Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Oluşan tıkanıklığı açmak içi profesyonel ekip araçları kullanılmaktadır. Firmamız işinde tecrübeli ve uzun yıllar bu sektörde çalışmaya devam eden isimlerden biridir. Gider üzerinde yaşanan tıkanıklığın açılması için kameralı tıkanıklık açma malzemeleri kullanılmaktadır.

Tıkanıklık açma işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Gider borularında herhangi bir cismin sıkışmasından kaynaklanan tıkanıklık giderilerek gider faaliyetleri devam ettirilir. Aynı zamanda tıkanıklık açma fiyatları uygulanan işlem ve bölgeye göre firmamız tarafından belirtilmektedir.

Tıkanıklık açma servisi olarak faaliyet gösteren firmamız bu alanda gerekli ekipmanların her birine sahiptir. Üstelik tıkanma problemleri gider kırılması yapılmadan anında çözülmektedir. Tıkanıklık açma firmaları olarak bilinen firmamız uzun yıllar boyunca bu sektörde yer almaktadır.

Gider açma, pimas açma, tuvalet açma ve lavabo açma işlemleri ile her alanda faaliyet göstermekteyiz. Teknolojik araç kullanımı ile hizmet ağı da büyümeye devam etmektedir. %100 müşteri memnuniyeti ile yapılan bu çalışmalar oldukça kısa süre içerisinde çözüme kavuşturularak gider kullanılmaya başlanır.

Robotla Gider Tıkanıklığı Açma İşlemleri

Robotla gider tıkanıklığı açma işlemleri son zamanların en başarılı çalışmaları arasında yer almaktadır. Tıkanıklık durumu önceden tespit edilerek firmamız tarafından bu sorun kesin bir şekilde çözülmektedir. Oluşan tıkanıklık durumu gider borularında akıntı ve sızıntıya da yol açmaktadır.

Bu nedenle kimyasal ilaç kullanımı ve yıkama işlemleri robot kullanılarak yapılmaktadır. Teknolojik alet kullanımları ile son zamanların en profesyonel çalışmaları robotla yapılır. Aynı zamanda kameralı robot ekipmanları sayesinde oluşan tıkanma problemleri anında giderilmektedir.

Kırmadan Robot Kullanılarak Lavabo Gideri Açma

Gider tıkanıklık açma işlemleri robot kullanımı ile çok daha avantajlı hale gelmektedir. Aynı zamanda lavabonun kırılmadan robot kullanımı ile açılması hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de bütçe tasarrufu sunmaktadır.

Tıkanıklık durumuna bağlı şekilde farklı ekipman kullanımları ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda kanal açma ve gider açma işlemlerimiz robot kullanımı ile çok daha başarılı sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Profesyonel uygulamalar sayesinde meydana gelen bir tıkanıklık çok kısa bir sürede giderilir. Üstelik teknik yöntemler kullanılarak tıkanma açılır.

Profesyonel Hizmet Sunan Tıkanıklık Açma Firmamız

Profesyonel hizmet sunan firmamız tıkanıklık açma konusunda üst seviye bir çalışma göstermektedir. Yaşanan bu tıkanıklığın kaynağı belirlenmelidir. Üstelik tamamen profesyonel ekip araçları kullanılarak istenen bölge için açma işlemleri yapılmaktadır.

Tıkanıklık açma işlemlerinde farklı teknik yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler ile gider tıkanıklığı giderilir. Pis koku oluşumu tıkanıklık ile başlamaktadır. Ev ve ofis gibi alanlarda yaşanan bu sıkıntıların giderilmesi için teknik ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bunun için tecrübeli hizmet veren firmamız tercih edilmektedir.

Kısa Süre İçerisinde Oluşan Gider Tıkanıklığını Açma İşlemleri

Kısa süre içerisinde oluşan gider tıkanıklığı açma işlemleri ilk olarak banyo ve mutfak lavaboları için geçerli hale gelmektedir. Yabancı cisimlerin lavabo giderinde kalması su akışını önlemekte ve yavaşlatmaktadır. Bu nedenle ev içerisinde hem istenmeyen koku oluşmaya başlar hem de su gideri engellenir.

Tuvaletler içerisinde oluşan tıkanıklığın ana sebebi ise tuvalet kağıdı ve ıslak mendillerdir. Bu cisimler zaman içerisinde giderde kalarak tıkanmaya sebep olmaktadır. Borular içerisinde su akışının sağlanması adına robot kullanımı ile tıkanıklık giderme işlemleri yapılmaktadır.

Basınç Uygulanarak Yapılan Gider Tıkanıklığı Açma

Son zamanlarda tıkanıklık açma alanında basınç uygulamaları ön plana çıkmaktadır. Kimyasal ilaç ve basınç sayesinde oluşan tıkanıklık kısa süre içerisinde giderilmektedir. Bu basınç su ile yapılır. Aynı zamanda giderin tamamen temizlenmesi uygulanan basınç ile mümkün hale gelir. Pek çok kişi yaşadığı bu sorun için firmamızı tercih etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma