blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su Kaçağını Cihazla Gösteren Firma

Su kaçağı, tesisat borularının zaman içerisinde eskimesi yolu ile ya da birtakım çevresel faktörlerden dolayı olabildiğince arıza çıkabilmektedir. Bu durumun elbette bir çözüm yolu bulunmaktadır. En kapsamlı çözüm yolu kendi imkânları ile tamir edilemeyen su kaçağı tespitinin, su kaçağını cihazla gösteren firma tarafından incelenmesidir. 

Su Kaçağını Cihazla Bulan Firmaların Kullandığı Yöntemler

Termal su kaçağı tesisatı için kullanılan cihaz akustik dinleme cihazıdır. Bu sayede temiz su kaçakları basınç seslerinin akustik olarak farklı çıkmasına bağlı incelemeye alınır. 

Atık su tesisatında oluşabilecek kaçak işlemlerinde kameralı cihaz kullanılmaktadır. Bu cihaz yardımı ile su kaçağının görüntülenmesi sağlanır ve kaçak arama sırasında kırma dökme işlemi yapılmaz. 

Isıtma sisteminde oluşabilecek kaçaklarda veya sıcak su tesisatında bulunan arızalar tespit etmek amacı ile kullanılan yöntem ise, termal kameralardan destek almaktır. Termal kameralar ısı kaçağını ve ısı değişimlerini farklı renkler ile gösterir. Bu sayede kaçak da kolayca tespit edilir. 

Yukarıda tespit edilen sorunlardan herhangi birini yaşıyorsanız ilgili telefon numarasından firmamıza ulaşmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede sorun tespiti kısa süre içinde yapılır ve kırmadan dökmeden cihaz yardımı ile daha profesyonel olarak bir çözüm yaklaşımı sergileyebiliriz.

İstanbul genelinde sunduğumuz ilgili tesisat hizmetlerinden olabildiğince makul ücretler karşılığında yararlanmanız mümkündür. Bu sayede kaçak su akıntısına karşı binalarınızı sinsi düşmandan kurtarmak için en kısa sürede randevu desteğimizi oluşturabiliriz. 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl olur?

Robotla su kaçağı nasıl bulunur? konusunda bir açıklama hazırladık. Bu sayede kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti nedir ve temiz su kaçağı nasıl anlaşılır gibi konular ile alakalı olarak aydınlatıcı bir içeriğe sahip olduğumuzu kanıtlamış bulunuyoruz. 

Su kaçağı tespitinde robot makinesinden yararlanırken tesisat borusunun en uygun yeri tespit edilerek bu cihazı ilgili yere bağlanır. Tesisata belirli seviyede su basılmasının adından kaçak kontrolü yapılır. Bu sayede de kısa süre içinde kaçak kendini belli edecektir.

İlgili yerde kaçak olduğunu anlamak için makine yardımı kullanılır. Kaçağın bulunduğu su tipine göre kullanılan makineler de değişmektedir. Gider borusundaki su kaçağını kameralı cihazlar ile tespit eden servis olarak bizler de atık sular, gider suyu ve kanalizasyon bağlantılarındaki boruların durumlarındaki tesisat sorunlarını kolaylıkla çözümlemekteyiz.

Kombi tesisatındaki kaçak ilaçla nasıl kapatılır sorularınıza da yanıt olmak amacıyla kimyasal ilaç yardımı ile kalorifer tesisatlarınızı gözden geçirmekteyiz. Termal kamera ile su kaçağını bulma işleminden yararlanılması adına sıcak su tesisatlarınızı da gözden geçirmekteyiz. 

Bilgisayar Yardımıyla Su Kaçağını bulan firma

Su kaçağını cihazla gösteren firmalar, bu cihazın yardımı ile birçok tesisat işinde başarı elde edebilirler. Bu nedenle de oldukça profesyonel çalışmaya uygun olarak tesisat işlemlerini kırmadan ve dökmeden tamir edebilirler.

Büyük hasarlar oluşturmadan yapılan su kaçaklarını bulma işlemleri sayesinde, boruların eskiyen ya da yıpranan durumlarını göz önünde bulundurmak amacıyla çalışmalarını yaparlar. Cihazlı tesisat firmaları ülkemizde ne yazık ki yaygın olarak kullanılmayan bir durumdur.

Tesisat firması denildiğinde ya da tesisat işleri denildiğinde akla ilk olarak kırılıp dökülen bir sürü şey ve ardında bırakılan tamamlanmamış işler gelmektedir. Bu nedenle bu önemli işlerde bir profesyonel ekip yardımı almanızda fayda vardır. Tesisat mağduru olmamak için yapmanız gereken en iyi iş su kaçak arama cihazları ile çalışan tesisat ustaları ile çalışmak olmalıdır.

Firmamız ile çalışmanız halinde bütün işlemleriniz titizlik ile çözülecektir. Bu sayede tesisat işine ayırdığınız zamanınız da size kalır. Su sızıntılarını kırmadan bulma işlemi ile tesisat sisteminizin düzenlenmesini istiyorsanız sizler de firmamız ile iletişime geçebilir ve bizleri takip edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma