Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Evde lağım kokusu nasıl giderilir ve giderlerden gelen lağım kokusu nasıl giderilir sorusu pek çok ev hanımları tarafından soruluyor. Bu duruma neden olabilen bazı faktörler bulunuyor. Özellikle lavabo ve tezgâh alt kısmında esli sifon yer almaması lağım kokusu oluşmasına neden olabilir. Çamaşır ve bulaşık makinesi gibi makinelerin giderlerinde bu tarz kötü kokular meydana geliyorsa kokuların yok edilmesi açısından giderlerin duvardan yuva kısmına geçtiği bölümün hava almayacak biçimde kapatılması gerekiyor.

Profesyonel Kadromuz İle Evde Lağım Kokusuna Son

Profesyonel kadromuz ile evde meydana gelen lağım ve tüm kötü kokuları kalıcı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yüksek teknolojili cihazlarımız üzerinden ev ve işyerinizde oluşan kötü kokuları dakikalar içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Garantili hizmetlerimiz sayesinde kötü kokuları garantili olarak yok ediyoruz. Uygun fiyat tarifemiz sayesinde ek maliyetsiz bir biçimde hizmet sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Geniş hizmet kataloglarımız sayesinde geniş bir müşteri tabanına ev sahipliği yapıyoruz. Bu sayede kurumsal firmamızdan robotla tıkalı gider açma, su kaçağı tespiti, kombi bakımı ve temizliği, ilaçlı petek temizliği, buharlı petek toz temizliği ve pimaş yıkama hizmeti talep edebilirsiniz.

7/24 Whatsapp Destek Hattı

Lider su tesisatı sitesi olarak her türlü sorularınız için whatsapp destek hattımızdan 7/24 kesintisiz bir biçimde iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp destek hattımız üzerinden hizmet talebinde bulunabilir ve fiyat tarifemiz hakkında ön bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın Avantajları

Güler yüzlü ve çalışkan kadroya sahip olan firmamızdan bu sayede pratik ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Geniş ödeme seçeneklerimiz sayesinde ödemelerinizi dilerseniz nakit dilerseniz kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal web sitemizden geniş referans kataloglarımızı inceleyebilirsiniz. Firmamız sayesinde daha düşük bir maliyet üzerinden hizmet alabilirsiniz. Yılların tecrübelerine sahip olmamız sayesinde bizlerden kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ile hizmet sunduğumuzdan personelimize güvenebilirsiniz. Firmamız sayesinde kaliteli hizmetler alabilir ve firmamızı yakın çevrenize tavsiye edebilirsiniz. Hızlı servis hizmetimiz sayesinde hizmetlerimizden dakikalar içerisinde faydalanabilirsiniz.

Online Hizmet Talebi

Evinizin konforunda online hizmet almak istediğinizde resmi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizden online müşteri destek kanalımızdan veya kurumsal telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Hizmet kataloglarımızı incelemek için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma