blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Evlerin, mutfak, banyo ve tuvalet giderleri, çeşitli cisimlerin birikmesi neticesinde tıkanabilir. Tıkanmanın ilk belirtisi, lavabo ve tuvaletlerde, koku artışıdır. Bu koku, insanları rahatsız etmektedir. Ancak, tıkanma ilerlediğinde su akışı tamamen durur. Bu durumda, lavabo ve tuvaletlerde taşma meydana gelir. Tuvaletlerin ya da lavaboların taşması evlerde maddi hasara sebep olurken ev sakinlerinin yaşam konforunu olumsuz yönde etkilemektedir. Tıkalı giderlerin açılması için firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli personelimizle ve teknolojik cihazlarla sunduğumuz robotla pimaş açma işlemiyle insanların sıkıntılarını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Pimaş Neden Tıkanır?

Binalarda atık suyun tahliyesini sağlayan borulara, pimaş denir. Pimaş, çeşitli cisimlerin, pimaş dirsek yerlerinde birikmesi ile tıkanır. Mutfak giderlerinde kullanılan pimaşlarda ise, deterjan ve yemek yağları sebebiyle tortu birikmesi olur. Bu tortular, pimaşlarda önce daralmaya, ardından tıkanmaya sebebiyet verir.

Pimaş Yıkama Ne Fayda Sağlar?

Pimaşın içerisinde biriken tortular, pimaş yarıçapında daralmaya sebep olurlar. Zamanla katılaşan bu bu tortuların temizlenmesi ile pimaş, su tahliye görevini yerine getirebilir. Peki, pimaşın içi nasıl temizlenir? Pimaş yıkama denilen bu işlem nasıl yapılır?robotla pimaş açma

Pimaş Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

lı atık su giderlerini açma konusunda çokça tercih ediliyor. Firmamız, profesyonel personelimiz, sahip olduğumuz teknolojik cihazlar sayesinde pek çok müşterimin çözüm ortağı oluyor. Tıkanmış pimaşları açmak için de tercih ediliyoruz. Belediyelerin logar yıkama makinelerine benzeyen bir cihazımız var. Robotla pimaşın tıkalı noktasının tespitini yapıyor sonrasında tazyikli suyla pimaşın içerisinde oluşmuş olan tortuları temizliyoruz. Pimaşın içerisindeki tortular dağıldığında, pimaştaki tıkanıklık açılmış oluyor. Bizler, bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmamız sayesinde öne çıkıyoruz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hizmetlerimiz

Bizler, uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan bir firmayız. Pimaş açma hizmetimiz dışında, su kaçağı bulma, ilaçlı petek temizliği, kombi bakımı ve tamiri gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, buharlı petek toz temizliği, mutfak tıkanıklık açma ve daha pek çok hizmet sunuyoruz. Kaliteli ve garantili hizmetlerimizi, uygun fiyatla sunmamız sayesinde uzun yıllardan bu yana tercih ediliyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma