Kombi Temizliği Fiyatları

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this page

Kombi Temizliği

                Kombi servisi, kombi bakımı ve tamiri alanında, tüm servisler arasında, profesyonel ekibi ile hizmet vermekte olan bir servistir. Özellikle kış aylarında kullanılan kombiler, bazı sebeplerden dolayı arıza verebilir. Bu durumların önüne geçebilmek için kombi onarım servisi sayesinde güvenilir bakım yaptırabilirsiniz.

Kombi bakım servisi, kış aylarından önce kombileriniz için bakım işlemleri yapmaktadır. Çünkü kış aylarında düzenli olarak kullanılan kombiler, yaz aylarında çok uzun süre kullanılmadığı zaman sıkıntı çıkarabiliyor. Kombilerin bu tür zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olduğunu kontrol etme ve arızayı giderme adına, kombi servisi elemanlarından yardım alabilirsiniz.

Bakımları düzenli olarak yapılmamış olan kombiler, kış aylarında arıza yapmalarının dışında, faturalara da olumsuz sonuçlar ile yansır. Hem cebe hem de cihaza zarar veren bu durumdan, profesyonel ekibimiz sayesinde kurtulabileceksiniz. Yapılan düzenli bakımlar sayesinde, kombiler eskisinden çok daha iyi bir şekilde çalışma gösterecektir.

Triplex villalar, dublex villalar, apartman, daire, ev ortamı ya da iş ortamı, çok sayıda odası olan iş hanları, okullar, kısacası hizmet götürebildiğimiz çok sayıda alan bulunuyor. Petekteki tıkanıklıkları, petek kanal içlerinde kimyasal açıcılar ile asla yerlerinden sökülmeden onlara bakım yapma amacını taşıyoruz. Petek bakımlarını, kombi bakım ve onarımlarını, kapalı devre sistemlerini bakıma dahil ediyoruz. İçi açılmayacak şekilde kaynak yapılarak sabitlenen bu ürünleri parçalamak çok zordur. Zaten profesyonel ekibimiz bu çalışmaları yürütürken kesinlikle kırma ve kirletme olmadan işlerini yürütüyor.

Peteklerin içlerinde zaman içerisinde, metal erimeler meydana gelebiliyor. Bunun tek sebebi de oluşan korozyonlardır. Korozyon ise, kesinlikle içten başlayan pas gibi maddelerin artışı olduğunu söylemek gerek. Düzenli ve doğru bir petek temizliği sizlere fazlası ile artış kazandıracaktır. Bir doğal gaz faturasını azaltmak için yapabileceğiniz tek işlem, peteklerde suyun dağılışını engelleyen maddelerden kurtulmak olacaktır. Bu işlemi firmamız üstleniyor. Bağlantı ayarlarını ve temizliği yaparak sizleri kışa en iyi şekilde hazırlamak bizim görevimiz. 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sayesinde, profesyonel servisimizden yardım almanın güvenini yaşayabilirsiniz. Bunun için numaramızı tuşlamanız ve gerekli bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

 

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma