Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Yaşadığınız ortamı kullanmanıza engel olacak her türlü problem acilen çözülmeyi gerektirir. Bu sorunların en önemlisi ve sağlığı olumsuz etkileyeni ise, tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinin tıkanması sorunudur. Lavaboya su döktüğünüzde su geri geliyorsa, lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım sorusunu sormanız son derece doğaldır. Ancak bu sorunu çözmek için bilinçsizce uğraşmak sorunu çözmeyeceği gibi daha korkunç boyutlara taşıyabilir.

Lavabo Gideri Açma

Bir lavaboya döktüğünüz su eğer geri geliyorsa bu tıkanıklık oluşmuş olma ihtimalini akıllara getirir. Bu durum için hemen önlem almak şarttır. Önemli olan işinin ehli olan güvenilir bir tesisatçıdan hizmet almaktır. Bu sorunun nereden kaynaklandığını bulmak tecrübeli tesisat ustalarının işidir. Firmamız su tesisat sorunları, gider tıkanıklık sorunları ve kanalizasyon açma gibi sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında yaşayan tüm müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Lavabo Tıkanıklığını Bulma

Lavaboların tıkanıklığı suyun dışarı taşmasından kolayca anlaşılır. Bu tıkanıklık bazen yanlış kullanım sonucu ortaya çıkarken, bazense yıpranan borular sonucu ortaya çıkar. Firmamız öncelikli olarak tıkanıklığın sebebini bulmakta ve ardından bu tıkanıklığın sebebine uygun tamir yöntemini uygulamaktadır. Ekranlı cihazlarımızla kısa süre içinde tıkalı olan yeri belirler ardından tamir işlemine geçeriz. Sorununuza yönelik en uzun süreli kullanımı sağlayabileceğiniz onarım yöntemlerini belirlemekteyiz.

Tıkanıklık Açmak İçin Üstün Araç Gereç İşlemi

İster banyo, ister tuvalet, isterse mutfak gideri tıkanıklık sorunu olsun hiçbirinde kırıp dökme işlemi yapmamaktayız. Tıkalı olan bölümü kameralı cihazlarımızla tespit ettikten sonra, tamiratını gerçekleştirmek için alet ve edavatlarımızı kullanırız. Sizlere ekstradan külfet oluşturmayacak yöntemleri öncelikli olarak kullanır, tıkanıklığın boyutuna göre tamirat işlemi yaparız.

Lavabo Tıkanıklığını Çözen Firma

Lavabo tıkanıklığını çözmek için evlerde bir dizi yöntem uygulanır. Bu yöntemler anlık olarak tıkanıklığı giderse de ilerde oluşacak büyük arızalara sebep olur. Aynı zamanda bu büyük arızalar maddi bakımdan da daha büyük olacaktır. Yaşadığınız sorunla ilgili bizi hemen arayabilirsiniz. Söz verdiğimiz zaman diliminde mekanınıza gelerek arızanız için gerekli olan müdahaleyi yapmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma