Küçükçekmece Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Banyodan su damlıyor, üst kattan sızan su var, duvarda su sızıntısı ve nemlenme sorunları var, evde rutubet oluşumu var gibi sorunlarda kesinlikle söylenebilir ki yapının içinde su kaçağı problemi vardır. Su kaçakları ise en hızlı şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Hemen Şimdi Arayaın  0532 359 0212 veya  0212 703 16 74

Küçükçekmece Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri ile garantili bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.
Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?

Su kaçağı tespitini siğorta şirketleri karşılıyor yamanız gereken kurumsal firmalardan hizmet almak ve fatura servis formu talep etmeniz birde işlem yapılırken bir kaç fotoğraf almanızda fayda var.

Temiz su kaçağı tespiti ve pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri tamamen cihaz sistemleri ile yapılan ve yapılarda kesinlikle kırma dökme işlemleri olmadan yapılan bir tesisat çalışmasıdır.

Fakat bilindiği üzere su kaçağı tespiti Köüçükçekmece  işlemleri cihaz sistemleri kullanmadan veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu tesisatı firmalarının yaptığı işlemlerde ise kırma dökme problemleri olduğu için bölge halkı tarafından çok tercih edilmemektedir.

Su kaçağı bulma işlemlerinde sadece cihaz kullanarak işlem uygulayan tesisat firmalarının  Küçükçekmece su kaçağının tespiti ve onarımı şu şekillerde olmaktadır.

Küçükçekmece Kameralı Tesisatçı 

 • Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde cihaz sistemleri kullanan tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır.
 • Su tesisatı kaçağı işlemlerinde öncelikle akustik dinleme cihazları ile su tesisatı borularının geçtiği tüm duvar noktaları dikkatli bir şekilde dinlenir.
 • Su tesisatı kaçak tespiti işlemlerinde yapılan bu dinlemeler ile borulardan meydana gelen tüm su kaçak bölgeleri noktasal olarak bulunur ve bulunan bu yerler işaretlenir.
 • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemlerinde dinleme cihazlarından sonra ise kameralı görüntüleme sistemleri ile boruların tüm yüzeylerine bakılır ve kaçak hasar tespit çalışmaları yapılır ve uygulanacak olan onarım işlemleri belirlenir.

Banyo Su kaçak bulan firma Küçükçekmece 

Küçükçekmece kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde yapılan ve su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusunun en kaliteli cevabı olan bu işlemler sadece cihaz sistemi kullanan tesisat firmaları tarafından uygulanmaktadır.

Cihaz sistemleri kullanmadan su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde ise öncelikli çalışma olarak su borularının geçtiği alanların kırılması olacaktır.

Bu kırma işlemlerinin olması ise su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusunun tam cevabı alınmadan vazgeçilmektedir. Çünkü kırma dökme işlemleri başlı başına büyük bir problemdir.

Kırma Dökme Olan kaçak Tespit İşlemlerinde Birçok zorluk da Beraberinde Gelir

Su tesisatı kaçakları bulunması ve onarılmasında yapılacak olan kırma dökme işlemlerinde tüm ev inşaat alanlarına dönecektir. Su borularının geçtiği alanlarda yapılacak olan bu duvar kırılmaları sonucunda ortaya çıkacak olan molozlar ve inşaat atıkları evlerin kirlenmesine ve son derece zor temizlik süreçlerine neden olacaktır.

Su kaçakları sorununda yapılan bu kırma işlemleri sonucunda diğer problem ise bu kırıkların onarılması sırasında yaşanacaktır. Çünkü kırılan fayansların yerlerine diğer fayanslar ile aynı desen ve modelde fayans bulunması zor olacak ve evlerin görsel algısında oldukça çirkin bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Küçükçekmece su sızıntısı tespiti işlemlerinde kırma dökme olmasının en büyük sorunu ise tespit fiyatlarına eklenen inşaat masrafları ile tesisat ücretlerinin çok yüksek rakamlar olmasıdır.

Küçükçekmece kameralı su tesisatçısı aşağıdaki tüm mahallelere hizmet vemrktedir.

 • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ su kaçak tespiti

 • GÜLTEPE MAHALLESİ su kaçağı bulmaBogazici Tesisat 600

 • HALKALI MERKEZ MAHALLESİ su kaçağı tespiti
 • İNÖNÜ MAHALLESİ kameralı tesisatçı
 • İSTASYON MAHALLESİ kameralı tesisatçı
 • KANARYA MAHALLESİ su kaçağğı bulma 
 • KARTALTEPE MAHALLESİ su tesisatçısı
 • KEMALPAŞA MAHALLESİ
 • MEHMET AKİF MAHALLESİ
 • SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ
 • SULTAN MURAT MAHALLESİ
 • TEVFİKBEY MAHALLESİ
 • YARIMBURGAZ MAHALLESİ
 • YENİ MAHALLE MAHALLESİ
 • YEŞİLOVA MAHALLESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma