blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Mutfak gibi önemli mekânlarda meydana gelen pis su gider tıkanıklıkları, yemek artıkları, çamur artıkları ve benzeri artıklar nedeniyle meydana gelir. Lavabo süzgeci ve benzeri önlemler sadece tıkanmayı geciktirir.

Profesyonel Logar Temizleme Hizmeti Sunuyoruz

Diğer yandan zamanla biriken tortular giderin tıkanmasında önemli rol oynar. Bu problemi tam anlamıyla ortadan kaldırmak için işin ehli ekiplere ihtiyaç vardır. Sıradan tedbirler geçicidir. Sık sık tıkanan bütün giderler, her zaman problem meydana getirir. Hizmet kalitesini her zaman güncel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, tıkanma problemini ortadan kolaylıkla kaldırabilmektedir. Pimaş temizleme fiyatları kategorisinde özel makinelerle pis su gider açma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Tıkla Ara : 0532 359 0212

 

Tuvalet gideri, logar kategorisinde en önemli mekânlardan biridir. Tıkandığı zaman pis koku yayar ve yaşamı olumsuz etkiler. Bununla birlikte dizanteri gibi problemleri de beraberinde getirir. Bu problemlerin ortadan kaldırılması için profesyonel pimaş içi temizleme hizmetlerinin tercih edilmesi gerekir.

Kanal temizleme işleminde ilk aşamada kameralı makineler tıkanıklığı tespit ediyor. Makinenin uzun hortum şeklindeki kısmı, tıkalı yeri açıyor. Bütün bu işlemler kameradan takip edilebilmektedir.

pimaş içi temizleme

Profesyonel Çözüm Adresine Geldiniz

Hayatımızı karartan ve yaşam kalitemizi düşüren lavabo tıkanıklık sorunu, profesyonel servis ekiplerimiz sayesinde kısa sürede giderilmektedir. Lavabo, tuvalet ve benzeri mekânlara özel pis su giderleri için çözüm üreten ekiplerimiz, foseptik çukurlar için de çözüm üretiyor.

Tıkla Ara : 0532 359 0212

Binaların alt kısımlarında ve değişik yerlerinde bulunan bu çukurlar, kanalizasyon sisteminin en önemli noktalarıdır. Bu çukurların tıkanması durumunda foseptik çukuru temizleme ekibimizi çağırabilirsiniz. Ekiplerimiz temizleme işlemi öncesinde tıkanıklık tespit işlemi gerçekleştiriyor. Pis suyun içerisinde görüntüleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren makineler, tıkalı yeri kolaylıkla tespit ediyor.

Tercih Edilen Yöntemler Oldukça Güvenilir

Kameralı olan bu cihazlar aynı zamanda akustik özelliklere sahiptir. Akustik dalgalar sayesinde tıkalı veya kaçak noktalar anında tespit edilebilmektedir. Kaçak ve tıkalı bölümlerin tespit edilmesinin ardından tıkalı bölümler sorunsuz bir şekilde açılabilmektedir. Bu işlem esnasında fayanslar ve mermerler kırılmamaktadır. Evinizi inşaat alanına çevirmeden özel makine ve cihazlarla tıkanıklık sorunu kısa sürede giderilmektedir. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen kaçak tespit işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma