blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Lavabodan Su Geliyor Yaşam alanlarımızda bulunan lavabo giderlerinden herhangi bir tesisat hatasından kaynaklı olarak lavabodan su gelmesi durumu ya da lavabodan su gitmiyor sıkıntısı ile karşılaşabilmek mümkündür.

Tıkanmış lavaboyu açmak kişilerin kendi imkânları ile üstesinden gelemeyeceği bir durum haline gelebilmektedir. Bunun için çeşitli ev kimyasalları işle lavabo açılmasını sağlayabilmekte bazen de yeniden tıkanmalara ya da daha geniş çaplı tıkanıklıklar ayol açılabilmektedir.

Tıkanıklık açma işlemleri kişilerin kendi imkanları ile zorlanarak daha büyük sonuçlara yol açmasından kaynaklı olarak, işin ehli olan bir tesisat firması ile çalışmanızı önermekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilere özel olarak lavabodan su gelmesi durumunda, gider tıkanıkları ve gider sorunlarına ilişkin kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Lavabodan Su Geliyor Gideren Lavabo Açıcı Madde

Lavabodan su geri gelmesi problemi, hemen hemen her tıkanıklık yaşanan lavabo giderlerinde karşılaşılan bir problemi oluşturmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklık konusunun acil olarak çözümlenmesi gerekmektedir. Lavabo tıkanıklığını açan lavabo açıcı maddeler bulunmaktadır. Bu kimyasal maddeler toz maddeler ve sıvı maddeler olarak ikiye ayrılmaktadır.seramik altından su çıkıyor

Sıvı maddeler direkt olarak lavabo içerisinde dökülebilen materyallerden meydana gelmektedir. Bu sayede lavabo tıkanıklıklarının hafif seyirli çözümünde kullanımı uygundur. Özellikle bebek ve çocuk olan evlerde toz veya ağır kimyasal içeren lavabo açıcı madde kullanımı önerilmemektedir. Lavabodan Su Geliyor Sıvı maddelerle lavabo tıkanıklığı giderme işlemlerinde kullanılan kimyasal bileşen hafif seyirli tıkanıklıklar için ve boş olan lavabo giderleri için geçerlidir.

Toz lavabo açıcısıyla lavabo açma işlemi, ise daha ağır oluşan tıkanıklık çözümü için ideal bir yöntemdir. Bu sayede de tıkanıklığın anında açılması sağlanır. Ancak sürekli tıkanan lavabolarda kimyasal madde kullanımı, gider borularının çatlamasına ya da herhangi bir nedenden dolayı çökmesine neden olmaktadır.

Lavabodan su geliyor ya da lavabodan su gitmiyor şeklinde oluşan şikâyetler göz önünde bulundurulduğu zaman kimyasal maddeler kullanılarak lavabo tıkanıklığı açma anlık çözüm gibi görülebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken işlemi lavabolar açılırken bir yandan da giderlere zarar verilmemesi gerektiğidir.

Firmamız tıkanıklık açan firma statüsünde her zaman son model teknolojik imkânlardan yararlanmaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde kimyasal kullanımı yöntemine gitmeden gider tıkanıklıklarını anında açabilmektedir. Artık zehirli gaz salınımından uzak ve profesyonel bir şekilde kalıcı olarak robotla taşan lavaboyu açma işleminden yararlanabilirsiniz.

Sizler de kamerayla tıkalı bölgeyi bulma olarak, yapacağımız çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Her zaman başarılı sonuçlar ile saplanılan bu profesyonel hizmetten yararlanabilmek adına firmamızı 7/24 arayabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz. Lavabodan Su Geliyor Firmamızda geri taşan lavabolar ya da suların gitmediği lavabolar için geri taşan lavaboyu açacak usta bulunmaktadır. Ustalarımız kendini bu alanda geliştirmiş olup, profesyonel çalışmaları bir anda kısa süreli şekilde sağlamaktadır.

Cihaz Yardımı ile Lavabo Borusu Nasıl Açılmalıdır?

Makine ile lavabo açma işlemi nasıl yapılır? olarak oluşturduğunuz soru taleplerini bu yazımızda cevaplayacağız. Gider tıkanıklığı sinsi bir şekilde ağır ağır işleyen bir oluşumdur. Lavabodan Su Geliyor Bu nedenle de giderin tıkanıklığı bir anda olur. Kendini tıkanıyor şeklinde göstermeden anlık olarak tıkanıklık yaşanması, hangi kimyasal maddeyi kullanırsanız kullanın etkili bir çözüm yaratmaz. Burada devreye makine ile gider borusu açma işlemi gelir.

Makine yardımı ile gider borusunu açabilmek için robot kameralı cihazlardan yararlanılmaktadır. Robotla açılan lavabo borusu içerisinde uzun tel yardımı ile ucunda kamera bağlı olan aparat gönderilir. Kameralı aparatın giderdeki sorunu gösterecektir. Ardından makine yardımı ile sebebi ne olursa olsun anlık ortalama yirmi dakika içerisinde gider borusundaki tıkanıklık kalıcı şekilde açılacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma