Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombi Petek Temizliği Ataşehir Boğaziçi Tesisat Ataşehir’de kombi petek temizliği firması olarak profesyonel hizmet sunmakta ve aynı zamanda kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerini bir arada yaptırdığınızda ikisi bir arada kampanyası ile %50 ye varan indirimler sunmaktadır. Ataşehir petek temizliği fiyatlarımız için Petek Temizliği fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kombi Petek Temizliği Ataşehir Fiyat politikamız ucuz kalitesiz işçilik bazlı değil kaliteli hızı ve uygun fiyat baz alınarak hazırlanmıştır gelişmiş makineler sayesinde daha hızlı iş akışı sağlamakta bundan dolayı gerek kaliteli işçilik gerekse fiyat rekabeti konusunda oldukça iddaalıyız. Kaliteli hizmet için Boğaziçi Tesisatı tercih edin.

Kombi Petek Temizliği Ataşehir

Ataşehir petek yıkama petekler sökülmeden makine ile petek yıkama işlemleri petek yıkama işlemi peteklerin içi ve tesisat içi birde dış temizliği peteklerin (araları)ızgara bölgelerinde oluşan tozların temizliği olacak şekilde ikiye ayrılmaktadır. Ataşehir petek yıkama hakkında detaylı bilgi için bizi arayın 0850 532 1 536 veya doğrudan 0538 955 59 74 arayabilirsiniz.

 

Kombi Servisleri
Kombi Petek Temizliği Ataşehir

Kombi Bakımı

Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir iş olup kesinlik kurumsal firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir firmamız bünyesinde çalışan teknik görevliler alanında uzman kişilerden oluşmakta olup teknolojinin Kombi Petek Temizliği Ataşehir gelişmesiyle birlikte eğitimlerle sürekli tecrübelerine tecrübe katmaktadırlar kombi bakımı sayesinde kombiler daha güvenli ve tasarruflu olduğunu unutmayın yılda birez kombi bakımını ihmal etmeyiniz.

 

Hizmetlerimiz

  • Ataşehir Kombi BakımıKombi Petek Temizliği Ataşehir
  • Ataşehir Petek Temizleme
  • Ataşehir Petek Temizliği
  • Ataşehir Yerden ısıtma temizliği
  • Ataşehir merkezi sistem temizliği

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma