Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Petek Temizliği Trabzon

Petek temizlikleri Trabzon petek temizliği ile yapılmaktadır. Her firmada Tarabzon petek temizliği için kullanılabilecek özel cihazlar ve nitelikli elemanlar bulunmamaktadır. Servis işi için en önemli iki unsur, çözüm için kullanılan cihazların kullanılabilirliği ve elemanların ne derecede bu işten anladıklarıdır. Karadeniz Bölgesi  : 0532 627 18 25

Çünkü bu işten anladığını söyleyerek birçok problem çıkarak tesisatçılar vardır. Üstelik sizden çok para alarak, çok fazla hasarlı tesisat işleri yapmaktadırlar. Bunların ötesine geçebilmek için bizi ve işinde uzman ekibimizi seçebilirsiniz.

Trabzon Petek  temizleme sırasında kullanılan cihazlarımız, gürültüsüz çalışmakla birlikte, kalorifer sisteminize veya diğer kullanım alanlarınıza hiçbir zarar vermeden işlem yapmaktadır. Çünkü makineleri kullanacak elemanlarımız da son derece işinin ehli kişilerdir. Peteklerinizde kışın meydana gelen ısıtmama sorunu hepinizi kötü etkiler. Eskisinden daha soğuk bir ortamda bulunduğunuzu düşünüyorsanız, peteğinizi elinizle kontrol etmelisiniz. Eğer peteğe dokunduğunuzda alt kısımla üst kısım arasında ısı farkı varsa, yani bir kısım daha soğuk bir kısım daha sıcaksa, artık peteklerinizin probleme göre bakım ve temizlenme zamanı gelmiş demektir. Trabzon petek temizleme sistemimizle sizlere sadece bir telefon uzaklıktayız. Petek ve kombi bakımı ve temizliğiniz için telefon numaralarımızdan bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Peteklerin içinde zamanla, toz, pislik ve su birikintileri birleşerek tortulu ve sert tabaklar meydana getirirler. Meydana gelen bu tabakalaşma peteğinizin doğru çalışmasını engellemektedir. Kombi ve petekleriniz için doğru servisi seçmeniz gerekiyor. Özel ve modern yapım cihazlarımız ise, peteğinizi yerinden sökmeye gerek kalmadan ve sisteme hiçbir zarar vermeden, oluşan problemlerin en kısa sürede bitirilmesini sağlar. Her zaman iyi eleman ve başarılı iş anlayışıyla sizlere yardımcı olabilmek için hizmetinizdeyiz.

Çağrı merkezlerimize bildirilen problemler için, ekibimiz belli düzenlemeler yaparak, aynı gün içerisinde çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedirler. Deneyimli teknik elemanlarımız, cihaz montajı, periyodik bakımlar, cihaz onarımı ve tamiri ile ilgili titizlikle iş yaparak, cihazı size teslim ederler. Cihazınızı, sahip olduğu ilk güçlü performansa geri getirmek, bizim görevimizdir. Güvenilir ve garantili hizmet veren, kalite lideri bir firma olarak, sizlere verdiğimiz memnuniyetle gurur duyarız.

  • Trabzon Petek Temizliği Fiyatları
  • Trabzon Petek Temizleme Fiyatı
  • Trabzon Petek Temizleme Firması

 

 

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma