blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Mutfak Gideri Açan Firma Bulma Lavabo tıkanıklığı problemi ile karşılaşıldığı zaman kişiler kendileri açmak ister. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? şeklindeki aramalar ile çözümsel süreçlerini kendileri yönetmek isterler. Bu yazımızda tıkanan lavabo sorunlarına dair açıklayıcı bilgiler paylaşacağız. Mutfak lavabosu tıkanması durumunda nasıl açılır ve giderin tıkanmaması için ne gibi önlemler alınır konularında açıklayıcı yazımızdan faydalanabilirsiniz. Burada yer alan bilgileri yapmanıza rağmen lavabonuz hala açılmıyor ise başka bir sorundan kaynaklı gider tıkanıklığı olabilir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde sorunun çözümüne ilişkin olarak sizlere yardımcı olunacaktır.

Mutfak Gideri Açan Firma Bulma

Mutfak lavabosu açma işlemleri lavabonun tıkanık olduğu durumlarda ya da yarı tıkanıklığın önceden fark edildiği durumlarda gerçekleşmelidir. Bu sayede tıkanıklık açmaya dair her türlü tesisat problemlerini çözümlemek mümkün olur.

Mutfak lavabosunun tıkandığını ve suyun giderden az aktığını, suyun gitmediğini fark ettiğiniz zaman yapılması gereken işlemler öncelikle evyede su birikintisi var ise, onları kova yardımı ile ya da herhangi bir hortum yardımı ile boşaltmak olmalıdır. Bu sayede pratik şekillerde mutfak lavabosunu açabilmek için evye içi temizliği yapılır.

Mutfak lavabosunu kişinin kendi imkanları ile açması birçok farklı yöntemler ile olabilir. Sıvı formda bulunan kimyasal açıcılar, toz formda bulunan kimyasal açıcılar ile bu işlemi anında çözümleyebilirsiniz. Yalnız lavabo gideri açmak için kostik kullanacaksanız bu işi bilen ve deneyimli bir kişi olmanız gerekir. Aksi takdirde kostik maddesinin ne yazık ki deri ile temasında kalıcı hasarları mümkündür.

Lavabo giderini sökerek boru içini tel yardımı ile temizlemek de bir lavabo açma yöntemidir. Bunlara rağmen giderde kireçlenme, yağlanmanın temizlenmemesi ve eğitim hatasından kaynaklı olarak aşırı şekilde tıkanma söz konusu olduğu zaman firmamız ile iletişime geçmek iyi bir yöntem olacaktır. Mutfak Gideri Açan Firma Bulma Eğer sizler de mutfak lavabonuzun sürekli olarak tıkanmasından şikayetçiyseniz, kullanımdan kaynaklı olan bir yanlışlık söz konusu olabilir.

Bunun için mutfak giderlerinde en çok tıkanmaya sebep olan etkenler olarak kendi kullanım kriterlerinizi gözden geçirmelisiniz. Mutfak lavabo giderlerini amacına uygun şekilde kullanırsanız, tıkanmaların bir miktar önüne geçmiş olacaksınızdır. Borunun eğimsiz olması tesisat hatasından kaynaklı bir sorundur. Mutfak Gideri Açan Firma Bulma Boru eğimsiz ise, lavabonun içine kaçan her türlü şey burada birikecek ve hem koku hem de tıkanıklık yaratacaktır. Bunun için kullanım önlemlerini artırabilirsiniz. Ancak özensiz lavabo kullanımı da gider eğimli olsa dahi tıkanmaya mahkum olan bir durumdur.

Mutfak Giderinin Tıkanmaması için Ne Yapılması Gerekmektedir?

Mutfak gideri açmak için en etkili yöntem gider açma makinesi kullanılmasıdır. Ancak bu tıkanan lavabo çözümleri için en son çare olarak tesisatçılar tarafından yapılması gereken işlemdir. Mutfak Gideri Açan Firma Bulma Bu yazımızda giderin tıkanıklığın oluşmaması adına gider açma robotu kullanımından önce kullanıcıların yapması gereken önlemlerden bahsedilmiştir.

Lavabo tıkanıklıkları oluşmaması için meyve sebzelerin evye içinde soyulması önlenmelidir.

Çay makinesi veya çaydanlık süzgeçlerinde kalan posaları çöpte temizlemeden lavabo içine dökmemek gerekmektedir.

Mutfak giderinden her maddenin geçmemesi adına küçük elekli süzgeçlerden kullanılabilir. Bu sayede her küçük maddenin lavabo süzgecinden geçmesi engellenmiş olur.

Ara ara sıvı kimyasallar ile lavabonun temizlenmesi kullanım ömrünü artırır. Mutfak Gideri Açan Firma Bulma Ancak ortada ciddi bir tıkanıklık yokken toz kimyasalların kullanılması, gider borularına zarar verecektir.

Gider tıkanıklığı her koşulda kaçınılmaz olmuş ise, yapılması gereken tıkanan mutfak giderini nasıl açarım kapsamında bu soruna çözüm üretmek olmalıdır. Mutfak Gideri Açan Firma Bulma Her zaman mutfak gideri açma servisi çağırmanız etkili bir yöntem olacaktır. Bizler de tıkanan mutfak giderini açan tesisatçı firma olarak siz değerli müşterilerimize özel hizmet ve kampanyalarımız ile tüm tesisat sistemlerinizde oluşan problemleri anında çözümlemekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma