blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makine ile mutfak gideri açan tesisatçı inşaat zamanında atık su gider borularının ayarlarının iyi yapılması oldukça önemlidir. Boru çapının ayarlanması ve bunun yanında eğimin de ona uygun şekilde ayarlanması büyük önem taşımaktadır. Atık su gider borusu zeminin alt kısmına döşenen bir borudur. Bu nedenle sürekli olarak kırılıp dökülerek gün yüzüne çıkarılamaz.

Başlangıçta iyi ve kaliteli bir materyal seçilmesi önem arz etmektedir. Gider borularının her birinin kendi döşeme alanına uygun olarak belirli bir çapı vardır.

Makine ile Mutfak Gideri Açma Yöntemleri

Tuvalet ve klozet gider borularının çapı daha büyükken; mutfak ve lavabo evye içlerine döşenen atık su gider borularının çapları da daha küçük olabilmektedir. Makine ile Mutfak Gideri Mutfak gider borularının çağları daha küçük olduğu için daha fazla tıkanıklık yaşanması durumuna da her zaman alışılmıştır. Mutfak gider açma firması olarak sizlere kırıp dökmeden üstün kalite bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Gider tıkanması konusunda oldukça fazla seçenek ile yardımcı olmaktayız. Mutfak gider tıkanıklığı yaşanan alana hızlı bir şekilde gidebilmek oldukça önemlidir. Çünkü suyun geri gelmesi ve taşkınlara sebebiyet vermesi durumu yaşanabilir. Zaman bizim için oldukça önemli olduğundan kısa süre içinde randevu sistemimizi oluşturmaktayız. Makine ile Mutfak Gideri Piyasada bulunan İstanbul’ da mutfak gideri açan firma kapsamında en iyi hizmeti veren ve en hızlı, en müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olmaktan gurur duymaktayız.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak giderinin tıkanması sorunu demek, aslında her evde yaşanılan olumsuz bir durumdur. Mutfak gideri tıkanma nedenleri aşağıda listelenmiştir. Makine ile Mutfak Gideri Sizler de bu nedenlerden kaynaklı olarak sürekli mutfak gideri tıkanıklığı yaşıyor iseniz en kısa zamanda tesisat firmamız ile iletişime geçmeniz tavsiye olunur.

Mutfak gideri, yemek artıklarından tıkanır. Salata malzemelerini evye içinde soymak, yemek artıkları bulunan tava ve tencereleri evye içinde artıkları çöpe dökmeden yıkamak, tıkanıklığa neden olmaktadır. Özellikle küçük taneli pilavlık malzemeler çok kolay süzgeç deliğinden geçer. Makine ile Mutfak Gideri Gider borusunda birikerek bir süre sonra tıkanıklığa neden olur. Çay demliklerini lavabo içerisine boşaltmak da sık tıkanmaya nedendir. Mutfak gideri sık tıkanıyor ise, evye içine ek bir süzgeç ilave etmek işinize yarayacaktır.

Yemek yağları ve sebzelerin çamurları gideri tıkayan ikinci unsurlardır. Ayrıca yemek yağları boru içinde yağlanmaya sebep olur. Burada katmanlaşarak hem pislik yapar hem hijyenik durmaz ve sürekli pis koku yayar. Bir süre sonra da tıkanıklığı oluşturur.

Bulaşık yıkarken yemek artıklarını çöpe sıyırmamak mutfak evye tıkanıklıklarının nedenleri arasındadır.

Mutfak gideri tıkanması ile sürekli olarak karşılaşan kişiler yukarıda sayılan maddelere dikkat etmesine rağmen gene de tıkanıklık yaşıyor ise, bu sefer tesisat hatasından kaynaklı bir tıkanıklık söz konusudur. Makine ile Mutfak Gideri Zaman içinde oluşan kireçlenme, yağlanma bu tıkanıklığa bir nedendir. Bina yapım aşamasında tesisat borusu döşeme işlemleri yapılırken eğim verilmemesi, yanlış boru tercihinde bulunma ve yanlış bağlantı yerinden bağlanma gibi durumlar da tesisat sisteminden kaynaklı tıkanmayı ortaya çıkarmaktadır.

Yukarıda oluşan her türlü duruma karşın tıkanıklık sizin yaptığınız kimyasal açıcılar ile açılmıyor ise mutfak gideri açan servis firması çağırmanın tam zamanıdır diyebiliriz. Makine ile Mutfak Gideri Kameralı mutfak gideri açma servisi sizlerin bütün sorularına yanıtı sağlayacaktır. Makineyle mutfak gideri açan firma olarak bizler sizlere en etkili çözümleri sunmaktayız. Makine yardımı ile mutfak giderinin açılmasını sağlayarak tesisat sisteminize zarar vermeden ve olabildiğince hızlı şekilde kırmadan tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Makineyle tıkalı gider borusunu açan usta desteği için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Bu sayede sizlere hızlı ve amacına uygun ekipmanlar ile çözüm sağlamak üzere geleceğiz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma