blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır?

Evinizde yer alan sıhhi tesisat montajı, sıhhi tesisat armatürlerinin ve vitrifiyelerinin bir profesyonel tarafından monte edilmesi size her zaman avantaj sağlar. Eğer bu işin ustası değilseniz ilerleyen zamanlarda sızdırma ve damlatma sorunu yaşamanız çok olağandır. Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır? Profesyonel bir su tesisat servisi ile iletişime geçerek montaj işlemlerini yaptırdığınızda hem kısa süre de montaj işlemlerinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de su kaybı yaşatacak arızalar ile karşılaşma riskinizi minimuma indirgemiş oluyorsunuz.

Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır?

Musluklarınızın damlatması, sızdırması veya kirli su akıtması sağlığınız açısından bir sorun oluşturacağı gibi tamirat ve onarım içinde maliyet anlamına gelecektir. Bu nedenle evinizde bulunan musluk, klozet ve lavabo montaj işlemlerini için ehli olan profesyonellere bırakmanız gereklidir.

Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır?

Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır? Musluk montajı yapabilmek ve standartlara uygun olarak bu işlemi gerçekleştirmek için sizlere hizmet veren musluk montaj ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde çok kısa süre de hızlı bir şekilde hizmet alabileceğiniz gibi kaliteli hizmeti çok ekonomik fiyatlara almış olacaksınız. Sahip oldukları tecrübeyi sizinle paylaşan ustalarımız sayesinde musluklarınızın standartlara göre monte edilmesini sağlayacak, damlatma ve sızdırma sorunu ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Klozet Montajı

Evinizde yer alan klozet eskidiğinde, değiştirmek istediğinizde veya klozetin yerini değiştirmeniz gerektiğinde klozet demontaj ve montajı için profesyonel olarak hizmet almanız gerekiyor. Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır? Klozet, banyoların en önemli mobilyalarından biri olduğu için montaj sırasında dikkat edilmesi gereken birçok nokta yer alıyor. Klozet montajı için sizlere ve İstanbul geneline su tesisat armatürleri montajı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz ile iletişime geçmeniz halinde çok hızlı bir şekilde hareket eden ustalarımız evinize hızlı bir şekilde geliyor kısa süre içinde montajı yapılacak olan klozeti monte ederek klozet montajı işleminizi sonlandırıyor. Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır? Klozet montajı işlemini iki aşamalı olarak sizlere sunan ekibimiz öncelikle klozetin yerine monte edilmesini sağlayarak sızdırmaz bir şekilde bu işlemin tamamlanmasını sağlıyor. Yere sabitlenen klozet montaj işleminden sonra sıra rezervuar montajı ve rezervuar ayarlarının yapılmasına geliyor. Rezervuar montajı için önce iç takım montajını yapan ekibimiz, şamandıra montajı ve su seviyesi ayarını yapıyor. Son olarak basma butonunun montajını yapan servisimiz klozet montaj işlemini tamamlayıp test ettikten sonra sizlere teslim ediyor. Kaliteli montaj hizmetini çok kısa süre içinde çok ekonomik fiyatlara alabilmek için bizi aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Lavabo Montajı

Mutfaklarda, banyolarda kullandığımız lavaboları monte edebilmek için işi ehline bırakmak en doğru seçim olacaktır. Lavabonuzun estetik bir görünüme sahip olması, damlatmaması, sızıntılar oluşmaması ve en önemlisi koku yapmayacak şekilde monte edilebilmesi için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Musluk Klozet ve Lavabo Montajı Nasıl Yapılır? İstanbul geneline tesisat hizmetleri veren firmamız, klozet ve evye montajında olduğu gibi lavabo montajı konusunda da sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor. Sektörde uzun yıllardır yer alan ve sahip olduğu tecrübeyi sizler ile paylaşan firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde size hizmet vermek için su tesisat servisi ve ustalarımızı evinize yönlendiriyoruz. Evinize gelen ekiplerimiz lavabo montaj işlemini kısa sür ede tamamlayarak lavabolarınızı kullanıma hazır hale getiriyorlar.

Batarya Montajı

Evinizde bulunan bataryaları monte etmek de ince işçilik gerektiren işlemlerdendir. Bataryalar kullanım amacına ve kullanıcı tarzına göre onlarca farklı modele sahiptir. Bu nedenle batarya montajı için mutlaka bataryalar konusunda tecrübeli olan su tesisat firması ile çalışmanız gerekiyor. Tesisat sektöründe yer alan firmamız tüm batarya modelleri konusunda sizlere profesyonel olarak hizmet veriyor ve batarya montajını kısa süre de tamamlayarak sizlere teslim ediyor.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma