blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makine İle Klozet Gideri Açan Firma

Firma olarak makine ile klozet gideri açma servisi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizler de kalıcı ve uzun süreli tıkanıklık yaşadığınız klozetleriniz için firmamız ile anlaşabilirsiniz. Bu sayede en kaliteli ve deneyimli personellerimizi sizler için yönlendirerek kolay bir şekilde tıkanıklığa belirli çözümleri bulacağız. Klozet gideri açılması ve oldukça büyük önem arz eden acil tıkanıklık açma servisi hizmetimizden yararlanmanız için bizleri 7/24 olarak aramanızı tavsiye ederiz. En kısa süre içerisinde ilgili soruna çözüm bulabilmek amacı ile tesisat ustalarımız gerekli ekipmanlarını da alarak gelecek ve duruma el atacaklardır.

Klozet Giderinin Tıkanma Nedenleri

Giderlerde tıkanma sebepleri birçok farklı faktörün bir arada bulunduğu durumları barındırmaktadır. Bu nedenle de giderin tıkanıklığının nedenini bilerek bu duruma uygun hareket etmek önemli bir adım olacaktır. Tuvalet ve klozet gideri tıkanıklık nedenleri aşağıda belirtilmiştir sizler de klozet gideri tıkanmasına ilişkin karşılaştığınız sorunlarda önce kendiniz açmaya çalışın. Ancak açılmıyor ise ya da sürekli olarak tıkanıklık gösteriyor ise tesisatınızdaki sorunları görmezden gelmeyerek direkt olarak bizleri arayın. Bu sayede sizlerin tuvalet ve klozet gideri tıkanma durumuna ilişkin olarak en uygun ve ideal çözümleri sunacağız.

Klozet tıkanmaları çoğunlukla, klozetin içerisinde yabancı madde atımından kaynaklı oluşmaktadır. Bu nedenle klozet içine erimeyen tuvalet kağıtları, kağıt havlu veya peçete atmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Ayrıca ana boru tıkanıklığı sebebi ile klozet tıkanıklığı da meydana gelmiş olabilir. Özellikle yeni binalarda yabancı inşaat maddelerinin ana boru giderini tıkanmasının ardından klozet gideri de otomatikman tıkanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ana boru tıkanıklığı ya da gider borusu tıkanıklığı fark etmeksizin oluşabilecek her türlü tıkanıklık nedenlerinde makine ile klozet tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilecektir. Bu sayede makine ile çalışılmasının hemen ardından klozet kırma işlemi ya da klozet borusunun yerini tespit edebilmek amacı ile fayans kırma işlemi yapılmadan direkt olarak tıkanıklığın nedeni görülebilmektedir. Robotlu kamera sayesinde klozet gider tıkanıklığının sebebi görülür. Çeşitli aparatlar ile katı cisim çıkarılır ya da tazyikli su basıncı verilerek kanalların açılması sağlanır. Bu işlemin hemen ardından borulara kimyasal basımı gerçekleştirilerek uzun süre yeni tıkanıklık oluşumunun önüne geçilmeye çalışılmaktadır.

Klozet gideri açan servis konusunda endişeniz olmadan çalışabileceğiniz, ender tesisat firmalarından biri olarak sizlere en az hasar ile çözüm desteği sağlamaktayız. Klozet tıkanmalarının nedeni ne olursa olsun, ana boru tıkanıklığı veya gider tıkanıklığına bağlı olarak çeşitli makinelerin ve bu makinelerin aparatları sayesinde kolay bir şekilde kısa zaman içerisinde klozet tıkanıklık açma işlemi sağlanmaktadır. Özellikle tuvalet tıkanıklığının bir daha tekrar etmeyecek olması oldukça önemlidir. Bu nedenle de klozet giderini kayganlaştırıcı, kireçlenmesine neden olan maddeleri yok edici kimyasalın dökülmesi ile birlikte daha kolay bir şekilde klozet açma işlemi sağlanır.

Makine Kullanılarak Klozet Gideri Açma İşlemleri

Kırmak ve dökmek artık tarihe karışmış olan bir klozet açma işlemidir. Bu sayede de daha az hasarlı bir şekilde kolay ve pratik bir süre içerisinde klozet açma işlemi sağlanabilmektedir. Kırmadan makine ile klozet gideri açma demek, sorunun çözümüne inmek için çeşitli yardımcı araçlar kullanmak anlamına gelmektedir.

Tıkalı tuvalet giderlerine makine gönderilerek açma için, robotlu makine kullanılır. Bunun için ilk işlem tıkanıklığının sebebini görebilmeye dayalıdır. Kameralı robot ile katı düşen cisim tıkanıklıkları tespit edilebilir. Bunun sonucunda çözüm olarak aparat yardımı ile tuvalete düşen telefon vb. katı maddenin çıkarılması klozetin açılmasını sağlayacaktır. Bazı durumlarda ise, başka yabancı madde atıkları, giderin yanlış bağlanması ya da giderde kireçlenmeye ve zaman aşımına bağlı tıkanıklık oluşur. Bunun sonucunda da jet motorla tuvalet gideri yıkanması işlemi yapılmaktadır. Basınçlı su yardımı ile anında klozet gideri açılmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma