blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makine İle Tıkalı Boru Açma, tıkanan tesisatların açılması hizmetleri çok yaygın olarak alabileceğiniz hizmetler arasında yer alıyor. Tıkalı boruların açılması teknik bir işlem olduğu gibi profesyonel ekipmanlar ile de yapılmaktadır. Eskiden tesisatların bulundukları yüzeyler kırılarak açılan tıkanıklıklar günümüze kamera yardımı ile noktasal olarak tespit edilmektedir. Kameralı tıkanıklık açma yöntemi sayesinde tıkanıklık olan bölgeyi tespit ettiğiniz gibi tıkanıklığa sebep olan etkenleri görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz yöntemi kullanarak tıkanıklığa sebep olan etkenleri ortadan kaldırabiliyor ve tıkanıklığı açmış oluyorsunuz. Çok teknolojik bir yöntem olmasına karşın profesyonellik gerektiren bu yöntem aynı zamanda çok ekonomik ve avantajlı bir yöntemdir.

Makine İle Tıkalı Boru Açma Yöntemleri

Kameralı lavabo gideri açma yöntemi, lavabo giderlerinde biriken yabancı maddelerin tespit edilmesinde çok önemlidir. Lavabo giderinde tıkanıklığa neden olan etkenlerin tespit edilmesi, tıkanıklığın giderilmesine yönelik önlemlerin alınması ve tıkanıklığı açılmasına yönelik görüntüler elde edeceğiniz bu yöntem sayesinde lavabolarınızı kısa süre de açabiliyorsunuz.

Makine İle Tıkalı Boru Açma

Gider problemleri ile karşılaştığınız çözüm bulmak için yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yardım almak. Makineyle tıkalı boruları açma konusunda tecrübeli ve deneyimli bir firma olarak İstanbul geneline hizmet veren bir tesisat firması olarak kullanmış olduğumuz kameralı görüntüleme sistemi ile gider borusu içine kamera gönderiyor ve görüntülüyoruz. Görüntüleme işlemini 50 metreye kadar yapabildiğimiz için tıkanıklığa sebep olan etkenleri ve tıkanıklığın yerini net bir şekilde görüntülüyoruz. Makine İle Tıkalı Boru Açma Bu sayede tesisat boyunca kırıp dökme yapmak yerine sadece tıkanıklığın olduğu noktaları kırıp dökerek tıkanıklık probleminden kurtuluyorsunuz. Sizlere sunmuş olduğumuz kameralı lavabo gideri açma yöntemi ile;

  •  Daha az yüzey alanı kırıp döküyorsunuz,
  •  Daha az alan kırıldığı için maddi açıdan tasarruf ediyorsunuz,
  • Temizlik işleri ile uğraşmak zoruna kalmıyorsunuz,
  •  Tıkanıklığı daha kısa süre de kolayca çözebiliyorsunuz,
  •  Profesyonel bir şekilde tıkanıklığı açarak lavabonuzu kullanabiliyorsunuz.

Avantajlarına sahip oluyorsunuz. Lavabo giderlerinde olduğu gibi evinizde yer alan tüm giderler için makine ile boru tıkanıklığı açma yöntemini tercih edebilir, bizimle iletişim geçerek profesyonel bir şekilde teknik destek alabilirsiniz.

Makine İle Boru Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Tıkanmış bir gider borusunu nasıl açarım diye düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde birçok alternatife sahip oluyorsunuz. Tıkalı gider borusunu açmak için en garantili yöntem olarak makineyle tıkalı gider borusu açma yöntemini sizlere sunuyoruz. Makine İle Tıkalı Boru Açma Bu işlemi yapan firma sayısı çok olsa da hem makineler konusunda uzman ekibe hem de bu alanda profesyonel olarak tecrübeye sahip olduğumuz için sizlere çok kısa süre de tıkanıklık açma hizmeti sunuyoruz. Garantili olarak sizlere sunmuş olduğumuz makineyle gider borusu açma işleminde evinizde bulunan tüm giderler ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları başarılı bir şekilde kısa süre de açıyoruz.

Makine kullanarak gider borusu açan firma olarak son teknoloji ekipmanlara sahibiz. Tıkanıklığın türüne ve tıkanıklığa sebep olan etkene göre tıkanıklık açma yöntemi kullanıyor, kısa süre de tıkanıklıkları garantili olarak açıyoruz. Makineli kanal borusu açma işini yaptıktan sonra giderin içi tekrar kamera ile kontrol edilerek görüntüleniyor ve yeniden tıkanıklık oluşturacak etkenlere karşı tedbirler almanız sağlanıyor. Makine İle Tıkalı Boru Açma Gerekli görülmesi durumunda giderlerinizin içi kimyasal sıvılar ile yıkanıyor. Makine İle Tıkalı Boru Açma Bu sayede lavabo giderlerinin içinde tıkanıklığa sebep olarak etkenlerin tamamı ortadan kaldırılmış oluyor. İstanbul geneline profesyonel bir şekilde kameralı tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız sahip olduğu tecrübe ve deneyimin yanında son teknoloji ekipmanlar ve makineler ile tıkanıklık problemlerini kısa süre de garantili olarak çözüyor ve konforlu bir yaşamı sizlere sunuyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma