blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Cihazlı makineler yardımı ile çalışan bütün tesisatçılarda tuvalet açma robotu bulunmaktadır. Bu makine yardımı ile tuvalet giderlerini açabilmek profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. İstanbul genelinde bulunan makine ile tuvalet giderlerinin açılması işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli kural olan kaliteli malzemelerin kullanılmasıdır. Firmamız özel marka ürünleri ile birlikte tıkanıklık açma işlemlerini daha ekonomik hale getirmektedir.

Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Tuvalet borusu tıkandığı zaman, atık su gider borusundan kendini dışarı atmak ister. En yakın bulunan açık giderden de kendini atacaktır. Bu nedenle boru çatlağında sızıntı meydana gelir. Boru çatlağı olmadığı durumlarda suyun geri gelmesi ile birlikte su taşkınlığına sebebiyet vermektedir. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Düzenli şekilde tuvalet kullanımı yapılmadıkça bu problemler de ortaya ne yazık ki çıkacaktır. Şehir hayatının en problemli yanlarından bir tanesi ortak kullanım alanlarıdır. Bu kullanım alanlarının içerisine tuvalet de girmektedir. Kırmadan pis su gideri açma işlemleri genellikle ortak kullanım alanlarının çabuk şekilde kullanıma dönmesine katkı sağlamaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı çözümüne ulaşılırken üst katta bulunan tuvalet giderlerinin açılması, alt katta bulunan giderlerin açılması ya da ortak kullanım alanlarında bulunan tuvalet giderlerinin açılması gibi yer bazında önlemelerin alınması gerekmekledir. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Zemin katlarda bulunan tıkalı tuvaletleri açmak amacı ile birtakım çalışmalar yapılması gerekmektedir.

Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Tuvalet tıkanıklığının oluştuğu ve açılma işlemi yapılacağının bilgisi diğer dairelere verilmelidir. Çünkü bina genelinde kokuya ya da ani su geri gelmesine, taşkına sebep olabilir. Bu alınması gereken bir önlemdir. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Zemin katta bulunan tuvaletler gider borusuna daha yakın olduğu için, zemin katta oluşan ana gider hattına yakınlığı sebebi ile apartmanlarda diğer daire tuvaletlerinin de tıkanmasına yol açacaktır.

Bütün katlara bilgi verildikten hemen sonra ana vana üzerinden suların kesilmesi sağlanır. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Bu durum evi ve binayı su baskınından koruyacaktır.

Suyun kesilmesinin ardından sopa veya fırça yardımı ile tuvalet gideri açılabilir. Eğer tıkanıklık büyük ve gözle görülemeyecek derecedeyse yapılması gereken tek işlem firmamız ile iletişime geçerek, bu tıkanıklığı makine yardımı ile açmak olmalıdır. Bu sayede profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Klozet tıkanıklığı açma işlemleri ya da tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için en kesin çözüm ile siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti her zaman sağlamaktayız. Kameralı robotlu tuvalet açma işlemleri he zaman makine yardımı ile profesyonel hizmeti sağlamaktadır. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Kırma ve dökme olmadan hızlı bir şekilde klozet ya da tuvalet tıkanıklıkları açmak yaşam alanlarına zarar vermez.

Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanmanın yeri bulunduktan sonra artık çözüm kolaydır. Tıkanıklığın çeşidine göre kullanılan hususi cihazlar boru içine salınarak bütün pislik temizlenir. Ve en güzeli bütün bu işlemler bittiğinde yeniden kameralı boru içi görüntüleme devreye girer ve bütün borular gözden geçirilerek borunun içi tamamen temizleninceye kadar işlem sürer. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Kısaca işlem şekli ve mantığı böyledir.

Makineyle Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

 Eski sistem çalışan tesisatçı ustalar, tuvalet tıkanması gibi durumlarda derhal tadilat gerektirecek işlemlere başlarlar. Aslında bunun yerine makineyle tuvalet tıkanıklığı tespiti yapılmalıdır. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Bu tespit işlemi, hela tıkanmasına neden olan tıkanıklığın tam yerini bulabilmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Makineyle hela gideri açan servis ekiplerimizde bu araçların tümü mevcuttur.

İstanbul Gider Tıkanıklığı Açma

Bütün gider tıkanıklık açma işlemleri için gönül rahatlığı ile arayabileceğiniz numaralarımıza, iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Kısa sürede destek sağlayacak ekibimizin, hela tıkanıklığı açmak için gerekli bütün makineleri bulunmaktadır.  Ülke genelinde çeşitli illerde hizmet vermekte olan firmamız size her zaman bir telefon kadar yakın bulunmaktadır. Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Günün he saatinde sizlere hızlı bir şekilde hizmet verebilmek firma olarak her zaman önceliğimiz olarak kabul edilmektedir. Tüm gider tıkanıklık açma işlemleri ve İstanbul tıkanıklık açma işlemleri için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma