blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su kaçağı, kimi zaman borulardaki üretim veya yapım hatalarından kimi zamansa aşınan contalar veya eski borular yüzünden oluşabilir. Su kaçağı durumlarında sorunun kaynağının en kısa sürede tespit edilmesi ve sorunsuz bir şekilde müdahale edilmesi önemli bir konudur.

Su kaçağı tespiti önceden tahmin veya kırma gibi yöntemler ile yapılırken günümüzde teknolojik cihazlardan yararlanarak yapılıyor. Boğaziçi Tesisat olarak su kaçağı bulma, gider açma, petek temizliği, pimaş yıkama, kombi bakım ve tamir hizmetlerimiz ile tüm sorunlara doğru teknik malzemelerle en kısa sürede çözüm bulmayı amaçlıyor ve bu gayeyle çalışıyoruz.

Boğaziçi Tesisat Mobil Servis Hizmetlerimiz

Boğaziçi Tesisat firmamız, öncelikle sorunların tespitini en doğru ve en iyi şekilde yapmayı, müşterilerimizin sorunlarına en akılcı çözümlerle yaklaşmayı ilke ediniyoruz. Yıllardır su kaçağı tespiti, petek temizliği, kombi bakım ve tamiri, tıkanıklık açma gibi alanlarda profesyonel hizmet veriyoruz. İstanbul’un her iki yakasında tüm ilçelere mobil servis hizmeti sunuyoruz.Su Kaçağı Tespiti Hangi Aletlerle Yapılır?

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fatih

Tesisatın zaman geçtikçe yıpranması veya yanlış tesisat yapılması su kaçağı problemine neden olabilir. Su kaçağı problemiyle karşılaşılması durumunda kurumsal bir firmayla iletişime geçmek ve destek almak önemlidir. Su kaçağı tespiti fatih firması olarak bu alanda gerekli uzmanlığa sahip olup deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte teknolojik gelişmelerden yararlanıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en etkin çözümlerle karşılık veriyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemlerimizde duvarlara herhangi bir zarar vermeden çalışıyoruz. Su kaçağı tespitini teknolojik makineler kullanarak yapan uzman ekibimiz sayesinde en kısa sürede su kaçağını tespit ederek onarım işlemlerine başlıyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma konusunda uzman tesisatçılarımız doğru teknik ekipmanları kullanarak işleme başlıyor. Su kaçağı en kısa sürede bulunduktan sonra gerekli onarım işlemlerine başlanıyor. Su kaçağı bulma Fatih firması olarak sunduğumuz tüm hizmetler garanti kapsamında yer almakla birlikte doğru ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Boğaziçi tesisat firmamız su kaçağı bulma işlemlerinde dinleme cihazları, termal kamera, pis su kamerası, boru kamerası ile görüntüleme, manyetik cihazlarla dinleme, boruya gaz verilmesi gibi yöntemleri kullanıyoruz. Gelişmiş ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle yıllardır siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümleri sunmaya ve sektörün lider firmalarından biri olmaya devam ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma