blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Lavabo Tıkanıklığını Ne Açar? Lavabo tıkanıklığı problemleri ile karşılaşıldığı zaman ne yazık ki bu sorun giderek büyümektedir. Bu nedenle evlerde lavabolar tıkandığı zaman birçok yöntem kullanılabilmektedir. Susta ile lavabo açma yöntemi ve kimyasal ile lavabo açma yöntemi kullanımları kişilerin kendi imkanları doğrultusunda lavabo açmasını sağlayan yöntemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu iki yöntem de kişilerin en sık denediği yöntemlerdir. Bir lavabo sık tıkanıyor ise ve sürekli olarak bu yöntemler ile açılıyor ise tesisat sistemi yapısından kaynaklı bir sorun olabilir. Ayrıca kullanılan kimyasallar zaman içerisinde lavabo giderinde çatlak ve kırıklara da neden olabilir. Resimli anlatım için https://www.bogazicitesisat.com/mutfak-lavabo-tikanikligi-acma/

Lavabo Tıkanıklığını Ne Açar? Pratik Yöntemler

Sürekli kullanım sonucunda meydana gelen bu durumları ortadan kaldırmak için tek seferde tesisatçı ile çözümlenebilir yöntemler deneyebilirsiniz. Lavabo açma yöntemleri neticesinde sizler de firmamızın sağlamış olduğu lavabo tıkanıklık açma hizmeti kapsamında yararlanabilirsiniz.

Lavabo tıkanmasını ne açar diye söyleyecek olduğumuzda en etkili çözümün kimyasal olduğunu söylemek mümkün olabilir. Ancak bu durum sadece geçici rahatlamalar sağlatacaktır. Lavabo borusunu açan birçok farklı formda bulunan kimyasal maddeler ile ya da susta ile gider borusunu açarak, kanca yardımı ile içerideki kıl ve tüyleri temizleyerek lavabo açılabilir. Evde kendi imkanlarınız ile bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Klasik yöntemler ile çalışan tesisat ustaları da bu şekilde çalışır.

Ancak biz firma olarak, makine yardımı ile gider borusunda tıkalı kalan cismin tazyikli su basıncı ile kanalizasyona karışmasını sağlıyoruz. Buna ek olarak da tazyik sayesinde lavabo içinde oluşan kireç ve yağlanmalardan da aynı anda kurtularak geniş çaplı bir temizlik sistemi oluşturuyoruz. Üstelik bunu yaparken maksimum yarım saate varan temizlik çalışmaları ile birlikte günlerce sizi uğraştırma zahmetinden de kurtulmuş oluyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açan Kimyasal Madde Yapısı

Lavabo tıkanıklığını açan kimyasal maddeler, bileşenleri nedeni ile oldukça güçlü formlardan oluşmaktadır. Sıvı şekillerde ya da toz şekillerinde kaynar su ile gaza dönüşücü güçlü aynı zamanda tehlikeli ürünlerdir. Lavabo borusunun tıkanması sorunu yaşayan kişiler sıklıkla kimyasal madde kullanır. Bu maddelerin yapısı gereği, tıkanıklığa yol açan bileşenleri yok etmek üzere tasarlanmış olan çok güçlü kimyasallar içerebilmektedir. Lavabo Tıkanıklığını Ne Açar? Kimyasalın deri ile temas etmesi ya da solunması durumunda karşılaşılan oldukça fazla olumsuz yan etkiler oluşur. Bu edenle bu kimyasalları kullanmak durumunda kalan kişilerin eldiven ve koruyucu maske ile çalışması daha uygun olacaktır. Ayrıca bebek ya da evcil hayvan bulunan evlerde bu tarz maddelerin kullanımı uygun olmaz.

Bebeklerin akciğer yapıları, yetişkinlere nazaran halen gelişmektedir. Bu nedenle evde kimyasal kullanımı biz görmesek de havaya karışır. Lavabo Tıkanıklığını Ne Açar? Kostik ile lavabo gideri açma gibi durumlarda bu maddenin ve çalışma alanının solunmaması gerekmektedir. Bebek, evcil hayvan ve çocukların bulunduğu yaşam alanlarında bu kimyasal maddenin kullanımı önerilmez. Sürekli tıkanan lavabolarınız bulunuyor ise, bir kereye mahsus olarak tesisatçı çağırmanız ve makine ile tıkanıklık açan tesisat işlemi yapan firma yardımı almanız sizin yaşam alanlarınıza kaliteli yaşam sunacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleri

Lavabo tıkanıklığını çözümlemek için birçok farklı yol ve metot olsa da en etkili işlem robot makine yardımı ile tıkanıklığın üstesinden gelmek olacaktır. Eski tesisat sistemi onarım işlemlerine artık son vererek yeni bir sistem ile çalışan firmamız bünyesinde deneyimli oldukça fasla tesisat ustası personeli bulunmaktadır. Bulunduğunuz yere gelerek, sizlere anında kaliteli hizmet sunmaktadır. Robot makine yardımı ile gider açma işlemleri için çalışmaları sağlamaktadır. Sizler de az süre içinde çok fazla kapsamlı iş hizmeti almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve sunulan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma