Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Zorlu hava şartlarında kombi ve petekler, pratik, ekonomik ve temiz bir şekilde ısınmamızı sağlar. İşyerlerimiz ve evlerimiz gibi yaşam alanlarımız peteklerimiz sayesinde kolayca ısınarak günün her saatinde konforlu bir ortam sağlar. Ancak zamanla peteklerde ve tesisatların içinde tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Bu da peteklerden istenen verimin alınmasını engellemekte ve faturalarımızın yükselmesine neden olmaktadır. Firma olarak Uzunköprü petek temizliği alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vererek peteklerinizdeki ve tesisatınızdaki tıkanıklıklar ortadan kaldırıyoruz. Fiyat bilgisi için >> https://www.bogazicitesisat.com/petek-temizligi-fiyatlari/

Petek temizliği son derece profesyonellik ve teknik donanım gerektiren bir uygulamadır. Firma olarak petek temizliği konusunda özenli davranıyoruz. Peteklere giden tüm boruları ve tesisatı kontrol ederek tıkalı olan kanalları açıyoruz. Birçok firma petek temizliğini sadece peteklerle alakalı bir konu olarak görür ve sadece petekleri temizleyerek, tesisatları temizlemezler. Bu da istenilen verimin alınmasını engeller. Firma olarak kombiden başlayarak tüm tesisatın ve peteklerin temizliğini yaparak alanında kusursuz çözümlere imza atmaktayız.

Profesyonel Uzunköprü Petek Temizliği
Profesyonel Uzunköprü Petek Temizliği

Profesyonel Uzunköprü Petek Temizliği Avantajları

Yaşam alanlarımızda her ne kadar petekler ısınmamızı sağlasa da bu işlevi kombilerden aldıkları güç ile gerçekleştirmektedirler. Firma olarak kombinizin sağlamış olduğu yüksek performansı peteklerinizin de göstermesini sağlamaktayız. Bunun için büyük bir titizlikle çalışıyor ve tıkanıklığa neden olabilecek bütün noktaları dikkatli bir şekilde kontrol ediyoruz.

Petek ve tesisatların içinde dolaşan suyun kirlenmesi, pas tutması, akışkanlığını kaybetmesi ve korozyon oluşumundan dolayı peteklerde ısı kaybına neden olur. Tüm bu olumsuzlukların ortadan kaldırılması ile petekler çok daha hızlı bir şekilde ısınacak, peteklerin tüm alanları eşit ısınacak ve istediğiniz performansı alabileceksiniz. Firmamız Uzunköprü petek temizliği konusunda büyük bir özen göstermekte ve birici sınıf bir işçilik sunarak peteklerinizin ve tesisatlarınızın temizlenmesini, odalar arasındaki tesisat borularının temizlenmesini ve diğer tüm problemlerin giderilmesini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Peteklerinizi ve tesisat sistemlerinizi istediğiniz seviyeye getirerek ilk günkü performansı ile kullanmaya devam etmenizi sağlar.

Peteklerde Isınmama Problemi ve Uzunköprü Petek Temizliği

Petek temizliği her ne kadar önemsenmeyen bir konu olsa da aslında oldukça önemli bir konudur. Eğer daha önce yaşamadığınız bir ısınma problemi yaşıyorsanız, peteklerinizin bir kısmı ısınıyor ve alt tarafları soğuk kalıyorsa, peteklerinizin bir kısmı diğerlerinden geç ısınıyorsa, kombinize bakım yaptırdığınız halde yeterli derecede ısınma elde edemiyorsanız ve peteklerinizin vanalarından su kaçağı tespit ettiyseniz mutlaka petek temizliğine ihtiyaç vardır. Uzunköprü petek temizliği konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz ile peteklerinizi garantili bir şekilde temizliyoruz. Yukarıda saydığımız problemlerin hepsinin aynı anda olmasına gerek yoktur. Bu problemlerden bir ya da birkaçının birlikte oluşması petek temizliğinin yapılmasına işaret eder. Edirne’nin birçok ilçesinde verdiğimiz petek temizliği hizmeti kapsamında en az 2 yılda bir petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Yapacağımız uygulamalar ile yakıt tüketiminde ve buna bağlı olarak da faturalarınızda düşüş olacak ve daha verimli bir şekilde ısınacaksınız.

Firma olarak deneyimli ve uzman kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, beklentilerinizin çok üzerinde kaliteli çözümler sunmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma