blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri

Makineyle tuvalet gideri nasıl açılır? Diye soruyor ve tıkanan tuvalet giderlerinizi açmak için çeşitli konularda araştırma yapıyorsanız tam da doğru adrestesiniz demektir. Bu yazımızda sizlere makine ile gider açma işlemleri hakkında bilgi vereceğiz sizler de bu sayede tıkanıklığın durumuna bağlı olarak tuvalet tıkanıklığı açma konusunda bilgi alacak ve makineli gider açma yöntemlerinin sağladığı kolaylıkların farkına varacaksınız. Tuvalet giderleri tıkanıklık durumu ne yazık ki sıkıntı çıkaran ve sağlık durumlarını da zora sokan olumsuz durumlardan oluşmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı tam olmaz ise, yarım tuvalet tıkanıklığına rağmen tuvalet gideri kullanılmaya deva etmektedir. ancak bu da oldukça sağlıksız ve hijyenik olmayan sonuçları doğurmaktadır. Tuvalet tıkanıklığının durumuna bağlı olarak ister yarı tıkanık ister tam tıkanıklık olursa olsun makineyle tuvalet gideri açma işlemlerinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Bunun için firmamızın sağladığı kolaylıklardan yararlanabilmeniz mümkündür.

Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri

Klozet ve tuvalet tıkanıklığı durumu acilen çözümlenmesi gereken bir işlemdir. Çünkü su taşkınlarına uyun geri tepmesine ve evde meydana gelen su basmasına neden olabilir. Bu durumu kolay atlatabilmenin yolu ise tıkanıklığın türünü belirlemektir. Bazı durumlarda tıkanıklık basit veya orta düzeyde olmaktadır. Bu da kişilerin kendi imkânları ile tuvalet giderini açabilmesi anlamına gelir. Basit ve orta düzeyli tuvalet tıkanıklıkları, piyasada bulunan toz veya sıvı formdaki gider açıcılarının da etkisi ile açılmaktadır. Ancak bu kullanılmasına rağmen tam verimli bir sonuç alınamaması durumunda ise, tıkanan tuvalet gideri makine ile açılmak durumunda kalmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı büyük çaplı olduğu zaman ana gider kanalizasyon borusunu da tıkamaktadır. Bu da sorunun giderek büyüdüğünü gözler önüne sermektedir. Sürekli tıkanan bir tuvalet gideriniz var ise, öncelikli olarak kendiniz açmayı denemelisiniz. Kendi imkanlarınız ile açılmayan tuvalet giderlerinde makineli robotla tuvalet gideri açan tesisatçı çağırmanızı öneririz. Tesisat ustası makine yardımı ile tıkanıklıkları açacaktır. Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri Fakat makinenin de yapabileceği işlem belirli bir yere kadar olmaktadır. Makine ile tuvalet gideri açılma durumu yüzde 99 oranında işe yaramaktadır. Bu nedenle de makine ile giderin açılamadığı durumlarda İstanbul için İSKİ, diğer iller için ise, bulunulan bölgenin su ve kanalizasyon hizmetleri sunumu önemli olmaktadır.

Tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır? Sorusunu yanıtlayacak olursak, tuvalet giderinin tıkanıklık durumuna bağlı olarak açılır cevabı uygun olacaktır. Tıkanıklığın kaynağının tespiti hem müdahalede bulunma açısından hem de sonrasında oluşacak tıkanıklıkların önlenmesi açısından önemli olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığını makine ile açma işlemleri klozete veya alaturka tuvalete göre de değişebilmektedir. Alaturka tuvalet tıkanıklığı oluşumundan kaynaklı sıkıntılı süreçlerde tuvaletin es kısmının bulunduğu yerde bir daralma söz konusu olmaktadır. Bu da kireçlenme oluşumuna bağlı olarak zamanla taşlaşma meydana getiren bir yapıdır.

Bu yapının ve gider ağzının değiştirilmeden tıkanıklığın açılması mümkün değildir. Bu şekilde tıkanıklık açıldığı zaman yeniden tıkanması söz konusu olacaktır bu nedenle işini tam zamanlı ve düzgün yapan tesisatçılar ile iş bilir şekilde çalışmak sizlerin yaşam alanlarını daha güvenli hale getirecektir.

Tıkanan tuvalet gideri tıkanıklığı yaşanması hallerinde bir sorun olarak da tuvalet giderinin kireçlenmesi örneğini verebiliriz. Ancak bu kireçlenme işlemi zamana bağlı olarak oluşacak bir durumdur. Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri Eski bina yapılarında sıklıkla görülür ve tuvalet tıkanıklığının eski binalar için en baş nedenleri arasında gösterilir.

Makine Yardımı ile Tuvalet Gideri Açan Firma

Makine kullanarak tuvalet gideri açan firmalar bünyesinde yer almaktayız. Bu nedenle de tuvalet gideri açan usta olarak hizmet sağlamaktayız. Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri Sizler de yaşadığınız tuvalet tıkanıklığı sorunlarında tuvalet gideri açan usta hizmetimizden dilediğiniz zaman en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma