazlar olmalıdır. Verilen hizmette su kaçağı tespiti ne kadar diye bakılırsa fiyatların çok daha düşük olması mümkün değildir. Yalnızca istisnai bir durum söz konusu olduğu zaman fiyatlarda yükselme meydana gelebilir.

Profesyonel yapıda hizmet veren 10 firmanın 8 tanesi kameralı su kaçak tespit fiyatları bedeli daire için 550 yada 700 civarında olmaktadır. İş yerlerinde ise bu durum 800 veya 1300 arasında değişiklik göstermektedir.

Eve gelen personellerin güvenilir olarak su kaçağı bulması ve firmanın garantili hizmeti için cihaz ekipmanlarına özellikle dikkat edilmelidir. Firma olarak garantili hizmet sunan ve garantili hizmetiyle öne çıkan firma güvenilir firma olarak gözde firmalardan olmuştur.

Başarı oranında %95’u yakalayan etkin hizmetleri ile zaman ve paradan tasarruf sağlamak ancak kaliteli bir firma ile olmaktadır.

Akustik olarak dinleme cihazları, pimaş içi görüntüleme cihazı, termal kamera gibi kullanılan bu tür ekipmanların teknolojik ekipmanlar olması su kaçağı noktalarını bulmakta ve onarım işlemlerine geçmektedir. Uzman kadro ile yapılan bu hizmet oldukça kalitelidir.

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Evde Su Kaçağı Var mı? Su Kaçak Belirtileri

1) Musluklarınız kapalı olduğunda su saati dönme yapıyorsa ve kullanımdan çok fazla su parası ödeniyorsa su kaçağı var demektir.

2) Banyo tadilatı sonrasında tavan alt katından  su damlaması yapılıyorsa ıslak zeminde yada kuru zemin üzerinde su çıkıyorsa su kaçağının olduğunun işaretidir.

3) Duvarda rutubet ve ıslanmalar meydana geliyorsa su kaçağı bulunmaktadır.

4) Seramikte bulunan derzlerde renk değişimi meydana geliniyorsa su kaçağının meydana gelebileceğinin sinyalini vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı meydana geldiği zaman tespit edildiği takdirde çözüme kavuşması maddi ve manevi açıdan oldukça önem taşımaktadır. Su kaçağında tespit tavan kabarması ve suların sızıntı yapması şikayetleri ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Dairelerde oluşan kötü kokular ve duvardaki nemlilik küf şikayetleri bir diğer belirtiler arasında yer almaktadır.

Noktasal olarak su kaçağı tespitleri için profesyonel olan bir firmadan destek alınması gerekmektedir. Daha önceki yıllarda tespit için gerekli olan şey fayans kırılmasıydı. Kaçağı bulana denk fayanslar kırılırdı. Şuan ise bunlara gerek kalmadan rahatlıkla tespit yapmak mümkündür.

Patlama meydana gelen boruda tespit için uzman ekip çalışması yapılmaktadır. Tespiti yapan firma için en önemli şey firmanın kurumsal olması ve elinde yer alan makinelerin son derece yeterli düzeyde bulunmasıdır.

Su kaçağı bulma ücreti ne kadar?

Müşterilerin daima evlerinde bir su kaçağı olduğunda merak ettikleri su kaçağı tespiti fiyatları ne kadar acaba? veya su kaçağı tespiti ne kadar ki? sorularıdır. Oluşan hasarda su kaçağı bulma fiyatları 600 TL den başlamaktadır. Arızanın ne olduğunu tespit etmeden fiyat vermek mümkün değildir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

İşin zorluğuna göre değişen fiyat sisteminde su kaçak bulma fiyatı nı etkileyen unsurlar;

Su tesisatındaki hat borusunun demir olması, tesisat sisteminde birden fazla kaçak olması, kaçaklar mutfak banyo dolabı gibi alanı zor olan bir yerde olması, pis su hatlarında fazla kaçağın bulunması, temiz su hattında ise birden fazla işlem gerektiren yerde ise fiyat değişimleri bu şekilde değişmektedir.

Duvar iç yapısında bulunan su tesisatının içerisinde yer alan birikinti suların oluşturduğu su duvar yapısından akma meydana getiren kaçağa su kaçağı denir. Duvarda nemlenme varsa su kaçağı var demektir. Müdahale edilmediği taktirde kaçak git gide büyüme yaparak büyük bir hasara sebep olmaktadır.

Kaçağa zamanında yapılacak olan tespit işlemi ve doğru müdahale önem taşımaktadır. Kaçağı anlamak için su saati kapatıldığında su saati dönme yaparsa kaçak belirtisi ortaya çıkmış anlamına gelir. Hasar olan bölgede su kaçak bulma fiyatları değişiklik göstermektedir.

97 Yorum. Yeni Yorum

 • Üst komşumdan su sızıyor. Tavanım hep küf içinde kaldı. Usta getiriyor ama bir türlü sızıntıyı bulamıyorlar. Son çaremiz olarak siz kaldınız. Lütfen yardım edin.

  Cevapla
 • Kırmadan su kaçak tespiti hizmetinizle ilgili bilgi almak istiyorum. Saat biraz geç olduğu için aramak istemedim. Bu hizmetiniz %100 sonuç verir mi? Eğer öyle ise bana dönüş yapabilir misiniz?

  Cevapla
 • Eğer sizde ya da komşunuzdan su sızıntısı sorunu varsa kesinlikle Boğaziçi tesisatı öneririm. Son teknolojik aletler ile hiçbir yeri kırmadan kaçağı tespit ediyorlar.

  Cevapla
 • Yeni bir ev aldık fakat 21 yıllık olduğundan dolayı tesisatın eskimiş olabileceğini düşünüyoruz. Eve henüz taşınmadan tüm bu işlemleri yaptırmak istiyoruz. Genel bir fiyat alabilir miyim?

  Cevapla
 • Üst kat komşumuzdan su kaçağı sebebiyle sürekli olarak su akıntısı mevcuttu. Kaç usta çağırdılarsa yapamadılar. Onlara sizin telefonunuzu verdim. Ertesi gün gelip robotlu bir alet ile hemen kaçağı bulup tamir ettiler.

  Cevapla
 • Alt komşunun şikayeti ile borularda su sızıntısı olduğunu öğrendik. İnternetten yaptığımız aramalarda Boğaziçi tesisat ile ilgili çok güzel yorumlar gördük. Bu yüzden sizden randevu talep ediyorum.

  Cevapla
 • Su kaçağı konusunda uzman ve profesyonel olduğunuz gelen yorumlardan da belli oluyor. Banyodaki giderlerden su kaçağı var. Yerini bir türlü tespit edemedim. Yardım eder misiniz?

  Cevapla
 • Ali Rıza Aydın
  12 Ekim 2019 17:13

  Mutfaktan asagida ki, komşuya su damladigini bildirdi, bir gun temiz suyu kestik sudan oldugu anlasildi, kendimce musluk diplerini lasdiklerini yeniledim olmadi, 0850 255 0212 veya 0212 703 16 74 internetten sorguladım söz konusu telefonları aradım şu kaçağını sıcak su borusunun zeminde iki kalbodru kırarak 5 dakikada bulup yaptı çok memnun oldum, usta çok bilgili çıktı teşekkür ettim.

  Cevapla
 • Murat şener
  14 Aralık 2019 14:51

  Meraba ben ankara sincandan murat şener çok sıkıntılıydi petekler o kadar usta çağırdım cozemediler İsmet ustayı aradım sağolsun çözüm ortağımız oldu işini severek yapıyor kemdisine tşk ediyorum sağolun ucuz yapanlara aldanmayın anca kandırıyorlar maalesef işini yapana verin hak ettiğini sağlıklı mutlu günler dilerim

  Cevapla
 • Alt dükkanda mağaza var pirizlerin içinden su geliyormuş bizden gitme durumu varmıdır birde bizim borular seramiklerin içinden gidiyor bu durumda ne yapmamiz gerekiyor

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   27 Mart 2020 13:18

   Merhaba Serap hanım alt kata su gitmesinin nedeni 90% üst komşu oluyor bunun için yerinde kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz

   Cevapla
 • Merhabalar banyomuzdan alt kata su damlama yapıyor. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   28 Nisan 2020 01:51

   Merhaba İbrahim bey; Öncelikle geçmiş olsun poblem temiz su hattındaysa akustik cihazla su kaçağının noktası buluyoruz veya pis su hattında bir problem var ise kameralı sistemlerle pimaş içi görüntüleme yapıyor sizi bilgilendirip birlikte tamir için yol haritası çiziyoruz.

   Cevapla
 • İki tesisatçı çağırdık su kaçağı sorunu için iki firmada su kaçağını bulamadı sonra boğaziçi tesisatı aradık geldi 10 dk buldular tşk

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   2 Haziran 2020 23:12

   Kerem bey memnun kalmanız bizi sevindirdi Boğaziçi tesisat olarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli sunuyoruz.

   Cevapla
 • Cok güzel bi firma bundan once su kacagi icin baska kisiler cagirmistik onlar yapamadi ama bogazici tesisat yaptı ben tavsiye ederim

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Haziran 2020 13:11

   Asiye hanım güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Boğaziçi tesisat olarak teknolojiyi yakıdan takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz buda bize daha iyi hizmet verme şansını sunuyor.

   Cevapla
 • Ümmü Gülsüm
  1 Temmuz 2020 23:09

  Su kaçağı bulma işlemini kırmadan yapabilir misiniz? Ve de patlayan su borusunu tamir edebiliyor musunuz acaba?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   3 Temmuz 2020 23:53

   Ümmü Gülsüm Hanım Su kaçağı bulma işleminde İstanbul da sayılı firmalardan arasında önde gelen bir firma olan Boğaziçi Tesisat su kaçak tespitlerini noktsa olarak bulup yine en uygun fiyata su kaçağı tamir işlemlerini yapmaktadır.

   Cevapla
 • Bu kadar teknolojik çalışacağınızı tahmin etmezdin helal olsun son derece memnun kaldık hizmetlerinden

  Cevapla
 • Daha önce bir usta çağırdık ama banyo tekrar su akıtmaya başladı. 1 sene bile olmadı. Alt komşumuzla kavga edecek seviyeye geldik bu neden k

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   17 Temmuz 2020 00:09

   Gönül hanım su kaçağının nedenini belirleyebilmemiz iççin yerinde tespit yapmamız gerekmektedir. Kesin çözüm için lütfen randevu talep ediniz.

   Cevapla
 • Demir İkiay
  16 Temmuz 2020 23:40

  Banyomuzun tavanındaki tüm boyalar döküldü. Sizden su kaçağı hizmeti almak istiyoruz.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   16 Temmuz 2020 23:51

   Elbette Demir bey lütfen su kaçağı tespiti için 0532 359 0 212 numaralı telefondan bize ulaşın.

   Cevapla
 • Şule Erdemir
  17 Temmuz 2020 23:15

  Evimizle ilgili en ufak sorunda arayacağımız tek firma Boğaziçi Tesisat’tır. Kendileri hem çok ilgili hem de profesyonel bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 • fatma türkyılmaz
  17 Temmuz 2020 23:18

  Yatak odasının tavanı hep küf içinde… Ancak bu suyun dışarıdan geldiğini düşünüyoruz. Bu şekilde de kaçak bulabiliyor musunuz?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   18 Temmuz 2020 11:30

   Fatma hanım küf oluşması su kaçağına bağlı olmadığını düşüyorum sıcak soğuk ve yeterli havalandırma olmadığından kaynaklanır.

   Cevapla
 • Deniz Alarlar
  17 Temmuz 2020 23:19

  Su kaçağı ile birlikte petek temizliği yaptırmak istiyorum. Malum kış ayı gelmeden yapmak lazım. Her ikisi içinde toplam fiyat rica edeceğim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   18 Temmuz 2020 11:31

   Deniz hanım iletişim numaralarımızdan bizi ararsanız size detaylı bilgi verilecektir.

   Cevapla
 • Deniz Alarlar
  17 Temmuz 2020 23:21

  Su kaçağı ile ilgili fiyat almak istiyorum. Bir de su kaçağını tespit ederken kırma işlemi yapıyor musunuz diye soracaktım.

  Cevapla
 • Ayhan Karali
  17 Temmuz 2020 23:23

  Güvenilir firma deyince akla direkt Boğaziçi Tesisat gelir. Yaklaşık 3 yıldız petek temizliği ve kombi bakımı konusunda çalışıyoruz. Temiz ve dürüst insanlardır.

  Cevapla
 • Çağatay Akman
  17 Temmuz 2020 23:30

  Benim evim Dublex ama dublexler için neden fiyat farklı o kısmı anlayamadım. Randevu almak için yarın sizlerle iletişime geçeceğim. Teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   18 Temmuz 2020 11:36

   Çağatay bey dublex dairelerde yapılan işlem normal dairelere göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı fiyat farkı olmakta

   Cevapla
 • Boğaziçi Tesisat’tan bugün su kaçağı bulma hizmeti aldım. Son derece teknolojik aletlerle banyomdaki su kaçağını hiç abartmıyorum 1 dakika bile olmadan buldular. Tamir konusunda da kendileri ile anlaştım. Hayırlı olsun.

  Cevapla
 • Taner Cingöz
  18 Temmuz 2020 21:21

  Daha önce sizlerinde belirttiği gibi merdiven altı firmadan hizmet aldım. Söyledikleri alanı yıktılar ama su kaçağının orada olmadığı anlaşıldı. Boşuna boşuna 2 farklı yerden kırma işlemleri yaptıkları için yeni yaptırdığım banyom mahvoldu. Bu yüzden kesinlikle Boğaziçi Tesisat gibi kurumsal firmalarla çalışmak lazım.

  Cevapla
 • Yazınızı baştan sona çok dikkatli bir şekilde okudum. Verdiğiniz hizmeti çok güzel bir şekilde anlatmışsınız. Yarın kapalısınızdır büyük ihtimal, pazartesi iletişime geçeceğim.

  Cevapla
 • Sancar Turan
  18 Temmuz 2020 21:40

  Su kaçağı bulma işleminde tüm cihazlarınızı getiriyor musunuz? Ya da en iyi performans olan cihazınızla mı su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

  Cevapla
 • Sizden petek temizliği hizmeti alacaktım tekrar ama sitenizi incelerken su kaçağı bulma hizmetinizi de gördüm. Bu konuda da destek rica edeceğim sizden…

  Cevapla
 • mutfakta su borusu patladı fakat fayans altından geçen boruların yerini göremiyoruz su borusunun nereden geçtiğini bulabiliyormusunuz birde İstanbul Avcılar Cennet de geliyormusunuz?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   19 Temmuz 2020 10:50

   Merhaba Senem hanım öncelikle geçmiş olsun. Boğaziçi tesisat İstanbul genelinde hizmet vermektedir ve Avcılar Cennet mahallesinde de hizmet veriyoruz.Sorunuza gelecek olursak su borusunun nereden geçtiğini bulmanın yanı sıra tam olarak nereden patladığını da bulabiliyoruz yani su kaçağını cihazla noktasal olarak bulup tamir edebiliyoruz.

   Cevapla
 • Banyo borularımızda problem var sanırım. Kaçak tespiti fiyatlandırması nasıl ve neye göre oluyor

  Cevapla
 • Servet Tekin
  19 Temmuz 2020 23:30

  Bugün Boğaziçi Tesisat ile iletişime geçtim. Pazar günü bile iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gerçekten de söylenildiği gibi çok ilgililer… Bu tutumlarından ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 • Son derece başarılı ekipler tebrik ediyorum. Fiyat politikaları da oldukça güze her şeyden memnun kaldık

  Cevapla
 • Bu kadar kolay sorunun tespit edileceğini hiç düşünmezdim.Problem hemen tespit edildi ve müdahale edildi.

  Cevapla
 • Aciliyet durumumu bildirdikten sonra hızla geri dönüş sağlayıp aynı gün işimi hallettiler sağolsunlar çok teşekkür ediyorum

  Cevapla
 • Firmadan bu 3. kez hizmet alışım. Daha önce kombi ve peteklerle ilgili hizmet aldım. Şimdi de küçük tuvaletimdeki su kaçağını bulmaları için anlaştım. Çok memnunum.

  Cevapla
 • Leyla güven
  20 Temmuz 2020 23:25

  Merhabalar bizim banyo alt kata su sizdiriyormus daha önce bir tesisatçı çağırdık ama sorun sizden değil dedi. Sizler makine ile mi kaçak kontrolü yapıyorsunuz. Birde fiyatlarınız nedir teşekkürler.

  Cevapla
 • Tahsin Dener
  20 Temmuz 2020 23:27

  Mutfak lavabom su akıtıyor. Ayrıca banyo küvetimde de tıkanıklık mevcut. Yıllardır denemediğim yöntem kalmadı ama su çok az gidiyor. Yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 • İşlerinin ehli insanlar… Kesinlikle aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Diğer ustalar gibi evi hallaç pamuğuna da çevirmiyorlar. Oldukça temiz çalışıyorlar.

  Cevapla
 • Su kaçağı yazınızı okudum ama bir şey sormak istiyorum. Bu hizmetinize tamir masrafları içinde mi yoksa tamir için ek bir ücret mi ödeniyor? Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Kısa süre içerisinde eve gelip yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok kaliteli insanlar ve oldukça dürüstler.

  Cevapla
 • İlk olarak ustalarıma teşekkür ediyorum. Beni mağdur etmeyip kısa sürede geldikleri için. Emeğinize sağlık ustam

  Cevapla
 • Tespit ve boru değişimi ücretleri hakkında net bilgi alabiliyor muyuz yoksa gelip görmeniz mi lazım?

  Cevapla
 • İyi akşamlar, su kaçağı tespiti ne kadar sürüyor ve tespit edildikten sonra hemen müdahale ediliyor mu?

  Cevapla
 • Uygun fiyat, uzman ekip, temiz ve titiz çalışma… Aradığınız bunlar ise kesinlikle Boğaziçi Tesisat’ı öneririm. Çok beyefendi ve işi bilen bir firma

  Cevapla
 • Mutfağın tavanı hep akmış durumda… Üst kat komşumuza kaçak olduğunu söylüyoruz. Usta gelip bakmış ama herhangi bir sorun bulamamış. Bu durumda ne yapmamızı önerirsiniz?

  Cevapla
 • Tesisat ile ilgili problem yaşayacağım zaman bundan sonra tek adresim kesinlikle siz olacaksınız.

  Cevapla
 • İyi akşamlar, kaçak tespiti işlemi ortalama ne kadar sürüyor? Yeni evliyiz eve tam taşınmadan halletmek istiyoruz bu problemi

  Cevapla
 • Komşu tavsiyesi üzerine sizi buldum ve iyikide bulmuşum. Son derece kibar ve iş bilen insanlarsınız teşekkür ederim her şey için.

  Cevapla
 • 2 yıldır su kaçağı şikayetim var. Lavabodan su akıtıyor ama hangi ustayı çağırdıysam bir türlü sorunu çözemedi. Randevu talep ediyorum sizlerden

  Cevapla
 • 2 gün önce telefonla derdimi anlattım. Bıkmadan usanmadan her sorduğum soruya yanıt verdiler. Bugünde öğle saatlerinde gelip sorunu 10 dakika içerisinde çözdüler. Allah razı olsun sizlerden

  Cevapla
 • Selçuk Yöner
  24 Temmuz 2020 00:06

  Tuvaletim su akıtıyor. Önce vanadandır dedik, vanayı değiştik ama sorun halen devam ediyor. Bu konuda da hizmetiniz bulunuyor mu? Bilgi talep edeceğim

  Cevapla
 • Mualla Dönmez
  24 Temmuz 2020 00:07

  Tesisat ve teknik konularda düzgün usta bulmak zordur. Ancak Boğaziçi Tesisat personelleri gibi işine sadık ve temiz yapanı şimdiye kadar hiç görmedim. Ellerinize sağlık

  Cevapla
 • Volkan Konak
  24 Temmuz 2020 19:00

  10 numara bir hizmet veriyorlar. Aklınıza gelebilecek her türlü sıkıntı için gözünüz kapalı bir şekilde Boğaziçi Tesisat’ı arayabilirsiniz. Adam gibi firma…

  Cevapla
 • Ercan Gaziosmanpaşa
  25 Eylül 2020 01:10

  Duvarın içinde bir yerde su kaçağı vardı internette araştırma yaparken Boğaziçi Tesisat buldum ve randevu aldım hep merak ederdim duvarın içindeki su borusu patlağı nasıl bulunur diye ellerinde aletlerle geldiler 10 dakikada bulup tamir ettiler gayet başarılı bir şekilde tamda dedikleri yerden çıkti ben memnun kaldım

  Cevapla
 • Benim için önemli olan etrafın temiz bırakılması oldu. Elinize sağlık hayırlısı işleriniz olsun.

  Cevapla
 • Tuzla su kaçağı tespiti fiyatları nedir acaba bu bölgeye hizmetiniz varmı ? Annem lerin banyo da bulunamayan su kaçağı vardı 10 dakikada bulundunuz

  Cevapla
 • Banyodan alt kata su sızıyor şikayeti üzerine e**** firmasından tespit için servis çağırdım gelen ekipler birşey bulamadı ve sorun devam etti bunun üzerine boğaziçi den servis çağırdım ustalar geldi kamerayla sorunu gösterdi ve detaylı olarak anlattı zaten kameradan herşey gözüküyordu bunun gerçekten kaliteli firmaların farklı oluyor en kısa sürede tamir için randevu talep edeceğim.

  Cevapla
 • Banyodan alt kata çok su sızıyor bu sorun nasıl çözülür? Komple fayanslar kırılacak mı ve ne kadar sürer?

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   30 Aralık 2020 22:11

   Merhaba Cüneyt bey
   Banyodan alt kata çok simu sızıyor demişsiniz, belli ki banyoda sıcak su kaçağı veya temiz su Kaçağı var bu durumda eski yontemlerde olduğu gibi banyonuzda her yeri kırmaya gerek kalmadan cihazla su kaçak noktası tespit edikir vw sadece o bölge lokal islem yapılır.

   Cevapla
 • Eylül Tekstil
  21 Nisan 2021 11:10

  Su kaçağı için Fabrikamıza çağırdık gayet profesyonel çalışıyorlar titiz bir çalışma ile fabrikada tuvaletten alt ofise damlayan suyu bulup tamir ettiler

  Cevapla
 • idris Öztürk
  23 Haziran 2021 16:06

  Soru soruyorum su Kaçağı bulma ve tespiti için gerekli egitimi sizden alabilimiyim bende tesisatciyim nereye gitsem firmanızın ismini duyuyorum

  Cevapla
 • Kameralı su kaçağı tespiti için aradık geldiler ve 10 dakikada su kaçağını noktasını buldular tespit tamir ve fayans işlerini yaptı gayet güzel bir hizmet ayrı ayrı usta aramaya son gayet profesyonel hizmet veriyorlar

  Cevapla
 • Güler Yavuz
  8 Temmuz 2021 23:49

  Öncelikle merhabalar.ben pek yorum yapan biri degilim fakat aldığım hizmetten o kadar memnun kaldim ki gelen usta sorunu cabucak çözüp sonuclandirdi ve ayrintili bilgi vermesi, güler yüzü icin Yakup usta’ya tekrar ayrica teşekkür ediyorum. Kazanciniz bol,yolunuz daim olsun.

  Cevapla
 • Engin markoçoğlu
  31 Ağustos 2021 18:12

  Bugün 31/08/2021 Selimpaşa da yazlık.. her sene tuvalet le logar arası tıkanması sorunumuz vardı Boğaziçi tesisat geldi yıkayarak açtı. Elemanlarının güleryüzlü ve yapıcı olması harika birşey tüm Boğaziçi tessat çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi insanlar var .

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   31 Ağustos 2021 19:23

   Engin bey Memnun kalmanız bizim için büyük mutluluk umarım bundan sonra bir daha sorun yaşamadan uzun yıllar kullanırsınız güzel yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederiz

   Cevapla
 • Pınar Çolak
  14 Kasım 2021 23:08

  Merhaba. Mutfağıma üst kattan su sızıntısı oluyor. Yalnız her zaman olmuyor haftada 1 veya 2 kere 1 saat sürüyor. Temiz suya benziyor. Tavanım kabardı ve sarardı. Üç kere usta geldi fakat sorun değişmedi. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir. Bir de sizden randevu talep ederken su geldiği zaman mi aramam gerekir.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   15 Kasım 2021 17:03

   Merhaba Pınar hanım ara ara geliyor ise pis su tesisatında bir problem vardır. Haftanın belirli günlerinde gelmesi düşündürüyor ama bu günlerde komşunu bulaşık veya çamaşır makinesi çalıştırıyor olabilir mi? Bizi ararsanız bu soruna çözüm bulabiliriz.

   Cevapla
 • Arkadaşlar geldi gayet güzel bir şekilde işi bitirdiler teşekkürler Ben Recep 

  Cevapla
 • Bu Ramazan usta ve yardımcısına bir teşekkürdür. Yan ve alt komşuların şikayeti üzerine 2 usta getirip tekrar tekrar soruna hiç alakası olmayan çözümler üretiklerini ve ücretini ödediğim hizmetlerden sonra Ramazan usta ile konuştum ve kendisi bu konuda yaklaşımı ile benim ilgimi çekti
  Bir öğretmenin öğrencisine anlattığı gibi anlattı ve sorunu çözdüler gayet temiz ve titiz çalıştılar.
  Bu yorumu 10 yıla yakın Beyaz eşya satışında bulunduğumda kendi müşterilerimin ustalarından yana muzdarip olduğu durumları benle paylaştıkları tecrübelerinden yola çıkarak yazıyorum aranılan ustaya kadar tekrar tekrar kırıp dökmeler mahkemelik olanlar kavga edenler olduğunu duydum.
  Kısacası aranılan usta bulundu. Ramazan usta ve takım arkadaşına çok teşekkürler.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   8 Aralık 2021 22:07

   Değerli vaktinizi ayırıp bu güzel yorumu yaptığınız için teşekkür ederiz. Her zaman burada bir çözüm ortağınız olduğunu unutmayın.

   Cevapla
 • merhaba sizde bir banyonun su sizma bulma fiyati ne kadar?

  Cevapla
 • Pazar akşamı saat 8 olmasına karşın eve gelen Ramazan ve Hacı Ustalar tecrübeleri ve modern ekipmanları sayesinde alt kata su sızdırma sorununu kısa sürede buldular ve iki saat içinde tüm işlemleri bitirerek ve sorunu gidererek ayrıldılar.. Hızlı sonuç ve güleryüzleri için ayrıca teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   14 Şubat 2022 09:25

   Merhaba birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir memnun kalmanız bizi memnun etti

   Cevapla
 • Su kaçağı tespiti yapıldı pis su değişimi için ayrı ayır usta aramadan tüm işlemleri yaptılar anahtar teslim tüm işlemler tek firma tarafından yapıldı

  Cevapla
 • Su kaçağını buldurmak için çağırabilirsiniz tamiratı da yapıyorlar anahtar teslim

  Cevapla
 • Avm de olan su kaçağı için istanbul su kaçak tespit firmalarından birkaç firma çağırdık maalesef bulamadılar en sonunda Boğaziçi Tesisat aradık ustalar geldi asma tavandan öncelikle bölge tespiti yaptılar sonra üst katta bulunan 4 mağazadan birinde nokta tespiti yaptılar su kaçak tespiti işlemlerinde olduk donanımlı firma tavsiye ederim

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   11 Mart 2023 22:41

   Engin bey bu güzel yorumunuz için teşekkürler evet araçlarımız tam donanımlı ve ustalarimiz tecrübeli

   Cevapla
 • Fulya Öztürk
  20 Eylül 2023 22:20

  Kameralı su kaçağı tespiti fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim evim Gaziosmanpaşa da 5 yıllık binada alt komşumuz dün aradı tavandan su damlamaya başlamış bu durumda su kaçağı tespiti kırmadan yapılır mı
  İnternetten araştırdım kameralı su kaçak tespiti firmaları çok fazla hangi cihazları kullanıyorsunuz su kaçak tespiti garanti veriyormusunuz

  Cevapla
  • Su Tesisatı Ustası
   21 Eylül 2023 11:04

   Fulya Hanım İstanbul genelinde Kameralı su kaçağı tespiti servisimiz var Akustik cihaz ve kameralı sistemlerle su kaçağı tespitini yapıyoruz Boğaziçi Tesisat olarak yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz.

   Cevapla
 • iş yerimizde su kaçağı vardı kameralı su kaçağı tespiti için boğaziçi tesisatı aradık geldi 40 dk buldular daha önce 2 firma geldi 3 saatte bulamadı gitti bu firmadaki cihazlar daha değişik hemen buldular teşekkürler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma