Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Rate this post

Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacı söz konusu olduğunda kombiler yaşam alanlarının en önemli yapıları içerisinde gelir. Fakat aynı zamanda en çok kullanılan beyaz eşyaları içerisinde yer almaktadır. Bu sebepten dolayı yaşanan bazı problemlerden dolayı performans düşüklüğü söz konusu olabilir. Hal böyle olunca periyodik olarak bakımının ve kombi temizliği yapılması büyük önem arz eder.

Daha yüksek maliyetlerin çıkmaması ve kombilerin düzenli çalışabilmesi için sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Özellikle bunu bireysel olarak kendiniz yapmak yerine, mutlaka bir profesyonelden destek almak en önemli husustur. Böylece kombinin komple durdurmasını engelleyerek, ciddi bir maliyetten ve yaşam standardının düşmesinden kurtulabilirsiniz.

Kombi Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Aynı zamanda kombi bakımı olarak da ifade edilecek kombi temizliği, periyodik şekilde yıl içerisinde yapılması gereken en önemli çalışmalardan biridir. Tabii pek çok kişi kombi temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ediyor.

Ancak bu soruya cevap olarak bireysel çalışmalar yerine, profesyonel hizmet alınmasının en önemli husus olduğunu söylemek mümkün. Çünkü mekanik olarak da birçok yapıya sahip olduğu için, kombiler aynı zamanda hassas tasarımlardır. Bu konuda tecrübe sahibi olan uzmanlarımız aşamalı şekilde kombi temizliği gerçekleştirir.

Tesisattaki suyun radyatörlere ulaşma sıcaklığının kontrolü, doğalgaz emisyon filtreleri, su basıncı ve daha birçok unsur kontrol altına alınır. Tüm bu çalışmalar detaylı şekilde ele alınacağı için eğer bir uzmanlığınız yoksa bu konuda profesyonel destek almanın önemini bir kez daha belirtelim.

Kombi Temizliği Aşamaları

Aşamalı biçimde ele alınmak suretiyle kombi temizliği günümüzde gerçekleşmektedir. Bu konuda kombinin birçok değişik parçası olduğu için, bu parçalar ana tema ele alınmak suretiyle uzman kadromuz dahilinde gerçekleşmektedir.

– Kombi filtre temizliği

– Kombi eşanjör temizliği

– Kombi baca temizliği

– Kombi fan motoru temizliği

Bu şekilde yukarıda verilen ana temanın dışında, aynı zamanda detaylı biçimde birçok kısmı uzman kadromuz bünyesinde ele alınmaktadır. Üstelik bu konuda çok uygun kombi temizliği fiyatları dahilinde hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Sizlere bu konuda en iyi desteği sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Kombi Temizliği ve Periyodik Bakımı

Kaliteli bir yaşam standardı oluşturmak için kombilerin periyodik olarak temizlik ve bakımının yapılması gerekmektedir. Bu durumda ise kombi temizliği kaç yılda bir yapılır sorusu merak edilen konular içerisinde geliyor.

Genelde yıl içerisinde en az bir kez gerçekleştirilmek suretiyle kombi bakımı ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Özellikle daha yüksek faturalar gelmemesi, kombinin performansının düşmemesi için mutlaka bunun gerçekleşmesi gerekir. Hatta kombine tamamen bozulmasına ve yeni bir kombi alınmak zorunda kalınmasına dair sebebiyet verebilir.

O yüzden bunu kurumsal hizmet anlayışı doğrusunda sağlayan firmamız bünyesinde, en iyi hizmeti almak için hemen sitemiz üzerinden bağlantı kurmanız yeterlidir. Uzman kadromuz dilediğiniz vakit adrese gelerek, tam donanımlı ekipman eşliğinde süreci en iyi biçimde yönetmekte ve kombilerin sağlıklı biçimde çalışmasına olanak vermektedir.

Güvenilir Kombi Temizliği

Evde devamlı olarak çalışmak mecburiyetinde olan en önemli beyaz eşyaları içerisinde kombiler yer alır. O yüzden yıl içerisinde belirli aralıklarla periyodik temizlik ve bakımının yapılması gerekir. Fakat bunu bireysel olarak gerçekleştirmeye çalışmak çok daha büyük maliyet ve değişik sorunlar çıkarabilir. Bunun olmaması için sitemiz üzerinden bağlantı kurarak uzman kadromuz eşliğinde en iyi hizmeti elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda kombi temizliği ne kadar diye soracak olursanız çok uygun maliyetlere güvenli şekilde temizlik yaptırabileceğinizi söylemek mümkün. Eğitimli ve uzman kadromuz, sertifikası sahibi tecrübeleri doğrultusunda sizlere en iyi kombi temizliğini sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma