Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su kaçak tamir servisi Su kaçakları oldukça sıkıntı yaratan ve binaların içerisinde gizli bir bomba gibi patlamaya hazır halde bekleyen durumlardır. Bu durum firmamız tarafından kameralı sistem yardımı ile düzenlenmektedir. Kamera yardımı ile sızıntının yeri belirlenmektedir. Bu sayede de kaçak tamiri ve onarım işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yeni Nesil Profesyonel Tesisat Servisi

Su tesisatı ustalarında deneyim ve tecrübe şartı aranmaktadır. Firmamızın bünyesinde çalışan kadromuzda ise bu deneyim ve tecrübe mevcuttur. Firmamızın çalışma prensipleri incelendiği zaman öncelikli olarak iletişim numaramız ile bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Ardından firmamız yetkileri sizlere randevu vermektedir.

Belirtilen randevu günü ve saatinde binanıza gelerek su kaçağı tespiti yapmaktayız. Kısa süre içerisinde randevu verilmekte ve işleriniz de olabildiğince kısa sürede halledilmektedir. Bu sayede zaman tasarrufu yaparak çağırdığınız tesisat ustalarımız ile binalarınızda ki su kaçağı yeri de tespit edilerek maddi anlamda tasarruf yapılması da sağlanabilmektedir. 

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği günümüzde su kaçaklarının tespit edilmesinde insan gücünden de farklı olarak materyaller ve teknolojik aletler üretilerek olabildiğince hızlı tespitler gerçekleşmektedir. Bu durum da eskiden birçok ustanın güçlükle bulduğu su kaçaklarını şimdi zamana karşı yarışarak tek kişi bulabilir hale gelmiştir. Su kaçakları konusunda bu teknoloji harikası ürünleri kendimiz de kullanarak binalarınızdaki sorunlar üzerinden tam verim elde etmekteyiz. Teknolojinin sağladığı profesyonel donanımlar sayesinde artık bu zorlu işlemler birkaç saat içerisinde çözümlenebilir hale gelmiştir. 

Su kaçağı oluşumu mutfak ve banyolardan çıkan sızıntıların duvarlarda oluşması ile başlamaktadır. Bu borular binanın içinden geçtiği için ne yazık ki bulmak önceden imkansız bir durumdaydı. Şuanda kameralı sitemler sayesinde anında tespit ve nokta atışı ile işlemler çözülebilmektedir.

Fakat su kaçağının nasıl oluştuğuna bakacak olursak mutfak ve banyo borularının kanallara dökülmesinde birtakım çatlak, sızıntı ya da kırılmalar neticesinde ağır hasarlar ile sonuçlanabilecek durumlara yol açtığı görülebilmektedir. Su kaçağı işleminin en kötü yanı da çoğunlukla belirti göstermemesi ve binayı içten içe ne yazık ki eritmesidir.

Erken teşhisin hayat kurtardığı gibi su kaçağı erken teşhisi de binanın hayatını kurtarmaktadır. Bu nedenle şüphelendiğiniz bir sızıntı ya da su çatlağı belirtisi var ise, gecikmeden bizlere ulaşabilirsiniz. İleriki aşamalarda sızıntının çatlağa çatlağın da kırık ve binayı su basmasına kadar götüreceği büyük sıkıntıların ortaya çıkmasını engellemek amacı ile su kaçağı tespiti belirtilerini anlayabilirsiniz. Özellikle kullanmadığınız halde su faturalarınız yüksek geliyorsa ya da herhangi bir şekilde çatlak belirtisi görüyorsanız, bina tesisatınız eski ve siz buna güven duymuyorsanız su kaçağı tespiti için dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. 

Su Kaçağı Belirtileri

  • Su kaçağı olan yerde nem ve rutubet oluşmaktadır. Bu da zamanla yerini çürüme ve küfe bırakır. 
  • Su kaçağı olan yerde parke kabarması, fayans şişmesi, çatlak ve sızıntıların gözle görünür hale gelmesi mümkündür. 
  • Su kaçağı duvardan yürüyor ise, kısa bir süre içinde giderek artan bir sararma söz konusu olur.
  • Su faturası oldukça yüksek gelir

Su Kaçağı Tespiti Yapma İşlemi

Su kaçağı tespiti yapılırken kırmadan işlem yürütülür. Bunun için öncelikli olarak akustik dinleme cihazı kullanılmaktadır. Şüphelenen yerler dinlenir ve birtakım bulgular oluştuğu zaman burası üzerine yoğunlaşılır. Ayrıca binada nem ve rutubet olma riskine karşı da nem ölçme cihazı yardımından yararlanılmaktadır. Kırmadan ve dökmeden teknolojik aletler ile su kaçağı tamiri kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. 

Firmamız siz değerli müşterilerimize özel olarak İstanbul ilinde her yerde hizmetlerini sunmaktadır. Yapılan kapsamlı çalışmalar sonrasında sızıntı yeri ve su kaçağını profesyonel adımlar ile takip ederek belirlemekteyiz. Bu sayede de olabildiğince hızlı bir şekilde ekip çalışması ile su kaçakları tamir servisi hizmeti bölümünü yürütmekteyiz. Dilediğiniz zaman su kaçağı tespiti için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma