blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makineyle Gider Açma Yöntemleri

Gider açma fiyatları tesisat firmalarının göstermiş olduğu performans ve kullandıkları aygıtlara göre değişiklik gösterir. Ayrıca hem tesisat firmasının bulunduğu yer hem de müşterinin tesisat işlemlerinde kullanılan emeğe göre de değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi verilememektedir. Ancak çoğu tesisatçının bir dükkanı bulunur. Bu dükkan kirası tesisat firmasının bulunduğu semte ve ile göre değişiklik gösterir. Hal böyle olunca sizin yaptıracağınız tesisat işlemlerinde dükkan kirasına katkı sağlama ve bunun için de ekstra bir payda sağlama gibi durum söz konusu olabilmektedir. 

Firmamız bu gibi olumsuz durumlardan uzak şekilde internet üzerinden online çalışan bir tesisat firmasıdır. Dolayısıyla İstanbul’ un bütün ilçe ve semtlerine sağladığı hizmet ile aynı fiyat skalasında çalışmaktadır. Sadece yapılan iş ve bu işin karşılığında sunulan emeğin fiyatlandırılması vardır. Bunun dışında tesisat firmasının kirası, çalışan tesisatçıların aylık ödeme maaşı ya da kişilerin oturduğu semte göre çıkarılan fiyat farkı gibi olumsuz durumlar ile karşılaşılması mümkün değildir. 

Giderlerdeki tıkanmalar olumsuzluklar ile birçok farklı senaryo ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yarı tıkanmalar, kolay açılabilir tıkanıklıklar, zor açılır ve uğraştırıcı tıkanıklıklar bulunur. Tıkanıklığın yeri ve yapılması gereken işlem durumları her tıkanıklık için farklılık göstermektedir. Firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmetler dahilinde gider tıkanıklığı açma işlemleri için kolaylık sağlar.

Gider açan makineler yardımı ile her türlü tıkanıklığı anında açan ve en zorlu tıkanıklığı bile maksimum yirmi dakika içerisinde çözüme kavuşturan usta tesisatçıları ile çalışmaktadır. Hem tesisat ustalarının profosyonel iş ahlakı hem de aynı zamanda teknolojik gelişmelerin iş yaşamına da yansıması ile birlikte ortaya daha temiz bir işçilik ve güzel sonuçlar çıkmaktadır. 

Makinesiz Gider Açma Yöntemleri Nelerdir?

Gider açma işlemleri makineli işlemler ve makinesiz işlemler olarak ikiye ayrılmaktadır. Makineli gider açma işlemleri kişilerin kendi imkanları ile açamadıkları lavabo, evye, mutfak ve banyo, tuvalet giderleri için geçerli olan bir uygulamadır. Ancak makinesiz gider açma işlemleri ile birlikte yarı tıkanıklık gösteren gider borularının açılması uygun olmaktadır.

Makinesiz gider açma yöntemleri kimyasal kullanılarak yapılan yöntemlerden oluşmaktadır. Bu yöntemler, sıvı kimyasallar ve toz kimyasallar olarak kullanılır. Makineyle Gider Açma Yöntemleri Hem markette satılan ve oldukça hafif olarak tıkanıklık gösteren lavabolar için geçerli olan kimyasallar bu yönteme girmektedir.

Aynı zamanda tesisat firmalarının çalıştığı önemli markaların orta düzey tıkanıklıklar için ve sürekli olarak tıkanıklık gösteren lavabo giderleri için kullandıkları kimyasallar da bulunmaktadır. Makineyle Gider Açma Yöntemleri Bunun dışında da pompa yardımı ile basit düzey makinesiz şekilde gider açma yöntemi kullanılmaktadır. Makineyle Gider Açma Yöntemleri Evyenin süzgecinin sökülerek, boru içerisinin tel yardımı ile temizlenmesi de klasik gider borusu açma yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu durum daha çok içi su ile dolmuş olan evyeler için kullanılır.

Önce evyenin içindeki birikmiş su çıkarılır. Makineyle Gider Açma Yöntemleri Ardından da süzgeç bir tornavida yardımı ile açılarak borunun içi tel veya bir şiş yardımı ile gider borusuna zarar vermeden temizlenir. 

Makinesiz gider açma yöntemleri genellikle hafif düzeyli veya orta düzeyli tıkanıklık için geçerli olabilen bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıkanıklık açma yöntemleri göz önünde bulundurularak tıkanıklığın durumuna uygun bir işlem yapılması her zaman daha etkili olabilmektedir. 

Gider Açma Makinesinin Kullanım Alanları

Her tıkanıklık için gider açma makineleri kullanılmamaktadır. Bu nedenle gider açma işlemleri için makine kullanım alanlarına aşağıda yer verilmektedir.

  • Mutfak gideri açma servisi
  • Klozet tıkanıklığı açma servisi
  • Gider açan servis
  • Kanal açma servisi
  • Kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi
  • Gider borusu açma servisi
  • Tuvalet tıkanıklığı açan servis

Yukarıda bahsi geçen servis konularında firmamızın tesisat hizmetlerinden en uygun fiyata yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Makineyle Gider Açma Yöntemleri Bu sayede sizler de hem ekonomik hem de uzun ömürlü kullanım sağlanan gider borularınızı eski iyi haline dönüştürebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma