Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Mutfak gider borusu nasıl temizlenir. Bayanların veya mutfak kullanan herkesin en çok sıkıntı yaşadığı konu gider borusunun tıkanmasıdır. Bu durum hijyenin yok olmasına sebep olduğu gibi, tüm mutfakta bakteri oluşumuna yol açar. Tıkanıklığı gidermek için türlü yöntemler uygulanmasına rağmen, bu yöntemler yalnızca o an için tıkanıklığı açmayı sağlayacaktır. Sorunu kökten çözmeyecektir. Bir sonraki bulaşık yıkama sırasında lavabo gideri tekrar tıkanacaktır. Bu durum yalnızca elde bulaşık yıkanırken değil, bulaşık makinesinde bulaşık yıkanırken de yaşanmakta ve bulaşık makinesinin içinde kir birikmesine sebep olmaktadır.

Mutfak Gider Tıkanıklığını Yok Etmek

Firmamız yıllardır altyapıya yönelik tüm sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Tıkalı gider, pimaş ve borularda yeni ve gelişmiş formülleri kullanarak, sizleri bu sıkıntılı durumdan kurtarmaktayız. lavabo borusu nasıl temizlenir? Sorularınız için sitemizde kolay uygulanabilen formuller sunmaktayız. Mutfakta yaşamış olduğunuz sıkıntının daha büyük boyutlu olduğunu düşünüyorsanız firmamızla iletişim kurarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açmanın Kolay Yöntemi

Altyapıya bağlı olan tüm sorunlar özellikle ev yaşamında sağlıksız bir ortam yaratır. Kullanılan suyun dışarı atılmaması, kötü kokuya ve mikropların çoğalmasına sebep olmaktadır. Aynı durum bulaşık makinesi kullanımında da ortaya çıkar. Bu duruma maruz kalan kişiler bulaşık makinesi gider borusu nasıl temizlenir konusunda araştırma yaparlar. Bulaşık makinesinde yaşanan bu sorunu kameralı gider açma yöntemlerimizle kısa sürede yok etmekteyiz.

Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir

Gider Borusu Nasıl Açılır?

Eski yıllarda ev veya diğer mekanlarda oluşan tıkanıklıkları çözmek için büyük uğraşlar verilirdi. Tıkalı alana ulaşana kadar fayans ve zemin kırılır, bu durum hem maddi hemde zaman bakımından kayba sebep olurdu. Firmamız gider tıkanıklıklarını açma işlerinde kamera ile tıkalı olan alanı tesbit etmekte ve sizler için en az maliyetli şekilde çözümler sunmaktadır.

Tıkalı Mutfak Giderleri

Mutfak gideri tıkanıklığı basite indirgenmemesi gereken bir konudur. Ev ortamında en temiz ve steril olması gereken kullanım alanı hiç şüphesiz mutfaklardır. Bu sebeple mutfak gider tıkanıklığı yaşadığınız an firmamızla iletişim kurabilir, ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Gider sorunlarının hafife alınması sizleri bir süre sonra daha külfetli işlerle uğraşmak zorunda bırakabilir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma