Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kaçak problemi, özellikle tesisat kullanımını etkileyen önemli problemlerden biridir. Bu konuda çözüm odaklı hareket eden firmamız, özel cihazlarla kaçak problemini ortadan kaldırıyor. Kaçak tespiti için tercih edilen akustik cihazlar, kaçağı tam isabet tespit edebiliyor. Açma işleminde fayans ve mermerler kırılmamaktadır. Sadece kaçak olan noktanın üzerinden küçük bir bölge kazılıyor. Bu şekilde inşaat masrafına girmeden kaçak sorunu çözebilirsiniz. Tesisat kaçakları konusunda müşteri hizmetlerimizi her zaman için arayabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde kaçak tespit işleminde sorun yaşanmamaktadır. Deneyimli eleman kadrosuna sahip firmamız, bütün mekânların pis su giderleri konusunda uzmandır. Servisimiz, pratik çözüm seçeneklerinin yanı sıra zamanı da en iyi şekilde kullanıyor.

Servisimiz Randevu Sistemiyle Çalışıyor

Profesyonel elemanlarla kısa sürede tıkanıklık açma ve kaçak tespiti işlemini gerçekleştiren şirketimiz, randevu sistemiyle çalışıyor. Servis ekiplerini aradığınız zaman, servis elemanlarımız sizin için en uygun zamana randevu veriyor. Evinize gelmeden önce elemanlarımız size telefon açıyor. Acil bir işiniz çıkarsa sizin için en uygun saate yeni bir randevu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Randevu işleminde bilgileri doğru bir şekilde vermelisiniz. İletişim, adres ve arıza bilgileri yanlış verildiğinde zaman kaybı meydana gelir. Zaman kaybı meydana gelmemesi için ve servis hizmetinin daha çabuk gerçekleşmesi için verdiğiniz bilgilerin doğruluğuna dikkat etmelisiniz.Tesisat Kaçakları bulan firma

Firmamız Sektöründe Söz Sahibi

Pis su gider tıkanıklığının yanı sıra pimaş yıkama, bulaşık gideri açma, mutfak gideri açma, wc açma, petek temizliği, kombi bakımı ve su kaçağı tespiti gibi konularda da şirketimizi arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman adresinize gelen elemanlarımız, yedek parça konusunda pratik çözüm sunuyor. Gerekli yedek parçalar araçta hazır bekletiliyor. Müşteri onayı alan elemanlarımız montaj işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma