Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Tuvalet tıkanması gibi durumlar herkesin bir kez olsun yaşamış olduğu ve bu durumun çözümlenmesinde oldukça uğraştığı konulardan bir tanesidir. Bu tıkanma durumlarına bir de tuvalet taşması sorunları eklendiği zaman ne yazık ki işte o zaman sıkıntı çıkmaktadır. Tuvalet tıkanmasını açmak amacıyla kendiniz uğraşmak yerine makineyle tuvalet gideri açan tesisatçı ile çalışmak, hem boruların bakım ve sağlıklı bir şekilde temizlenme işlemini sağlar hem de sizlerin yorulmasını ve ekstra emek harcamışını önler. 

Tuvalet Gideri Açılmadığında Uygulanması Gereken Durumlar

Tuvalet tıkanıklıkları ne yazık ki yaşandığı zaman kişilerin uğraşarak açtığı bir sıkıntı haline gelebilmektedir. Özellikle tıkanıklık olduğunda kimi kişiler tuvaletleri yarı tıkanık şekilde kullanmaya devam eder, kimi ise lavabo açıcılar ile kendisi açmaya çalışır. Tıkanıklık açma makinesi yöntemini kullanan makine ile tuvalet gider açan tesisatçı çağırmak kimse istemez. Halbuki burada yapılması gereken işlem teknolojik alet yardımı ile tıkanıklık nedenlerini bulan ve buna bağlı olarak da sorunun çözümüne odaklı çalışma yapan tesisatçı ile çalışmaktır. 

Tuvalet gideri tıkandığında ve kişilerin kendi imkanları ile açılmadığı zaman yapılması gereken birkaç uygulama adımı bulunmaktadır. Bununla ilgili olarak birkaç adımı burada paylaşacağız. Bu sayede aynı sorunu yaşayan kişilerin yapmaları gereken durumları da göz önünde bulundurmuş olacağız. 

Tuvalet tıkandığı zaman mikrop saçan zararlı bir madde haline dönüşmektedir. Bu nedenle tuvalet temizleme işlemi yapılırken dikkatli olunmalıdır. Gider tıkanıklığını açma işlemi yapılırken kişilerin mutlaka eldiven takmaları, çeşitli kimyasal kullanacak ise, koruyu kıyafet giymeleri gerekmektedir. Makine ile Tıkalı Özellikle eldiven ve maske kişilerin zehirli gazları solumasını, kimyasal ile uğraşmasını ya da pis işler ile uğraşırken korunmasını sağlayacaktır. 

Tuvalet tıkanıklığına sert cisimler de neden olabilmektedir. Özellikle inşaat sırasında atılan katı maddeler, eski binalardaki tesisat borularının zaman içerisinde kireçlenme ve yapılanma yaşaması gibi durumlarda kimyasal madde kullanımı önerilmemektedir. Bu durumda kimyasal kullanılırsa boru çatlakları ve çökmeleri meydana gelebilir. Makine ile Tıkalı Tıkanıklığın yanında bir de pis su gideri kaçakları ortaya çıkabilmektedir. Bu durum da iş yüklünü ikiye katlayacak olumsuz bir durumdur. 

Tuvalet pompası ve yeterli dozda tuvalet açıcı ile lavaboların giderleri açılmıyor ise, yapılması gereken işini bilen ve kayıklıyla yerine getiren bir tesisatçı ile çalışmaktır. 

Tuvalet tıkanıklığı açılma süresince boruyu zorlayacak şekilde pompa ya da kimyasal kullanılması önerilmemektedir. Ayrıca tıkanıklığı açarken kullanılacak kimyasal maddeler de fazla solumamalı ve kişinin derisi ile temas etmemelidir. 

Tuvalet gideri açan tesisatçı usta çağırdığınız zaman işin ehli ve firmamız tarafından yönlendirilen makineli tıkanıklık açma işlemini sağlayan ve kırmadan dökmeden kolaylıklar sağlayan ustalarımız ile çalışabilmeniz mümkün hale gelmiştir. 

Tuvalet Gideri Tıkanınca Ne Yapılması Gerekir?

Tuvalet gideri tıkandığında yapılacak işlemler olarak öncelikle tuvaletin kullanımına son verilmelidir. Çünkü hala bu şekilde tuvaleti kullanmaya çalışmak ve açılacağını düşünmek başka kötü durumlara yol açabilir. Su taşkınları, tuvalet taşması, boru çatlaması ve su kaçağının oluşması gibi durumlar olabilir. Tuvaletin bu şekilde kullanılması sonucunda tuvaletten dışarıya suların akması ne yazık ki kaçınılmaz olacaktır. Makine ile Tıkalı Tıkanan tuvaletin açılmasını sağlamak için tıkanan tuvaleti makineyle açan servis çağrılması gerekmektedir. 

Makine kullanarak tuvalet tıkanıklığı açan firmalar olarak firmamızdan yararlanabilmenizi mümkündür. Bu sayede firmamız sizlere oldukça fazla imkan sunmaktadır. Makine ile Tıkalı Her türlü makine ve bu makinelerin ilgili aparatları ile tıkanıklık açma işlemleri kırmadan dökmeden çözümlenir. Ayrıca kısa bir sürede tıkanıklık açıldığı içinde tıkanan tuvalet giderini açan tesisatçı arayışında bizleri tercih edebilirsiniz. Makine ile Tıkalı Makine ile tuvalet gideri açan usta olarak, makineli işlemlerin yanında, kısa süreli ve uzun soluklu işler başarmaktayız. Açılan tuvaletlerin aynı zamanda onarımları ve bakımları da yapıldığı için uzun bir müddet tıkanıklık yaşanmamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma