Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Sultangazi kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz. Sultangazi su kaçağı bulma firmaları arasında en uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktayız. 

Şikayetiniz aşağıdakilerden hangisi?su kaçağı
  • Banyodan su damlaması
  • Üst kattan sızan su
  • Duvarda su sızıntısı
  • Duvarda kabarma ve nem var

Fakat böyle durumlarda su tesisatında kaçak nasıl bulunur?

Kesinlikle cihaz kullanımı olan, profesyonel işlemler uygulayan tesisat firmaları arayın. Aksi taktirde cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları su kaçağı bulma işleminde su borularının geçtiği tüm duvarları kıracaktır.

 Su Kaçakları Kırmadan Dökmeden Bulma

  • Su tesisatı kaçağı iki farklı sistemde oluşmaktadır. Bu sistemler ise pis su tesisat sistemleri ve temiz su tesisat sistemleri olmaktadır. Bu yüzden de öncelikle temiz su tesisatı kaçak tespiti işlemleri yapılması gerekir. Temiz su tesisatında problem yoksa pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemlerinin uygulanması gerekir.
  • Sultangazi de tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde akustik dinleme cihazları ile kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde de fayanslarda en ufak hasarla su kaçağı alanları bulunmaktadır.
  • Akustik dinleme cihazları ile boruların geçtiği tüm alanlar dinlenip su kaçağı olan bölgeler tespit edilir. Sonra kameralı görüntüleme sistemleri ile bu alanlar görüntülenir. Su kaçaklarının hangi aşamada olduğu ve bu su kaçakları nasıl önlenir üzerine çalışma yapılır.

Cihazlar Sayesinde Hem  Maddi Zarar Oluşmaz Hem de Zaman Kaybı Yaşanmaz

Su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerinde cihaz sistemleri sayesinde kolay ve başarılı sonuçlar alıyoruz. Cihaz sistemleri kullanmayan tesisat firmalarında duvarda su sızıntısı nasıl bulunur? öncelikle bir yer kırılır sonra burası değilmiş sonra başka yeri kırarlar şansınıza buradan da çıkmadı derken bütün seramikleri kırarlar. Bu işlemler sırasında ise yapılardaki tüm yaşamsal düzenler bozulacak ve evlerin içi adeta bir inşaat alanına dönecektir. Su tesisat kaçak tespiti işlemlerinin bu şekilde yapılması üstelik bir de çok yüksek fiyatlar tutacaktır.
 
Sultangazi Bölgesinde Teknolojik Tesisat Çalışmaları
 
Sultangazi kırmadan su kaçağı tespiti işlemi için bizi arayın Sultangazi de bulunan ekiplerimizi hızlıca adresinize yönlendirelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma