blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Yaşam alanlarında çok sıklıkla kullanılan lavabolarda kalıcı kokular zamanla oluşur. Bu koku yaşam alanlarının tamamını kapsar. Bu kokular ile baş etme yolları için firmamız https://www.bogazicitesisat.com/ sitesi pratik bilgiler sunar.

Koku Nasıl Giderilir?

Lavabo temizliği lavabo kokusu giderme açısından önceliklidir. Her kullanım sonrası dezenfektanlarla lavabo güzelce temizlenmeli koku yapıcı atıklar lavabodan uzaklaştırılmalıdır. Oluşan pis kokuları gidermek için lavabo koku giderici ürünleri firmamızdan temin etmek mümkün.

Firmamızda satılan özellikle lavabo kokusu giderici filtreler iyi bir çözüm önerisidir. Lavabo içinin temizliği dışında bağlantı borularında biriken ve kokuya neden olan atıklarında temizlenmesi şart. Elimizde mevcut olan küçük robotlar ile lavabo tıkanması sebebiyle ortaya yayılan pis kokuların giderilmesi için pimaş borularını dezenfekte etmekteyiz.lavabo kokusu giderme

Kokuya Neden Olan Durumlar

Lavabo giderlerinden yayılarak sağlığı olumsuz etkileyen bakteriler aynı zamanda kokuya da yol açar. Bu bakterilerin mutfak araç ve gereçlerine ve gıdalara bulaşmasını önlemek ve kokuyu yok etmek için lavabo giderlerinin tamamı temizlenmelidir.

Firmamız bu konuda ve genel tesisat sorunları konusunda deneyimli bir firma olarak uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Lavabolarda meydana gelecek kokuların önlenmesi içinde çalışmalar yapan firmamız kokuya neden olarak en büyük nedeni tesisatın yanlış kurulumuna bağlamaktadır. Yanlış kurulumlu bir lavabo tesisatı içerisinde biriken su koku yaparak rahatsızlık verir. Firmamız lavabo kokularını doğru tesisat bağlantıları ile çözümlemektedir.

Sıklıkla Yaşanılan Sorun

Tesisat arızal ve onarımları dışında firmamıza gelen sorunlar arasında ilk sırada alan lavabo kokuları için firmamız çözümler üretir. Gıda sektörü üzerine hizmet veren kafeterya, lokanta, yemek hane veya evlerdeki lavabo kokusunu gidermek için kalıcı çözümler üretir. Bu çözümler hem müşteriyi hem de ev sahibini memnun eder.

Atıkların giderde tıkanıklık yapması sonucu oluşan tortu ve kalıntılar yıkama metodu ile temizlenerek gider boruları temizlenir ve uzun süre kokulardan kurtulmak mümkün olur. Firmamızdaki eleman ve teçhizat lavabo koku giderme konusunda birinci sınıftır. Müşteri memnuniyeti için firmamız 7/24 hizmet anlayışı, kesin çözüm ve kısa zaman diliminde bu sorunlarınızın çözüm adresidir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma