blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su Kaçakları Tespiti Ve Tamiri Kurumsal bir hizmet anlayışıyla ele aldığımız su kaçakları tespiti desteğini sunmaktan memnuniyet duyarız. Gelişen teknoloji ile birlikte artık kırma ve dökme yaşanmadan, güvenli şekilde su kaçak tespiti yapılmaktadır. Üstelik zamandan kazanç elde edilmekte ve çevrede herhangi bir gürültü oluşturulmadan su kaçakları bulma yöntemleri uygulanmaktadır.

Bu yöntemler kullanılacak olan cihazların teknolojisine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak ortak şekilde tüm cihazlar nokta atışısu kaçakları tespiti tespit gerçekleştirmekte; tespit edilen bölge aracılığıyla tamir işlemi uygulanmaktadır. Uzman kadromuz ile ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda sizlere akılcı çözümlerle en iyi desteği sağlıyoruz.

Su Kaçakları Tamiri

Eskiden olduğu gibi artık kırma ve dökme yaşanmadan, artık teknolojik cihazları eşliğinde su kaçakları için tespiti gerçekleştirilmektedir. Bu tespiti tecrübeli teknisyenlerimizle duruma uygun olarak doğru teknolojiler üzerinden ele almaktayız. Daha sonra tespit edilen alan için su kaçak tamiri çalışmasını gerçekleştiriyor ve sağlıklı şekilde alanı yeniden kullanmanıza olanak tanıyoruz. Tamir sırasında belli bölge üzerinden işlem tamamlandıktan sonra, sadece o alan için özel olarak fayans kullanarak yeniden eski haline döndürmekteyiz.

Su Kaçakları Tespiti İçin Kullanılan Teknolojiler

Çalışma prensiplerine bağlı olarak farklı teknolojik cihazlar su kaçakları tespiti konusunda ele alınır.
– Termal yöntemle çalışan cihazlar
– Kameralı sistemler
– Akustik dinleme yoluyla kaçak tespiti sağlayan cihaz çeşitleri

Hasarın bulunduğu alana ve büyüklüğüne bağlı olarak bu teknolojik cihazlar arasından tercih yapılır. Renk ayrışımı üzerinden kullanılan termal yöntem düzenli kullanılan sistemler içerisinde yer almaktadır. Borulardan sarkıtılan kameralı sistem yine etkin çözüm yöntemidir. Özellikle nokta atışını kısa sürede sağlayan dinleme üzerinden kullanılan cihazlar çok daha fazla tercih edilir. Fakat belli kriterlere bağlı olarak bütün cihazları amaca uygun şekilde kullanmaktayız.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Anlaşılır?

Su sızıntısı ve duvarının kabarması gibi basit yöntemler üzerinden evde su kaçak tespitini gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca dairenin kötü bir koku ortaya çıkarması, duvarlarda küflenme ve nem oluşması diğer görsel tespitler arasında yer almaktadır. Fakat su kaçağının bulunduğu noktanın tam olarak tespit edilmesi adına, mutlaka profesyonel bir süreç ele alınması gerekir.su kaçakları neden olur

Kırma veya dökme yaşanmadan ele aldığımız su kaçakları bulma hizmetini, yüksek teknolojiye sahip cihazlar eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerimiz; akustik dinleme cihazı, termal cihaz, kameralı cihazlar veya nem ölçer üzerinden tespit sağlamaktadır. Önemli olan yüksek maliyet çıkmaması için, su kaçak tespitini anladığınız anda bizimle iletişim kurmanızdır. Böylece sorun çok daha kısa süre içerisinde çözüme uygun maliyetlerle kavuşur.

Teknolojik Cihazlar ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını bulmak için kullanılan belli başlı bazı teknolojik sistemler bulunmaktadır. Mekanın durumuna ve hasarın derecesine bağlı olarak farklı teknolojik cihazları kullanıyor; tecrübeli teknisyenlerimiz eşliğinde müdahale gerçekleştiriyoruz. Daha önceki deneyimlerimizle dayanarak ele aldığımız su kaçak tamiri konusunda, onarımı en iyi süreç altında tamamlanmaktan memnuniyet duyarız.

Profesyonel Su Kaçak Tespit ve Tamir Hizmeti

Su kaçağı tespitiyle beraber tamir işlemi çok hassas bir çalışma gerektirir. Eğer bireysel olarak ele alınırsa çok daha büyük sorunlar ve maliyetler ortaya çıkarabilir. O yüzden mutlaka doğru ve etkin teknolojik cihazlarla uzman kadro eşliğinde sürecin ele alınması gerekmektedir. Bu noktada devreye giriyor ve sizlere en uygun fiyatlarla su kaçağı tespitiyle onarım desteği sağlıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma