blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Evlerde ortamdaki nefesi etkileyen en önemli durum enfeksiyon yayan arızalardır. Bu arızalar içinde en çok sıkıntı yaratanını ise, tuvalette oluşan gider tıkanıklığı sorunu oluşturur. Bu arızanın bir an önce giderilmesi, ev sterilitesini sağlamak için şattır. Yalnızca evlerde değil, bu sorunu yaşayan her ortam enfeksiyon yayılımı bakımından büyük bir risk altındadır. Hastalıklara davetiye çıkarak tıkanıklık sorunu bilinçsiz kişilerce tamir edilebilecek türden arızalar değildir. Bu arızalarda yapılabilecek en ufak bir hata gider borularının patlamasına sebep olabilmektedir. Bu durumu yaşamak hem yüksek maddi bir kayba, hem de sağlıksız bir ortamın ortaya çıkmasına sebep olur.

Bu nedenle konuda uzman olan bir tesisat firmasından destek almak şarttır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tıkanan tuvalet boruları nasıl açılır konusunda destek ihtiyacı duyan herkese hizmet vermekte olan bir firmayız. Yıllardır edindiğimiz deneyim, teknolojiyi kullanma kapasitemiz ve müşteri dostu yapımızla beğeni toplamakta, sizlere sıkıntı yaşatan bu problemleri yok etmekteyiz. Firmamızdan tesisat alanına giren her türlü problem için hizmet ve destek alabilirsiniz.

Tıkanan Tuvalet Giderlerini Temizleme

Ülkemizde yeni yapılarda bile genellikle gider sorunu yaşanmaktadır. Yeterli şekilde alınmayan önlemler, kalitesiz ürün kullanımı ve yanlış kullanımlar gider tıkanıklığına sebep olmaktadır. Firma olarak bu sıkıntılara özel çözüm yöntemleri uygulamakta, en az zarar ve masrafla bu sorunları hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Tesisat Sorunlarına Hızlı Çözümler

Ev içlerinde yaşanan tesisat sorunları, ev halkı tarafından çözümlenmeye çalışılır. Ancak bazı arızalar, vakit kaybedilmeden uzmanları tarafından giderilmesi gereken arızalardır. Firmamız kameralı ölçüm cihazlarıyla giderlerde oluşan tıkanıklığı kırmadan dökmeden çözüme kavuşturur. Sizlere en kısa sürede hizmet vermekte ve tüm tesisat sorunlarınızı tamir etmekteyiz. Arızanıza yönelik olarak en gelişmiş teknolojiyle hizmetlerimizi tamamlamakta ve söz verdiğimiz süreç içerisinde problemlerinizi gidermekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığını Açma

Tıkanmış tuvalet, su tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı, makine su giderlerinde oluşan tıkanıklıklar gibi tüm tesisat sorunlarınız için tadilat çözümleri sunmaktayız. Firmamıza ulaşarak, tuvalet, banyo ve tüm giderlerinizde oluşacak tıkanıklık sorunlarınıza son vermekteyiz. Yaşadığınız soruna yönelik olarak bizlere ulaşabilir, hızlı çözüm yöntemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma