blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Ankara’ da bulunan tıkanıklık açma konusunda uzman ve birtakım aparat ve makine yardımı ile bu işlemi kısa süreye indirgemiş olan firmamız ile çalışmak ister misiniz? Bu sayede zamanınız ve paranız da size kalır. Aynı şekilde çalışmalarımızda ekonomiklik ilkesi ile hem zamandan tasarruf sağlayan firmamız yetkilileri siz değerli müşterilerimizin de ekonomik açıdan maddi tasarruf sağlamasına yönelik çalışma yapmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda lavabo gideri açma huşunda oldukça profesyonel bir çalışma sağlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimize özel olarak, kırmadan, dökmeden ve tesisatın getirdiği pislik atıkların ortaya çıkmasını önleyerek gayet temiz bir iş çıkarmaktayız. Firmamızın profesyonel çalışma anlayışı ile ele aldığı bu yaklaşımda siz değerli müşterilerimize özel değerli yaşam alanları yaratmak için çalışmalarımızı Ankara ilinde sürdürmekteyiz. Ankara’ nın bütün ilçelerine sunulan Lavabo gideri açma Ankara hizmeti ile bu bölgede yaşayan tesisat sorunlarını çözümlemek için sistematik bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Lavabo Gideri Açma Ankara Hizmeti

Eski usul sistem ile lavabo tıkanıklıklarının kimyasal ile açım işlemi artık tarihe karışmıştır. Günümüzde hala bu şekilde çalışan tesisatçılar bulunsa da firma olarak önceliğimiz kimyasal kullanımından değil makine ve su basıncından yararlanarak daha temiz bir iş çıkarabilmektir. Lavabo gideri açma hizmeti ile birlikte size sunulan teknik açıdan daha temiz bir iş ve daha çözümcü bir yaklaşımdır. Bu hizmet kapsamında öncelikli olarak giderin tıkanıklığının tespiti yapılır. Su basıncı verilerek, boruların ilk döşenmiş hali gibi tertemiz olması sağlanır.

Bu basınç ile tıkanıklık açılmakta ancak bunun yanında zaman ile kullanıma bağlı oluşabilen boru içi yağlanmalar ve kireçlenmeler de ortadan kalkmaktadır. Kimyasal basım işlemi lavabo açıldıktan hemen sonra yapılır. Bunun nedeni, kimyasalın etkisi ile uzun bir süre lavabo borularını yeniden tıkanmasını önlemek içindir. Gider borularına basılan kimyasalı açmak için bazı firmaların ya da evlerde kullanılan kimyasal maddelerin değeri ile aynı değildir. Bu bir daha oluşabilecek tıkanıklıkları önlemek amacı ile oluşturulmuş bir işlemdir. 

Lavabo evye tıkanıklığı açma Ankara

Lavabo evye tıkanıklığı açma Ankara hizmeti de görüldüğü üzere gene, firmamızı tarafından Ankara ilinin bütün ilçelerinde sunulmuş olan bir hizmettir. Bu hizmet tanımında, sıklıkla tıkanıklık gösteren ve kendi çabalarımızda düzenli olarak kimyasal dökerek açmaya çalıştığımız mutfak lavabolarının evye tıkanıklığını açma işlemi yatmaktadır. Bu işlem dahilinde daha temiz ve sistemli bir çalışma ile, mutfak lavabo giderlerine zarar verilmeden tıkanıklık açılma işlemi yapılmalıdır. 

Kimyasal kullanımı mutfak evyelerinde çok sakıncalı bir durumdur. Özellikle marketlerde satılan ve kişilerin kolaylıkla temin edebildiği bu araçlar hem zehirli gaz solunumu yaparak, doğaya zehir salınımı yapmakta hem kullanan kişilerin bunu her ne kadar dikkatli kullansa da solunum gerçekleştirerek astım, bronşit vb. hastalığa yakalanmasına neden olmaktadır.

Özellikle evde bebek veya evcil hayvan bulunuyorsa en çok bunların ciğerleri bu zehirli gaz salınımından etkilenmektedir. Her ne kadar lavabo açılan yerde bulunmasalar da havaya karışan buharı bir şekilde solumaya maruz kalabilmektedir. Çünkü ortaya çıkan zehirli karbondioksit, yaşam alanı içinde yok olmaz ve sadece lavabonun açıldığı yerde de kalmaz. 

Ayrıca sürekli olarak kimyasal kullanan kişiler lavaboyu ilk etapta açtıklarını sanır. Çünkü giderden su istendik şekilde gitmeye başlamıştır. Oysaki bir sonraki tıkanıklığın daha büyük olacağının habercisi olarak karşımıza daha büyük sorun şeklinde çıkar. bunun için lavabo tıkanıklığını küçümsemeyin. Lavabo evye tıkanıklığı açma Ankara hizmetinden yararlanmak için sizler de sürekli olarak tıkanan mutfak lavabolarınıza bir şans daha verin. En kısa sürede firmamızdan randevu almak için iletişim numaralarımızdan ya da internet sitemizden irtibata geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma