blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Tükenmesi olmayacak meslek gurupları içerisinde yer alan su tesisatçılığı, klasik ve modern ev ve işyerlerinde daima ihtiyaç duyulacak bir meslektir. Tesisatçılık bir kaç işi aynı anda yapabilmekte iken bazı tesisatçılar sadece bir alana yoğunlaşmaktadır.

Her Alanda Hizmet

Uzun yıllardan beri sektörde yer alan firmamız zamanın gerektirdiği teknolojiyi de kullanarak su sızıntısı tespit etmek konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip eleman ve teçhizatla 7/24 çalışır. Özellikle en olmadık anda oluşan bu sızıntıları en kısa sürede çözecek olan firmamız tuvaletten alt kata su sızması gibi sıkıcı durumlarda da yardımınıza koşar.

Olay yerinde yapılan ön inceleme sonrası kırmadan, hasar vermeden sızıntıları bulur ve yerinde onarır. Değişmesi gereken gider borularını değiştirir ve sorunsuz su sızıntısını ortadan kaldırır.

Verdiğimiz Hizmetler

  • Firmamız 7/24 hizmet anlayışı ile
  • Su kaçağı bulma,
  • Kombi Arıza işlemleri,
  • Alt ve üst kattan su sızıntısı tamir ve onarımları
  • Yedek parça satış işlemleri
  • Performans artırıcı petek temizleme işlemleri

gibi tesisat işlemlerini yapar.su sızıntısı tespiti

Yapmanız Gereken

İsster modern ister klasik yaşam alanlarından birinde yaşamınızı sürdürürken alt kata su sızması sorunu yaşıyor iseniz; yapmanız gereken

Firma elemanlarımız en kısa zamanda bulunduğunuz adrese araç ve gereci ile gelerek en kısa sürede gerek klasik yöntemlerle gerekse modern robotik cihazlarla sızıntıları tespit ederek sonuca yönelecektir.

Apartman hayatında genelde bu arızalar üst kat su sızıntısı olmaktadır. Böyle bir durumda üst kat komşunuzu uyararak bulunulan bölgede su kullanılmamasını tembihlemek ve bizimle iletişime geçmek. Bundan sonrası elemanlarımızın kontrolünde olup her daim olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Uygun Fiyat

Su sızıntıları konusunda işi ehline bırakmak maliyet açısından daha uygun olacaktır. Ehil olmayan kişilerin yapacağı onarımlar kısa vadeli çözümler üretse de sonrasında daha büyük sorunlara ve maliyetlere yol açacaktır.

Müşteri güvenini yıllardan beri kazanmayı başarmış firmamız işin ehli tesisatçı olarak çevrenizde hizmet vermektedir. Ekonomik maliyetlerle sızıntılarınızdan kısa sürede sizi kurtarmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma