blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve TamiriSu kaçağının tespiti iki farklı şekilde ayrılır. Bunlar ise, temiz su hattındaki su kaçağı ya da sızıntısı ve pis su hattındaki su kaçağı ya da sızıntısıdır. Temiz su tesisatında meydana gelen sızıntı da kendi arasında ikiye ayrılır.

Bunlar ise; sıcak su hattındaki sızıntı ya da kaçak ve soğuk su hattında meydana gelen sızıntı ya da kaçaktır. Tüm bu ayrımların kendince teknik bazı nedenleri de vardır. Hepsi için ayrı ekipman ve cihaz kullanılıyor. Su kaçağı tespiti fiyatları

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Uygun Fiyat Garantisi

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve TamiriPis su kaçağı giderlerinde meydana gelen sızıntı ya da kaçak gider borularında ortaya çıkan herhangi bir çatlak ya da yarılmadan kaynaklanıyor. Bu çatlaklar ya da yarılmalar kullanılan malzemeden sıcaklık değişimlerine kadar pek çok farklı nedenden dolayı olabilir.

Bu nedenle de tesisatlarda kullanılan olduğumuz malzemenin kalitesi çok önemidir. Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Aksi takdirde daha sonra daha çok masraf çıkarabilir. Pis su giderlerinde meydana gelen bir sızıntının tespiti, temiz su hattında oluşan sızıntının tespiti kadar kolay ve net olmaz.

Kullanılan cihazlarda ve yöntemlerde de bazı farklılıklar bulunur. Temiz su kaçağında olduğu gibi akustik dinleme cihazı, termal kamera gibi aletler yerine pimaş içi görüntüleme robotu kullanılır. Bazı sorunlar ise, dinleme cihazı ile tespit edilse de genellikle pimaş içi görüntüleme robotu kullanılır. Kullanılacak cihaz ve yöntem, sıkıntının olduğu bölgeye ve gider borusunun çapına bağlı olarak da değişir.

Pis Su Kaçağı Tamiri

Günümüzde pek çok kişi, pis su kaçağı tespiti ve onarımı nasıl yapılır? merak ediyor. Yüzde yüz garantili verilemese de su sızıntısı genellikle noktasal olarak tespit edilebilir. Sorunun olduğu bölgede ortaya çıkan bir fayanslık alan kırılarak sızıntının olduğu nokta kesilerek, yerine de sağlam bir parça ile değiştirilerek kaynaklanır.Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri. Tüm işler kısa zaman içinde tamamlanabilir. Boğaziçi Tesisat, Pis su giderlerinde bir sızıntı olması durumunda en kısa zaman içinde işinde uzman kurumsal bir firmadan destek almak gerekir. Daha fazla bilgi almak ve teknik destek talebinde bulunmak için bizi günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetleri numarasından arayabilirsiniz. Teknik destek talebi alabilmek için randevu almak gerekir.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Pis su tesislerinin onarımı için işinde uzman ve tecrübesi ile görev yapan firmamız, tüm sorunların kısa zaman içinde tespit edilerek onarılmasını sağlıyor. Bu nedenle de kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan Boğaziçi Tesisat, tüm tesisat ile ilgili yaşanan sorunların çözümünde yanınızda olmak için çalışıyor.Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri. Müşterilerimiz için en uygun ve en kısa zaman içinde tesisattan kaynaklanan soruna müdahale edilir. Tüm onarım işlemlerimiz firmamızın güvencesi altında yapılır. Pis su giderlerinin tam zamanında ve gereken malzemelerle onarılması ile birlikte yaşanabilecek daha büyük sorunların da önüne geçilmiş olur. Bu sayede daha az maliyetle sorunların giderilmesi sağlanıyor.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma