Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Lavabo Açıcı Makine Fiyatları

Lavabo Açıcı Makine Fiyatları Yaşam alanlarında oluşan, tuvalet, lavabo veya küvet, duşakabin giderlerinde oluşan tıkanıklıkların çözümü son derece basit olmaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde gider açıcı makineler yardımı ile sorun çözümlemesi yapılmaktadır. Gider borusu tıkanmaları oldukça büyük bir sorundur. Tıkanan giderden su gitmeyince su basması meydana gelir. Elektronik akşamlara zarar veren bu durum aynı zamanda elektrik çarpmaları ve kısa devre yapılması durumunu da ortaya çıkarmaktadır.

Tıkanık giderlerin açılması günümüzde kanal açma makineleri ve robot makineler yardımı ile sağlanmaktadır. Profesyonel lavabo açıcılar olarak adlandırılan bu makineler oldukça az tesisatçı tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle ilgili hizmetten yararlanmak adına sizler de bu makineleri kullanan bir servis ile çalışmalısınız. Firmamız makine ile lavabo açan servis olarak hizmetlerini her zaman siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini de önemsediği için hem sorun çözümünü yapmakta hem de profesyonel bir iş çıkarmaktadır. Bu sayede sadece sorun ortadan kalkmakla kalmaz aynı zamanda kısa, hızlı ve pratik hizmetlerini zaman tasarruflu olarak sunmuş olur.

Kanal Açma Makinesi Fiyatları

Kullanım amacına ve markasına göre farklılık gösteren piyasada birçok farklı fiyattan alıcı ile buluşan kanal açma makinesi bulunmaktadır. Kanal açma makine modeli, fiyat konusunda belirleyici unsur olarak karşımıza çıkar. Birçok farklı markanın kendi içerisinde birden farklı kanal açma makinesi bulunur. Bu lavabo açıcı makine fiyatları son derece profesyonel ve amacına uygun şekilde hizmet sağlayıcılığı yapmaktadır. Lavabo Açıcı Makine Fiyatları 150 lik ve 200 lük hat olarak sunulan vidanjörler ile amacına uygun dış hatlarda; daha küçük çaptakiler ise iç hatlarda kullanılmaktadır. Kanal açma makineleri daha çok çapı küçük olan yerlerde ve bina kısmından ana rögara giden yerlerde kullanılmaktadır. İnce hatlı aparatları ise, çoğunlukla mutfak ve lavabo süzgeç hatlarında kullanılmaktadır.

İkinci el lavabo açma makinesi almak isteyen kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü piyasada oldukça zor satılan aletlerdir. Bu aletler tesisat ustalarının eli ve en büyük yardımcısı olduğu için bir problem olmadıkça kimse satmak istemez. Bu nedenle sıfır makine almak kafadaki tüm soru işaretlerini kaldıracaktır. Lavabo Açıcı Makine Fiyatları Ancak ikinci el makine almak isteyen kişilerin ise oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

Lavabo Açıcı Makine Özellikleri

Lavabo açıcı makineler son derece hızlı ve etkili şekilde lavabo içlerini ve gider tıkanıklıklarını açmaktadır. Lavabo Açıcı Makine Fiyatları Bu makinelerin belli başlı özellikleri bulunmaktadır.

Lavabo açıcı makineler ek aparatlar veya ek aletler ile birlikte bir bütün olarak çalıştırılmaktadır. Bunlardan en önemli ek aparat makinesi ise kameralı robot sistemidir. Kameralı robot makinesi lavabo tıkanıklığının sebebini öğrenmek amacı ile gidere salınarak gözlem yapılmaya yarayan bir alettir. Lavabo Açıcı Makine Fiyatları Bu problemi gören ev sahipleri gider tıkanıklığının nedenini görünce, temizlenme sırasında o tıkanmaya neden olan maddeyi bilmekte ve ona göre daha dikkatli ve özenli kullanım sağlamaktadır.

Gider borusu tıkanıklıkları robot makine yardımı ile maksimum yirmi dakika içerisinde anında etkili şekilde açılır. Lavabo Açıcı Makine Fiyatları Bu nedenle bu makinenin hız ve zaman tasarrufu sağlama özelliği bulunmaktadır.

Lavabo borusu tıkanmaları insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Tuvalet borusu tıkanıklığı yaşayan kişilerin tuvalet ve lavabolarını sürekli olarak tıkanık veya yarı şekilde tıkanmış olarak kullanmaları oldukça sakıncalıdır. Hem hijyenik açıdan hem de su baskınları açısından bu durum oldukça risklidir. Lavabo açan makineler bu amaç ile üretilmiştir. Lavabo açan kameralı makineler tıkanıklık açma hususunda daha etkili olabilmektedir. Lavabo Açıcı Makine Fiyatları Kameralı makineler ile gider borusu açma işlemi ile gider borusu içinde bulunan parçaların tıkanıklıklarının olduğu noktadan itibaren genel bir boru hattında temizleme yapılmaktadır. Makinelerin kullanım özellikleri geniş çaplı bir temizlik hizmeti de saplamaktadır. Sadece açmak ile kalmayarak bulunan gider hattının temizlenmesi de büyük ihtiyaçtır.

Kameralı lavabo açıcı fiyatları

Kameralı lavabo açıcı fiyatları İstanbul genelinde aynıdır fakat tıkanıklık şekline göre değişmektedir

Robotla lavabo açma işlemi sonrasında kamera ile görüntüleme yapılmalıdır

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma