blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombi Servis Fiyatları

İstanbul gibi metropol şehirlerde insanların en çok zorlandığı konu güvenilir servis bulmaktır. Yetkili servislerin kombi servis fiyatları yüksek olması kombi kullanıcılarını ucuz kombi servislerine yönlendiriyor. Fakat bu seferde güvenirlik sorunu ortaya  çıkmaktadır. Boğaziçi Tesisat olarak İstanbul'da 8 yılı aşkın süredir kombi servis hizmeti vermekteyiz. Belki ucuz değiliz ama bir çok firmaya göre uygun fiyat ve garantili hizmet sunmaktayız.

WhatsApp hattımıza kombi arıza durumunu gösteren bir video gönderip bilgi alabilirsiniz. Kombi tamir fiyatları hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayın. Çalışan aileler için esnek çalışma saatlerimizle kombi tamir işlemleri için işinizden geri kalmayın.

Kombi bakım fiyatları,Kombi bakımı neden yapılmalı nasıl yapılmalı nelere dikkat edilmeli gibi soruların cevabı için aşağıdaki bağlantı linkine dokunun.

Kombi Bakımı Fiyatı ve neler yapılıyor detaylı bilgi için aşağıdaki sayfamızı ziyaret edin.

https://www.bogazicitesisat.com/kombi-bakimi-neden-yapilmalidir/

KOMBİ SERVİS FİYATLARI TUTAR / BİRİM
ECA Kombi Servis Fiyatı 100 TL
Demirdöküm Kombi Servis Fiyatı 100 TL
Vaillant Kombi Servis Fiyatı 100 TL
Protherm Kombi LNX Leopart  Fiyatları 100 TL
Baymak Kombi Servis Fiyatları 100 TL
Ferroli Kombi Servis Fiyatı 100 TL

Buderus, Viesman, ve yoğuşmalı kombi servis ücretleri 70 TL ve yapılacak işlem sonrası değişen parçalar  1 yıl garanti kapsamındadır.

Boğaziçi tesisat kombi servis ücretleri, kombi arızası tespit edildiği taktirde talep eder. Arıza tespiti yapamadığımız servislerde ücret talep etmiyoruz. Ücretsiz kombi servisi hizmeti veriyoruz. Fakat 8 yıldır arıza tespiti yapamadığımız servisimiz bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardır. Kaliteli hizmet için Boğaziçi tesisatı tercih edin.
 
Servis hizmeti verdiğimiz kombi markaları

markalar

10 Yorum. Yeni Yorum

 • Kombi ile alakalı bir sorum olacaktı. Petekler bir türlü ısınmıyor. Petekleri temizlettik fakat durum yine aynı… Acaba sorun kombi ile mi alakalıdır? Yıllardır bu dertten kurtulamadık. Lütfen yardım edin.

  Yanıtla
 • Kombim sürekli su eksiltiyor. 2 günde bir su vermek zorunda kalıyorum. Acaba bu konuyla ilgili yardımcı olur musunuz? Su vermeyi unutup, kombinin bozulmasından korkuyorum.

  Yanıtla
 • Yaklaşık 4 ay önce eski kombimizi değiştik ve sıfır bir kombi taktık. Bu kombinin bakımını ne zaman yaptırmamız gerekiyor? Petek temizliği yaparken kombi bakımı da yapmak şart mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

  Yanıtla
  • blank
   Su Tesisatı Ustası
   13 Eylül 2019 00:28

   Tarık Bey 4 aylık kombi için bakım gerekmez kombi bakımı yılda bir kez olacak şekilde periyodik olarak yapılmalıdır

   Yanıtla
 • Kombimin dışarıya bakan hortumundan bazı zamanlarda çok aşırı su akıyor. Su aktığı zaman gösterge de azalıyor. Acaba neden kaynaklı olabilir? Siz bu konuda da hizmet veriyor musunuz?

  Yanıtla
 • Kombi bakımı için Boğaziçi tesisatla anlaştık. Kombinin arka tarafında bulunan tankın gazı bitmiş. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra petekler el vuramayacak kadar sıcak bir hale geldi. Gerçekten tebrik ediyorum sizi mükemmel iş yapıyorsunuz.

  Yanıtla
 • Geçen seneden beri kombi çalışırken çok garip sesler çıkartıyor. Geceleri ise belli zamanlarda güm diye çok yüksek bir ses çıkartıyor. Ev sahibi ben karışmam diyor ama mecburen yaptırmamız gerekiyor. Bilgi ve randevu rica ediyorum.

  Yanıtla
 • Petek temizliği ile birlikte kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorum. Fiyat ve kredi kartı ile ödeme seçeneği olup olmadığı hususunda sizlerden bilgi rica ediyorum. Petek sayısı 9

  Yanıtla
 • Dogalgazlı şofbenim sıcak su akarken tekrar soguyor deecesini yükselttim yine aynı arızaya devam etti yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
  • blank
   Su Tesisatı Ustası
   19 Aralık 2019 20:20

   Mehmet bey Şofbenin sıcak su sensörlerinde bir problem olabilir kesin tespit için incelemek gerekir

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma