Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Tıkalı otopark gideri açma yaşam alanlarımızın tesisat bakımlarının yapılması normal bir durumdur. Aynı şeyler otoparklar için de geçerlidir. Otopark sisteminde bulunan giderlerin bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Aksi takdirde gider suları çekilmez ve otopark su basma riski ile karşı karşıya kalır. Otopark giderleri suyu çekmiyor konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz, şuanda doğru yerdesiniz. Bu yazımızda bir otopark giderinin neden suyunu çekmediği anlatacağız. 
 
Otoparklarda bulunan ızgara şeklindeki su tahliye kanalları bakım yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni zaman içerisinde oluşabilecek pislik ve kir nedeniyle tıkanma yaşayabileceğidir. Otoparklar evlerimizin içi gibi değildir. Araç ile birlikte her tülü pislik buraya taşınmaktadır. Araç tekerleri yollarda topladığı her türlü pisliği otoparka getirir.
 
Toprak, katı madde, katı kirler vb. Birçok kötü şeyler otoparka taşınır. Herhangi bir yağmur yağması, aracın otopark içinde yıkanması ya da otopark temizliğinin yapılması durumunda bu giderler kullanılır. Dolayısı ile hepsi bu ızgaralardan geçerek giderlerde birikir. Zaman içinde katılaşan ve taşlaşan bir yapıya bürünür. Bir süre sonra artık bu giderlerden su bile geçmemeye başlar. Dolayısıyla da yapılabilecek en önemli durum anında buranın açılmasıdır.
 
Özellikle müstakil bina içlerinde en alt katta bulunan otoparklarda bu durum evin su baskınlarına varmasına kadar uzanabilir. Herhangi bir su patlaması durumu, ani su taşkınları ve sık yağan yağmur nedeni ile biriken suların bir şekilde ızgaralardan geçerek kanalizasyona ulaşması gerekir. Eğer alt yapı hizmetlerinde sıkıntı duyuluyor ise, bu durum su baskınları ve sel taşkınları olarak otopark sahibine dönecektir. 
 
Hem ev içine hem de otoparkta bulunan araçların motorlarına arıza veren birikmiş sular farklı yerlerden, hiç beklenmedik alanlardan masraf kapısı açar. Bu gibi durumların yaşanmaması adına sizler de tıkalı otopark gideri açan firma ile çalışmalısınız. Firmamız tıkalı otopark gideri açma işini layıkıyla yerine getirmektedir. Sizler de firmamızın kapsamlı çalışmalarından her zaman yararlanabilirsiniz.
 
Otopark su tahliye boruları tıkalı olması durumunda robota gider açma yapılmalıdır. Otopark giderini açan firma olarak vermiş olduğumuz yılların deyimi ile garantili hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde otopark giderleri tıkanıklığı kısa bir süre içerisinde yok edilmektedir. Sadece otopark gideri açma işlemleri için değil her zaman otopark giderlerinin bakımı için de bizi arayabilirsiniz.
 
Belirli dönem bakım periyotları gerçekleştirmeniz olası problemlerin önüne geçmek için önemli bir rol oynamaktadır. Zamanında temizliğin yapılması bakım çalışmaları sırasında olursa olası bir sorunda sizlere fazla maliyet çıkması önlenmiş olur
 
Otopark zemininde bulunan ızgaralardan su gitmiyor ise, sizler de otopark gideri tıkanıklığını açma işlemleri için bizleri 7/24 olarak arayabilirsiniz. Ücret bilgisi ve çalışma bilgisi için lütfen en kısa süre içerisinde iletişime geçiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma