blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Evlerde su kaçağı olması ciddi bir sorundur ve daha fazla hasara yol açmadan tespit edilmesi gereklidir. Ama bu konuda korkmanıza gerek yok. Yüksek su faturanızdan şikâyetçi iseniz, ya da alt komşunuz sizden su damladığını iddia ediyorsa veya evdeki bütün suları kapattığınız halde su sayacınız dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı olabilir. Hemen önlem almazsanız sorun büyüyebilir. Bu yüzden size su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda bazı bilgiler vermek istiyoruz. https://www.bogazicitesisat.com/su-kacagi-bulma/

Su Kaçağını Tahmin Etme

Zorlaşan hayat koşullarında yüksek gelen faturalar evimizin en büyük problemlerinden birisi olabilir. Eğer fazla kullanmadığınız halde su faturanız yüksekse gece yatmadan önce evdeki bütün suları kapatın. Özellikle tuvaletinizde yer alan bütün taharet musluklarının da kapandığından emin olun ve de sayacınızdaki rakamı kontrol edin. Sabah kalktığınızda numara yükselmişse evinizde su kaçağı olabilir. Ayrıca klozetler de en çok su kaçağı olan yerlerdir. Herhangi bir ses gelmesi halinde kontrol etmeniz gerekir.

Uzman Bir Yardım Eli

Yukarıda saydığımız unsurlar ancak su kaçağı konusunda bir tahmin yürütmenizi sağlar. Yüksek su faturasının yanında kararan tavanlar, kabaran ve tabi ki su akan yerler de su kaçağı belirtisidir. Ama su kaçağından şüpheleniyorsanız mutlaka uzman bir firmadan yardım almalısınız. Firmamız bu konuda son teknolojiye göre geliştirilmiş, kameralı özel cihazlarla çalışıyor. Evinizde hiç bir yeri kırıp dökmeden çalışanlarımız su kaçağı tespiti yapabilir. Bu konuda kesin bir bilgi almak isterseniz mutlaka bizim gibi profesyonel bir firmadan yardım almalısınız.

Kısa Sürede Kesin Çözüm

Görüntülü bir cihaz olmadan evde su kaçağı tespiti çok zordur. Evinizdeki tesisatı tehlikeye atmamak ve bu konuda kesin bir çözüme kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kısa bir sürede kaçak tespiti yapıp alınması gereken önlemler ve muhtemel çözümler konusunda sizi bilgilendirebilir. Hesu kaçağı nasıl tespit ediliyorm tıkanıklığın kesin olarak yerinin tespit edilmesi hem de gereken onarım konusunda bize güvenebilirsiniz. Özel cihazlarımızla evinizde tadilata gerek kalmadan kaçağın yerini belirler ve çok kısa bir süre içerisinde gereken işlemleri tamamlarız. Risk almadan kesin bir çözüm için bizi arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma