Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım

Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım Suyun binayı çürüttüğü göz önüne alınırsa bu durum elektronik eşyalara da zarar verebilmektedir. Elektrik çarpması, bulaşık makinesi ve buzdolabına yürüyen suyun burada elektronik aletleri bozması gibi olumsuz durumlar oluşur. Bu nedenle bu durumlar bekletilmeye ve ertelenmeye gelmeyecek kadar oldukça önemli durumları oluşturmaktadır.

Lavabo giderinin tıkanması ne yazık ki bir süre sonra su birikintilerine, suların geri tepmesine ya da bir yerden patlak vererek su taşkınlarına, boru çatlak veya kırıklarına neden olacaktır. Lavabo gideri tıkandı ve su bir anlık olarak geri tepti. Bu durumda yapılması gerekenleri ilgili yazımızda bulabilir ve bu konuda firmamızdan çözüm destekleri alabilirsiniz. 

Banyo Lavabo Gideri Tıkanınca Yapılması Gerekenler

Banyoda lavabo gideri tıkandı ve sizin de bir şeyler yapmanız gerek. Lavaboyu nasıl açarım diye kendinize soruyor olabilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri sağlayabilmeniz mümkündür. 

Suyun geri tepmesi durumunda borudan geri tepen suyun durdurulması gerekmektedir. Bunun için vanalar kapatılır. Suyun durdurulması için öncelikli olarak bir kova ve bez yardımı ile giderdeki suyun boşaltılması gerekmektedir. Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım Ardından tıkanıklığın neden olduğu çözümlenebiliyor ise, kişinin kendi imkanı ile lavabo gideri açılabilmektedir.

Kişinin kendi imkanı ile açılamayan giderlerde bir tesisatçı ile çalışmak daha kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır. Lavabo gideri açılmıyor ise yapılması gereken en önemli adım bir tesisatçı usta bulmaktır. Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım Biz sizleri bu zahmetten kurtararak lavabo gideri açma işlemleri için kendi ustalarımızı bulunduğunuz yere kısa süre içerisinde yönlendiriyoruz. Lavabo gideri tıkanıklığı oldukça büyük sorunlara yol açacak bir iş olduğu için öncelik sırası önem derecesine göre yüksektir.

Bu nedenle verilen randevu süresi de olabildiğince kısa tutulmaktadır. Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım Aynı gün içerisinde yoğunluğa bağlı olarak maksimum bir gün içinde sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak adına usta tesisatçılarımız gelmektedir. Tıkanıklığın durumuna bağlı olarak robotla tıkanıklık açma konusunda profesyonel bir yaklaşım ile on beş yirmi dakika içinde büyük sorunları ortadan kaldırmaktayız. 

Bir lavabo gider borusu sık sık tıkanıyor ise, bu oldukça büyük bir sorundur. Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım Çünkü evi su basma ihtimali vardır. Suyun geri gelmesi veya su yürümesi denilen bu durum tıkanık olan lavabodan zamana bağlı olarak bir anda borunun içerisinde yer alan suyun gider borusundan dışarı çıkması durumunu ifade etmektedir. gider borusu içerisindeki pis ve hijyen olmayan suyun, gider süzgecinden evyeye oradan da mutfak ya da banyo tezgâhına yürümesi hijyenik olmayan bir koşuldur.

Tıkalı lavabolar bu nedenle tehlike çağırmaktadır. Lavabodan geri gelen atık suyun zararları saymakla bitmez. Hastalık yayar, evin hijyenik yapısını bozar. Pis koku yayar. Nem ve küf oluşumunu hızlandırır. Üstelik bunu yapması için de uzun süre beklemesine gerek yoktur. Bir anlık olarak suyun geri tepmesi durumu ile karşılaşıldığında risk artmaktadır.

Bu nedenle bu şekilde bir durum ile karşılaşıldığı zaman olabildiğince hijyenik çalışmak gerekmektedir. Kirli suyla temas halinde olmak hastalık habercisi olabilir. Lavabodan geri gelen sular ile baş edemediğiniz durumlarda tesisat firmamızın desteğini de alabilirsiniz. Tıkalı lavaboların temizlenmesi ve tesisat sorunun çözümlenmesi için çalışmalarımızı en kaliteli şekilde sunacağımızdan şüpheniz olmasın. 

Robotla Tıkalı Lavabo Açma İşlemleri

Robot yardımı ile tıkalı lavabo açma işlemleri aslında kameralı sistemle lavabo giderini açan firmalar tarafından yapılan bir uygulamadır. Bu sistemde makine robot adı verilen ve gider borusuna kadar uzatılabilen, mesafe ayarı yapılan, uzun tel yardımı ile kolay hareket kabiliyeti olan cihazlar ile çalışmayı içermektedir. Lavabo Gideri Tıkanınca Lavaboyu Nasıl Açarım Cihaz ile açılan lavabo boruları teknolojik imkanlar ile yararlanmayı getiren profesyonel bir hizmettir. Ne yazık ki günümüzde her tesisatçı bu hizmeti sağlamamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma