blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Günlük hayatta su boru patlağı sorunu, hayatı felç eden önemli sorunlardan biridir. Profesyonel servis ekipleriyle su patlaması sorununu pratik bir şekilde çözen personelimiz, bu konuda pratik çözümleri bir araya getiriyor. Su kaçağı veya su patlaması, birçok nedenden meydana gelir. En önemli nedeni kötü malzeme ve amatör işçiliktir. Diğer yandan kış aylarında şiddetli soğuklar nedeniyle borular patlayabilir. Patlamış boru tamiri konusunda her zaman için profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme, tesisatın ömrünü uzatacaktır.

İşte Çözüm

Acil su kaçak tamir ekibimiz, su patlaması durumundan en kısa sürede adresinize ulaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda vanayı kapatma olanağınız varsa, ilk aşamada hemen vanayı kapatın. Vanayı kapatma olanağınız yoksa patlağı kapatabilecek bir malzeme ile patlağı kapatın. Bu önlemleri alarak suyun evinize vereceği zararı en aza indirmiş olursunuz. Alabildiğiniz önlemleri aldıktan sonra hemen bizi arayın. Deneyimli elemanlarımız yedek parçaları yanında getirmektedir. Tamir işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir. Su boru patlağı tamiri konusunda deneyimli elemanlarımız, tamir ve bakım işlerinde kaliteli malzeme kullanmaktadır.su borusu patlağı

Hizmet Kalitemizle Tanışmadan Karar Vermeyin

Su kaçağı, su patlağı ve pimaş tıkanıklığı gibi konularda uzman olan personelimiz, kombi ve petek temizliği konusunda da aradığınız etkili çözümleri adresinize taşıyor. Mutfak giderleri, lavabo giderleri, banyo giderleri ve wc giderleri, firmamızın uzmanlık alanına giriyor. Yenileme, tıkanıklık açma, yıkama ve temizleme gibi kategorilerde profesyonel çözüm seçenekleri sunuyoruz. Günlük yaşantımızı olumsuz bir şekilde etkileyen tesisat tıkanıklığı ve kaçak problemleri, kısa sürede çözüme kavuşturuluyor.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma