Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Kanalizasyon açma hizmeti günümüzün en önemli içerisinde yer almaktadır. Güncel hayatımızı derinden etkileyen ve bütün işlerimizi aksatan kanalizasyon sorunları, etkili çözüm seçenekleriyle çözümlenmesi gereken bir konudur. Tıkalı boru açma teknikleri konusunda uzman olan ekiplerimiz, kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır.

Tıkanmış Boruları Kısa Sürede Açıyoruz

Güncel ve etkili hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, deneyimli elemanlarla çözüm üretmeye devam etmektedir. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi bir çok mekanda meydana gelen tıkanıklık problemlerinde, güncel hizmet kalitesini tercih ediyoruz. Kısa zamanda tıkanıklık problemlerini ortadan kaldıran şirketimiz, özel makinelerle ve kameralı cihazlarla hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet kalitemizi güncel bir şekilde artırmaya devam ediyoruz.

Konusunda deneyimli elemanlarımızla kısa zamanda normal hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. ‘Tıkalı su borusu nasıl açılır?’ konusunda deneyimli elemanlarımız kısa sürede çözüm üretiyor. Özel kameralı ve akustik özelliklere sahip makineler, tıkalı bölümü tespit ediyor. Daha sonra uzun hortum şeklindeki açma mekanizması, tıkalı bölümü açıyor. Tıkanıklık ve kaça tespitinde de akustik cihazlar kullanılıyor.pimaş

Pis Su Boruları Sorunsuz Bir Şekilde Açılıyor

Mutfaklarda, tuvaletlerde ve banyolarda, birçok nedenden dolayı pis su gider tıkanıklığı meydana gelir. Banyoda saç, tırnak ve sabun artıkları en fazla meydana gelen artıklardır. Pis su giderleri genellikle bu artıklar nedeniyle tıkanır. Diğer yandan klozetlerin tıkanma nedeni başkadır. Çocuk bezi, bayan pedi ve benzeri çöplerin klozete atılması ciddi sorunlara neden olur. ‘Tıkanan tuvalet boruları nasıl açılır?’ sorusu en çok merak edilen konudur. Firma elemanlarımız, kameralı özel makinelerle tıkalı boruyu açmaktadır. ‘Tıkanan tuvalet boruları nasıl açılır?’ sorunu için müşteri hizmetlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Ana boruların tıkanması ile birlikte pis su giderleri kullanılmaz hale gelir. Hayatımızın en önemli unsurlarında biri olan pis su giderler, şehirde yaşamı sağlayan unsurlar içerisinde yer alır. ‘Tıkanan lavabo borusu nasıl açılır?’ sorusu, en çok merak edilen konular içerisindedir. Kimyasal maddeler basit tıkanıklıkları açabilir. Ancak sürekli tıkanan ve içi tortu ile kaplanan pis borular, özel makinelerle açılabilir. Kameralı ve akustik makineler sorunsuz bir şekilde açma işlemi gerçekleştiriyor.gider borusundan su gelmesi

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma