Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Mutfaklar, en önemli yaşam alanlarımızdır. Yiyeceklerimizi sakladığınız ve yemek yaptığımız mutfaklar, her zaman hijyenik olmalıdır. Hijyenik olmayan mutfaklarda yaşamak beraberinde birçok hastalığı meydana getirir. Mutfak gideri açma, bu açıdan önemli bir sorundur.

Sağlığımız için önemli olan mutfaklarda, meydana gelen tıkanıklıklar, sıradan yöntemlerle açılmayabilir. Özellikle mutfak tezgah gideri sık sık tıkanır. Bu nedenle ‘mutfak gider borusu nasıl açılır?’ konusu, her zaman gündem olmuştur. Yiyeceklerin artıkları, bulaşık artıkları, meyve artıkları ve bulaşık suyu artıkları, mutfak giderlerini tıkamaktadır. Asit, kostik, sirke – karbonat karışımı yöntemler belli bir noktaya kadar etkili olabilir. Tehlikeli olan bu kimyasal bileşenler, dikkatli bir şekilde kullanılmadığı zaman istenmeyen sonuçlara neden olabilir. https://www.bogazicitesisat.com/mutfak-bina-gider-borusu-acma/

Çözüm İşi Ehline Bırakmaktır

Tıkalı bir mutfak, iş akışını ve ev hayatını olumsuz etkiler. Bütün programları alt üst eden gider tıkanıklığı, profesyonel yöntemlerle giderilmelidir. ‘Mutfak gideri tıkandı‘ diye üzülmeyin. Servisimiz kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır.

Açma işlemlerinde, hızlı, etkili ve garantili yöntemleri tercih eden servis ekiplerimiz tercih edilmelidir. Servisimiz, randevulu çalışmaktadır. Sizin için en uygun saate randevu veren servisimiz, randevu saatinden önce telefon açmaktadır.

İşin ehli olmayan kişilerin gerçekleştirdiği tıkanıklık giderme işlemleri, evinizde ciddi zarara neden olur. İnşaat masrafları ile uğraşmamak için, kazmadan ve kırmadan tıkanıklık gideren firmalar tercih edilmelidir. Firmamız, bu konuda aradığınız etkili çözüm yöntemlerini bir araya getiriyor. Kazmadan ve kırıp dökmeden tesisat tıkanıklığı giderme ve kaçak tamir işlemleri, pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor.lavabo sifon temizleme

Zaman Herkes İçin Önemli

Her geçen gün hızlanan zaman, herkes için çok kıymetli. Bu nedenle hızlı ve aynı zamanda etkili yöntemler her zaman için tercih edilmektedir. İş dünyasınızı ve sosyal hayatınızı sekteye uğratan, gider tıkanıklığı, tıkanıklık ve kaçak problemleri, pratik çözüm yöntemleriyle çözüme kavuşturulmaktadır. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanlarla gerçekleştirilen servis hizmetimiz, garantili özelliklere sahiptir.

Kış aylarında ve yaz aylarında çözüm üreten firmamız, petek temizliği, kombi temizliği ve pimaş yıkama kategorilerinde de çözüm üretiyor. Bu konuda bizden gün içerisinde bilgi alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma