blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Lavabodan Su Gelmesi

Lavabodan su gelmesi her zaman karşılaşılan bir sorun değildir. Fakat yaşandığı zaman da hem sağlık hem de maddi açıdan insanı zarara sokacak bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu nedene böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman hemen firmamız ile iletişime geçiyor olmanız gerekmektedir. Lavabodan Su Gelmesi Lavabodan su gelince, su evyeden çıkarak mutfak içine yürür, banyodan gelmesi durumunda da aynı şekilde su taşkınına sebep olur. Halı veya elektronik eşyaların ıslanması ile küf, hijyenik olmayan durumlar, elektronik aletlerin zarar görmesine yol açacaktır. Lavabodan su geri gelmesi ile alınabilecek önlemler ve bunun oluştuktan sonra yapılması gereken işlemler yazımızda yer almaktadır.

Lavabodan su geri geliyor

Lavabodan su geri geliyor ise, bu işlemin çaresi hem lavabo evyesinde bulunan suyu çıkarabilecek hem de lavabo gider kanalını makineli robot yardımı ile açabilecek bir tesisat ustası ile açılmaktadır. Bu şekilde çalışmalar da ancak işin profesyonel ve ehli kişileri tarafından gerçekleşebilmektedir. Lavabodan Su Gelmesi Makineli robot ile çalışma her zaman müşteriye fayda sağlar. Bunun en önemlisi ise, müşterinin kendi gözü ile direkt tıkanıklığın sebebini görmesi ve bir sonraki kullanımlarda bu duruma önlem almasını oluşturmaktadır. Özellikle mutfak giderlerine salınan makineli robot yardımı ile müşteriler buradaki yağlanma ve yemek artıklarını görebilmektedir. Temizleme işlemi ve kanal açma işleminin ardından bir sonraki aşamada kullanım süresinde daha dikkatli olmaktadır. Yağları lavaboya dökmemekte ve yemek artıklarını çöpe dökmeden lavabo içerisinde biriktirmemektedir. Daha dikkatli kullanım bir daha tıkanıklık yaşanması durumunun da önüne geçmektedir.

Makine ile gider açma işlemi

Makine ile gider açma işlemi uygulandığı zaman bir başka faydası ise, bu işlemlerde oluşan zaman pratikliğidir. Normal tesisat işlemi saatler hatta günler alabilirken, makine yardımı ile en zorlu kanal açma işlemleri bire maksimum yirmi dakika sürmektedir. Üstelik bu işlemler yapılırken yaşam alanlarına hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Lavabodan Su Gelmesi Her zaman kaliteli ve birinci sınıf işçilik ile vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde makineli robot yardımı ile kanal açma işlemi yapmaktayız. Bunun sonucunda da gittiğimiz yaşam alanlarında karşılaşılan tesisat sorunlarını en temiz şekilde halletmekteyiz. Hem kirletme ve dağınıklık olmadan, hem mikrop yayılımının önüne geçerek her zaman hijyenik çalışma sağlamaktayız. Boru içini görüntüleyen kamera her zaman çalışmayı daha kolay kılar. Sizlerde yapılacak olan bu tıkanık açma işlemleri için en kaliteli çözümler sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tıkalı Lavabonun Robotla Açılma İşlemi Nasıl Yapılır?

Sizin de atık su borunuz mu tıkandı? Yoksa lavabodan sular geri mi taşıyor? Hem tıkanıklık işlemlerinde hem de suların geri gelmesi durumunda yapılacak tek işlem firmamızı acilen aramak olmalıdır. Çünkü bu büyük çaplı bir tıkanıklıktır. Artık boru akan suyu kabul etmemiş ve geri göndermiştir. Lavabodan Su Gelmesi Sizin de bu noktadan sonra yapacak tek işiniz bir tesisatçı çağırmak olmalıdır. Tıkalı gider makine ile açılır mı demeyin. Firmamızın tesisatçılarının sağladığı destek ile kırmadan tıkanıklık açma çalışmalarını tıkalı gider borularınız için uygulayabiliriz.

Firmamızın Sağlamış Olduğu Hizmetler

  • Cihazla lavabo tıkanıklığı açma işlemleri
  • Kameralı sisteme atık su borusu açma işlemleri
  • Makine kullanarak tuvalet borusu açma işlemleri

Lavabo Tıkanıklığı Oluşturan Maddeler

Lavabodaki atıkların tıkanması sorunu ile karşılaşıldığında nedenlerine bakılmalıdır. Bu maddeler lavabo tıkayan madde bileşenleri ismi ile karşımıza çıkar. Bu bileşenler tıkanıklığın yerine göre farklılık taşımaktadır. Mutfakta yemek artıkları, yağlar, banyo evye lavabo içlerinde saç kılı, tüyler, sabun ve şampuan artıkları; tuvalet giderlerinde ise, suda çözünmeyen tuvalet kağıdı ve peçeteler olarak karşımıza çıkar. Lavabodan Su Gelmesi Ayrıca lavabo giderini tıkayan birçok yabancı madde de bunların birleşimi sonucunda lavabo giderinden tam verimlilik alınamamasına neden olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma