blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombi Onarımı Tamiri, bir kombi ve petek temizleme servisidir. Yıl boyunca petek ve kombilerde oluşabilecek olan veya oluşan bütün problemleriniz için servis bünyesinde çalışmakta olan elemanlardan faydalanabileceksiniz.

Kombi Onarımı Tamiri Uygun Fiyat Garantisi

Kış boyu sürekli çalışan, yaz aylarında da çalıştırılmayan kombiler ve petekler, bazı arızalar ile sizleri üzebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için kombi bakım ve onarım servisi sayesinde kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırabilir, çeşitli arızalar için deneyimli ekibimizden faydalanabilirsiniz. Kombi Onarımı Tamiri Kombilerde arıza olduğu en kolay kış aylarında ortaya çıkabilir. Çünkü kış aylarında kombiler bizim ısıtıcılarımız olmaktadır. Eğer bulunulan ortam eskisi kadar ısınmıyorsa ve peteklerde kısmi bir soğukluk varsa, kombide problem var demektir. Bu problemin önüne geçebilmek için petek temizliği servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kış aylarından rahat bir şekilde ısınma sağlamak ve faturaları az miktarda ödeyebilmek için servis sayesinde kombilerinize, bakım ve onarım çalışmaları yaptırabilirsiniz. Hem petekleriniz, hem kombiniz hem de cihazda bulunan parçalarınızın sorunları için servisimizden yararlanabilirsiniz. Kombi Onarımı Tamiri Herhangi bir şikayetinizi bizlere ilettiğiniz taktirde, öncelikle iletişim hattı üzerinden sizlere bilgi veriyoruz. Daha ciddi bir sorun ya da temizleme ve bakım durumları söz konusu olduğu zaman, nitelikli elemanlarımızı bulunduğunuz adrese yönlendiriyoruz.

Kombi Onarımı Tamiri

Uzun süredir çalışmıyor olan kaloriferler, kışın gelmesi ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Uzmanlar tarafından yapılan tespitlere göre, periyodik bakımların yılda düzenli bir şekilde iki kez yapılması gerekiyor. Kombi Onarımı Tamiri Bu durumu göz ardı edip uygulamayı yaptırmayan ya da yapmayı erteleyen herkes, soğuk kış gününde kombilerinin arızalanması sonucu bizlere ulaşıyor. Bu durumda sizi mağdur durumda bırakmamak için titiz ve hızlı çalışmalar yürüyoruz. Fakat bu gibi durumların önüne geçebilmek adına mutlaka periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor.

Öncelikle yapılan bakımlarda kombi tamiri ve bakımı, kombi onarımı, petek ve radyatör temizliği, petek bakımı, genel kontroller uygulanıyor. Kombi Onarımı Tamiri Bulunan tespitler sonucunda profesyonel çalışanlarımız tarafından onarım ve bakım çalışmaları büyük bir temizlik ile yürütülüyor. Üstelik hem evinize hem de cebinize zarar vermeyen hizmetten uygun fiyata faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat, aktif durumda olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak en iyi servis hizmetini alabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma