blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firmalarımız sayesinde kanalizasyon tıkanıklığı açma servisi alanında en kaliteli hizmetlerden faydalanabilir ve mobil araçlarımızın hızla konumlarınıza ulaşacağını görebilirsiniz. Tıkanmış kanal borusu sorununu yaşadığınızda, gün içerisinde yoğun bir çalışmanın sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Ancak bu işleri kendi başınıza halletmeye çalıştığınızda maddi ve manevi olarak daha büyük zararların içerisine girebilirsiniz. Bu nedenle firmalarımızla çalışmanız halinde daha hızlı çözümleri elde edebilirsiniz. Ekonomik olarak da sizleri rahatlatacak olan fırsatları yakalamak istediğinizde, tüm problemlerinizi çözebilecek olan adreslerimize hemen gelebilirsiniz. Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Tümüyle tıkanmış atık su borularında kanal açma sistemlerimiz sayesinde, oldukça önemli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Teknolojik cihazlarla sizlere en kaliteli hizmetleri veren ve işini son derece ciddiyetle gerçekleştirmekte olan ekiplerimizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Firmalarımız sayesinde kurumsal hizmetlerimizden faydalanabilecek ve küçük çapta işletmelerin vereceği hasarlardan kurtulabileceksiniz. Kalitesiz bir şekilde hizmet almak yerine, sizler de garantili hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Örnek verecek olursak, tıkanan duş kanallarının nedenlerine ve çözümlerine dair pratik önerilerimizi sunuyoruz. Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firmalarımız sayesinde elde edeceğiniz raporlarla bu durumları yaşamanıza neden olacak faktörleri görebileceksiniz. Firmalarımız gezici araçlarında kanal açma robotu hizmetlerini sizlerle hızlı bir şekilde buluşturmaktadır. Sizler de ihtiyaç duymanız halinde firmalarımızla iletişime geçerek hemen çözümleri elde etmeye başlayabilirsiniz.

Tıpkı hastalık durumunda ambulansları aramanız gibi, bu tip tesisat problemlerinde de bizleri aramanız aynı yola çıkacaktır. Gerek iş esnasında tertipli ve düzenli bir şekilde çalışması sayesinde, gerekse iş bitiminde ortamda herhangi bir kirliliğe yol açmaması gibi faktörlerle sizler de firmalarımızı tercih edebilirsiniz. Makinalı Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Bu sayede düzeninizi bozacak tüm adımlardan uzak duracağımızı fark etmiş olacaksınız. Sizlere zahmet vermemek adına tüm tedbirleri almakta olan firmalarımızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ancak öncelikle bazı tedbirleri almanız hususunda yardımcı olabilecek belirtiler üzerine önemli detayları aktarabiliriz:

 • Gidere baktığınızda suyun ilerlemediğini görüyorsanız ve akıttığınız su lavabo içerisinde birikiyorsa, bu durumda tıkanmış kanalizasyonları işaret edebilir.
 • Duş giderlerinin tıkanması halinde suyun gitmediğini ve usul usul dışarı doğru aktığını görebilirsiniz.
 • Kanalizasyon suyunun taşma ihtimali olduğunu gösteren ve tehlikeli durumlardan birisi olan tıkanmış kanallarla ilgili belirtileri, aynı boru üzerindeki klozet bağlantılarında görebilirsiniz. Kullanılan yerler farklı olsa dahi kabarcıkların oluşması durumunda kanalizasyonların tıkalı olduğunu düşünebilirsiniz.
 • Evinizde küvet bulunması durumunda içerisindeki suyun yavaş bir şekilde boşaldığını görüyorsanız, bu durumda giderlerin tıkalı olacağını söyleyebiliriz.
 • Kullandığınız küvetlerin ya da lavaboların kenarında daha önce olmayan lekeleri ve kabarcıkları görüyorsanız, nedenini çözemediğiniz bu durumların tıkanmış kanalizasyonlardan dolayı olabileceğini unutmamalısınız.
 • Tıkanmış kanalizasyonun diğer bir belirtisi ise lavabolardan gelecek olan kötü ve dayanılmaz kokulardır.

Tesisatçı Çağırmadan Neler Yapabilirim?

 • Lavabonuzun su gider kısmını bir miktar su ile doldurmanız gerekecektir.
 • Daha sonraki süreçte ise bu suyun gidiş hızına bakmalısınız.
 • Suyun yavaş gitmesi halinde basıncı artırabilmek için daha fazla miktarda su ekleyebilirsiniz.
 • Banyolarda bu işlemleri gerçekleştirmeniz halinde bir bez yardımıyla taşacak delikleri tıkamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra pompa ile hızlı bir şekilde işlemleri uygulayarak bunu tekrar etmelisiniz.
 • Bu işlemin ardından giderin açılmaması halinde zorlamamaya özen göstermelisiniz.
 • Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde profesyonel destekleri talep etmenizi öneriyoruz.

Duş ya da Küvetin Tıkandığını Nasıl Anlarım?

 • Banyonuzu sele çevirebilecek özelliklerde olan tıkanmış duş ya da küvetin son durumunu anlayabilmek için suyun gidiş hızına bakmanız gerekmektedir.
 • Yavaş bir şekilde boşaldığını görüyorsanız, bu durumda sıkıntılı süreçlerin sizi beklediğini söyleyebiliriz.
 • Suyun gittiği esnada giderden tuhaf seslerin çıkması da bunu işaret edecektir.
 • Gider alanlarından nedeni bilinmedik suların ve kötü kokuların gelmesi halinde tıkanıklığın olabileceğini unutmamalısınız.
 • Giderler kullanılmasa dahi etrafında su oluşmuşsa, hemen profesyonel bir şekilde destek alacağınız firmalarımızla iletişime geçmelisiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma