Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Ev ve işyerlerinde sıklıkla rastlanan tesisat sorunlarının başında yer alan tıkanıklık durumu, hayatı kötü yönde etkilemektedir.

Eski yıllarda bir hayli zor ve zahmetli olan tıkanıklık açma hizmetleri, günümüz teknolojileri sayesinde artık çok daha kolay yöntemler ile sunulmaktadır.

İstanbul’un tüm semtlerine acil servis hizmeti için hemen bizi arayın.

Garantili Tıkalı Tuvalet Açma Hizmetleri

Profesyonel bir ekip ile sunulan garantili tuvalet açma hizmetleri, modern cihazlar sayesinde başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bir çok kişinin karşı karşıya kalmış olduğu tıkalı tuvalet açma sorunları, zamanında çözülmediği takdirde beraberinde başka sorunları da getirmektedir.

Kullanılan teknolojik makineler sayesinde tıkanıklık sorununa kısa sürede çözüm bulunabilmektedir. Tuvalet açma işlemine geçmeden evvel uzman ekip ilk olarak tespit yapmakta ve buna uygun bir yöntem seçerek işlemlerini tamamlamaktadır.Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

En sık kullanılan bölümlerden biri olan lavabolarda yaşanan tıkanıklık durumları bir hayli ciddi sorunları da beraberinde getirmektedir. Günümüz modern dünyasında tıkanıklığı gidermek için artık bir yerin kırılmasına ya da sökülmesine gerek yoktur.

Uzman ekip hiçbir alana zarar vermeden kısa süre içerisinde tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Tuvalet açma durumu, hangi evrede olursa olsun başarılı bir biçimde ve hızlıca çözüme kavuşturulabilmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma için ilk olarak modern robotlar ile tıkanıklığın meydana geldiği yer ve nedeni tespit edilmektedir. Yapılan tespitin ardından ise yine teknolojik cihazlar kullanılarak tıkanıklığın giderilmesi sağlanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi fiyatları, yapılan işin içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Geliştirilmiş olan en özel yöntemler ile yerine getirilen mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işlemleri, kısa sürede sonuca ulaştırılmaktadır. Bir çok farklı sebep ile tıkanan mutfak lavabolarını kendi yöntemleriniz ile açmaya çalışmanız size daha büyük maliyet olarak geri dönebilmektedir.

Modern cihazlar ile yerine getirilen mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işlemlerinde herhangi bir yerde kırma ya da dökme durumu söz konusu olmamaktadır. Siz de mutfak lavabosu tıkanıklıklarında kendiniz müdahalede bulunmak yerine uzman firmalardan yardım almayı ihmal etmeyin. Mutfak tıkanıklığı ile ilgili aklınıza takılan her tür soru için iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma