Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Robotla mutfak lavabo tıkanıklığı açma Boğaziçi tesisat firması olarak teknolojiyi lavabo açma işlemlerinde kullanıyoruz. Garantili hizmetimiz ve doğru çalışma prensibimizle, lavaboları özel geliştirilmiş robotlar ve yeni yöntemlerle sıfır hasar riski ile açıyoruz.

Yağlanma ve atılan diğer atıkların oluşturdukları öbekler ve birikmesiyle lavabolarda zamanla tıkanıklıklar meydana gelmektedir.

Lavabo tıkanıklığı için piyasada satılan lavabo açıcı kimyasal maddeleri sıkça tercih ediyor olabilirsiniz. Fakat bazı durumlarda bu kimyasallar da fayda etmez hale gelmektedir. Daha fazla bilgi için yazımızı okuyunuz.

Boğaziçi Tesisat 10 yıldır İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Size en yakın servislerimiz için bizi arayın.  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Tıkanmış Lavabolar Nasıl Açılır ?

Lavabo gideri açmak için yapılan ilk hamle, bireylerin kendi çabaları ile yapmaya çalıştıkları yöntemler olmaktadır.

Bunların başında lavabo açıcı, lavabo gideri açma ürünleri gelmektedir.

 
Lavabo açıcı kimyasallar tıkanmış lavabo açma işleminde fayda yerine zarar verebilirler. Tıkanan lavabo açma için dökülen asitli maddeler pimaş contalarını yakarak zarar vermektedir.

Lavabo açıcı kimyasallar lavabo tam olarak tıkanmadan önce kullanılmalıdır. Oluşan tıkanıklık veya diğer

Tıkanmış Lavabo Açma
Tıkanmış Lavabo Açma

problemlerin boyutuna göre, kullanılan ürünlerin olumsuz sonuç verme büyüklüğü değişmektedir.

Doğal Yöntemlerle Lavabo nasıl açılır?

Doğal yöntemlerle lavabo gider borusu açma, 1 çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ve sıcak suyu lavabonun içine dökün. Bu karışımı 1 saat bekletin lavabo açılacaktır.

Robot makineyle lavabo gider borusu nasıl açılır?

Robot makine çelik helezon yayı döne döne pimaş içine gönderir ve özel başlığı sayesinde yağlar parçalanarak lavabo gider borusu açılır.
Herhangi başka bir sorun ile karşılaşmamak için, kullanıcıların tıkanmış lavabo açma için ilk şey iyi bir tesisat firması bulmasıdır.
Yanlış uygulanan yöntemleri değil de bizim uyguladığımız kameralı ve robotlu tıkanıklık açma yöntemini tercih ederseniz hiç pişman olmazsınız.
Çünkü profesyonel ekibimiz, evinize hasar vermeden tesisat işlerinizi hallediyorlar.

Boğaziçi Tesisat 8 yıldır İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Size en yakın servislerimiz için bizi arayın.  0212 703 16 740850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Tıkanan Lavabo Açma Yöntemleri

Basit lavabo tıkanıklıklarını siz de halledebilirsiniz. Tornavida yardımı ile lavabo göbeğindeki süzgecin vidasını açın. (lavabo altına kova koymayı unutmayın )
Pimaşa bağlantı noktasından lavabo borusunu çıkarın banyoda tazyikli su ile bu lavabo borusunu temizleyin. Tıkanıklık giderilmemişse pimaş tıkanıklığı olduğu anlamına gelir ve bu durumda sizin yapa bileceğiniz bir şey yoktur.
 
Eğer sorun büyükse, zaten bir kokuyla kendini belli eder. Bunun dışında çözümlenmesi zor tıkanıklıklarda kameralı sistemi kullanarak tıkanıklığın kesin sebebinin ne olduğuna bakılmalıdır.
Çünkü yanlış yöntemler sorunların büyümesine neden olur. Bütçenize uygun fiyatlı yöntemle sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.
 
Tıkalı mutfak borusu açma, pimaş aç gibi işlemlerde yaptığımız kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı açma alanında öncü olan firmamız, en gelişmiş teknoloji yöntemleri ve en iyi ekibiyle yanınızdadır.
 
Teknolojik cihazlarla, kırmadan, dökmeden pimaş tıkanıklığı açma mutfak lavabosu açma yapmaktayız. Mutfak lavabo tıkanıklığı açma için öncelikle temizlik ürünleri reyonlarında rahatlıkla bulabileceğiniz lavabo açıcı kullanmanızı öneririz.
Lavabo açıcılar mutfak borusundaki yağları çözerek daralmış olan mutfak borusunu açacaktır. Bu sayede, mutfak lavabo borularında birikmiş olan yağların ,saçmış olduğu kötü kokulardan da kurtulmuş olursunuz.
Bu kötü kokular, sürekli evde olduğunuzda hissetmeniz mümkün değildir. Fakat evinize gelen misafirler bu kokuları çok rahatlıkla alırlar ve rahatsız olurlar.
mutfak gideri açma

Lavabo Kokularına Pratik Çözüm

 
lavabo koku giderici aparatı
 
Lavabo kokuları borularda yağlanma oluşmasa da tesisat ta yapılan hatalardan dolayı koku yapmaktadırlar.
 
Lavabo giderinin doğrudan bağlanmasından dolayı boru içerinde su kalmaz ve ana borudaki bütün koku içeri girer.

Lavabo borusu doğru şekilde bağlanmamışsa ana giderdeki koku lavabodan çıkacaktır. Doğru

bağlantı şekli için sağdaki fotoğrafa bakınız. Kötü kokulardan kurtulmak için bağlantınızı kontrol ediniz.

Lavabo borusu doğru şekilde bağlanırsa içerisinde su kalır. Bu kalan su boru içerisinde doğal filtre görevi görerek kötü kokuları engeller.
 
Filtreli lavabo giderleri de mevcuttur. Fakat yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntem en pratik ve kaliteli filtre sistemidir.

Restoranlar da Lavabo gideri Kokusu

Restoran, kafe, lokanta gibi yemek yenilen ortamlarda lavabo kokusu çok ciddi bir sorundur. Bu iş yerlerinde lavabo kokusu ve lavabo tıkanması çok sık yaşanmaktadır. İşi yerlerinde pimaş içi yağlanma fazla olduğundan dolayı belirli zamanlarda pimaş yıkama yapılmalıdır. Pimaş yıkama hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret ediniz. https://www.bogazicitesisat.com/pimas-yikama-fiyatlari-gider-borusu-yikama/

Mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ?

Mutfak lavabo gideri açma mutfak borusu tıkandı gece lavabo tıkandı açacak firma, lavabo açan usta aramaya son 7/24 acil durumlarda hizmetinizdeyiz.
 
Mutfak lavabosu tıkandı,mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Sayfamızda resimli anlatımla kendiniz açmayı deneyebilirsiniz. Buna rağmen mutfak borusu açma işlemini yapamıyorsanız, Boğaziçi Tesisat’ı arayarak servis yazdırmanız yeterlidir.
 
 • lavabo tıkanıklığını nasıl açarım ?
 • lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri
 • lavabo tıkanıklığına çözüm
 • lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ?
 • lavabo tıkanıklığını ne açar ?
 • lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ?
 
Mutfak borusu açılması ,basınçlı su ile temizleme sonucu mümkündür. Mutfak borularının tıkanma nedenleri; Lavabo ya kaçan atıklardır. Atıklar, lavabo içerisinde zamanla katmana dönüşerek, mutfak borularını daraltırlar. Bu nedenle öncelikle mutfak lavabosu su çekme işlemi yavaşlar.
Zamanla mutfak boruları içerisindeki daralma artar ve mutfak boruları tıkanır. Bu katmanları pompa veya basınçlı su açılmazlar bu durumlarda ise robotla lavabo tıkanıklığı açma işlemi uygulanır.

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak giderleri borusu ara ara temizlenmesi sağlığımız için önemlidir. Bütün yiyeceklerimizi ve yemek yediğimiz tabak kaşıklar mutfak lavabosunda yıkarız. Bundan dolayı, mutfak tıkanıklığı açma ve temizliği çok önemlidir. Zaten bir çoğumuz bu temizliğe aşırı özen gösterir ve mutfak lavabo giderinde oluşacak bakterileri önlemeye çalışırız.
Lavabo temizliğini yüzeysel olarak aşırı özen göstererek yapmak bakteri oluşumunu yüzeysel olarak engellemiş olur.
 
Mutfak tıkanıklığı açma işlemi yapıldı fakat bakteriler aslında mutfak boruları içerisinde oluşur ve beslenirler. Bu boruların temizliği makinesiz yapılması mümkün değildir.
Makineyle yapılan temizlik, boru içerisinin de temizlenmesi, bakterilerin kökünden yok olmasına en etkili çözümdür.
Mutfak lavabo gider borusu temizleme makineleri, derinlemesine temizlik yaparak sağlıklı yaşamın önemli adımı da diyebiliriz. sağlığınız için lavaboları ve mutfak borularınızı temizletin. Mutfak lavabo gideri açma
 • Mutfak tıkanıklığı açma
 • Mutfak borusu açma
 • Mutfak gideri açma
 • Mutfak lavabo gideri açma

12 Yorum. Yeni Yorum

 • Lavabo tıkanıklığı için çağırdığım firma kırmadan açamayız dedi. Sonra Boğaziçi tesisatı aradım geldiler biraz uğraştılar fakat kırmadan dökmeden tıkanıklığı açtılar teşekkürler

  Yanıtla
 • su borusu tıkanıklığım vardı evimde internetten buldum numaralarını servis yazdıracağımı söylediler zamanlamalarını çok beğendim. MUTFAĞIMIN gider borusu tıkanmıştı kameralı cihazları ile sorunu kısa sürede temiz işçilik ile çözdüler özellikle hüseyin ustının emeğine sağlık hayırlı işler.

  Yanıtla
 • blank
  Erdem Şahin
  23 Mart 2015 15:39

  Bahçelievlerde oturuyorum anem aradı mutfak lavabosu tıkanmış bende biraz araştırdım ve boğaziçi tesisattan sevis istedim roborla kırmadan açıyoruz dediler ben pek inanmadım robot felan neyese kayıt açtırdım harbiden geldiler robot cihazla tıkanıklığı açtılar öyle ortalık felan batma derdide felan olmadı gayet iyi iş çıkardılar Teşekkürler

  Yanıtla
  • blank
   Su Tesisatı Ustası
   23 Mart 2015 15:54

   Biz teşekkür ederiz hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti bunun için çok çalışıyoruz

   Yanıtla
 • Boğaziçi tesisat gerçekten işini iyi bilen profesyonel bir ekipten oluşuyor. Kendilerine işlerine önem verdikleri için teşekkür ederim. Kesinlikle Boğaziçi tesisatı tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
 • Boğaziçi tesisattan robotlu gider açma hizmeti aldım. Fiyatın bu kadar uygun olmasını gerçekten beklemiyordum. Robot falan denince insanın aklına uçuk rakamlar geliyor ama öyle değilmiş. Çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 • Yorumları görünce bende yazamadan edemedim. Bizim tıkalı lavaboları da boğaziçi tesisat çalışanları açmıştı. Petek temizliği için bakarken tekrardan bir teşekkür etmek istedim.

  Yanıtla
 • Boğaziçi tesisat, tüm tesisat işlerinde gerçekten de on numara hizmet veriyor. Zaten telefonla konuştuğunuzda bile ne kadar profesyonel oldukları hemen belli oluyor.

  Yanıtla
 • Lavabo tıkanıklığı için servis çağırmıştım. İncelemeler sonucunda tüm duvarı yıkmak zorunda olduklarını ve çok uçuk bir rakam söyleyerek ayrıldılar. Boğaziçi tesisat ise yaklaşık 15 dk da ve hiçbir yeri kırıp dökmeden tertemiz bir şekilde tıkanıklığın kaynağını çözdü. Çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 • Robotla yapılan tıkanıklık açma işleminde herhangi bir kırma ya da çıkarma işlemi oluyor mu? Bir de son olarak randevu verdiğimiz takdirde kaç gün sonra gelebiliyorsunuz? Yerimiz Ataşehir de

  Yanıtla
 • Yıllardır lavabodan bende çekiyorum. Artık suyu açmaya korkar hale geldim. Kimi çağırdıysam yapamadı ve son umut olarak siz kaldınız. Yorumlardan ne kadar profesyonel olduğunuz belli oluyor.

  Yanıtla
 • Bir çok kaynaktan okuduğum bilgilerle lavaboyu kendim açıyorum fakat uzun süre gitmiyor bir iki gün içinde tekrar tıkanıyor hesap yaptım lavabo açlar için 100 Tl harcama yapmışım ve bunun yanında zahmeti de cabası uğraşmaktan bıkınca da Boğaziçi tesisatı aradım ve geldi tıkanıklığı açtılar ve bir ay geçti gayet iyi durumda bize gelen ustaya verdiğim söz üzerine bu yorumu yazıyorum bir ay tıkanmazsa tebrik edeceğim demiştim Tebrikler gayet memnun kaldım boşu boşuna kendim uğraşmışım

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma