blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm

Öncelikle kombide su kaçağı bulunması size ne gibi zarar sağlar bundan bahsedelim. Firmamızın yaptığı araştırmalar ve tecrübeler neticesinde söyleyebiliriz ki size maddi açıdan zaman içerisinde yakıt masrafı ve kaçağın meydana geldiği bölgedeki kaçak büyümelerinin neden olduğu maliyetlerin artacağını söyleyebiliriz.

Kombi kaçakları özellikle kışın sürekli kullanımda fark edilen ve insan hayatını kabusa çeviren bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Kombi kaçaklarında en büyük sorun,  tesisat sistemi ile birlikte sürekli kaybolan bir miktar su barı bulunmasıdır. Hafta 2 kere kombiye su basmak durumunda kalıyorsanız, kombinizin tesisat sisteminde kaçak var demektir. Su kaçağı ya da herhangi bir tesisat işlemlerine dair kaçaklar kombi servisleri ya da firmamızın tesisat servisi tarafından çözümlenmektedir. Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Sıcak su hattı termal kamera yardımı ile incelenerek sizlere yer tespiti ile birlikte anında çözüm getirisi sunulmaktadır. Kış aylarında ısınma problemlerinizi ortadan kaldırmak adına sizler de kombi kaçaklarınıza baktırabilirsiniz.

Kaçak Olduğunu Nasıl Anlarız?

Anlamamız için kombi ve tesisatımız üzerinde rutin kontroller ve takipler sağlamalıyız. Belirtilerden ilki kombinin su miktarındaki eksilme olacaktır. Kombinizin su basıncı düzenli ve sürekli olarak düşüş olacaktır. Bu düşüşü fark ettiğiniz anda aklınıza getirmeniz gereken olasılıklardan biri kaçak ihtimalidir. Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Bir diğer ihtimal yakıt masrafının artmasına rağmen tesisat veriminin düşmesi size kaçağın verdiği bir sinyal olabilir.

Kaçak Konusunda Ne Yapılmalı?

Kombideki su kaçağı konusunda uzman olan firmamız ile irtibata geçilmeli tabi ki. Yetkisiz ve bilgisiz müdahaleye kesinlikle izin verilmemeli. Kaçağın daha kötü hale gelmesine neden olabilen bu gibi durumlarda sizler açısından daha maliyetli ve iş yükünün arttığı bir durum haline gelebilir. Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Kombinin su eksiltmesi durumunda kombi üzerinde yapılacak bir işlem veya kombiye göre ayarlanması gereken bir özel ayar yok ise, bu kombi marka modeline göre değişebilmektedir tabi ki ekibimiz kaçağın giderilmesi konusunda tecrübe ve eğitimi ile gerekli işlemleri sağlayacaktır. Kırmadan kombi kaçağı kapatan ilaç kullanım yetkinliği sayesinde tesisatınıza zarar vermeden sadece onarılması gereken kısmı özel ilaç adı verdiğimiz madde ile kapatıyoruz.

Firmamız Kaçak Konusunda Tam Olarak Ne Yapmaktadır?

Kombiden kaynaklı su kaçağı ve kalorifer tesisatına bağlı su kaçağı durumlarında yapılması gereken duruma göre değişmektedir. Genelde kaçaklar kırmaya dökmeye gerek kalmadan ilaç ile kapatılabilmektedir. Ama kalitesiz malzeme ve tesisat kurulumu sırasında meydana gelen hata kaynaklı kaçaklarda parça değişimi veya parça yolunun düzeltilmesi gerekebilmektedir. Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Kalorifer borularında kaçak var gibi kendimizi paniğe yönlendirmek yerine firmamızın emin ve güvenilir mutlu müşteri ağına katılabilirsiniz. Kaçak kimyasalı kullanımında gerekli önlemler alınarak kullanım standartlarına uygun olarak işlemleri yapmaktayız.

Kombide su kaçağı gibi durumlarda aranması gereken firmalar arasında lider konumda olan firmamız, sizin memnuniyetiniz için elinden geleni yapmaktadır. Kombi Kaçaklarına Termal Kameralı Çözüm Kombinin sağlığı için ne yapmalıyım diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Tam da bu noktada kaçakların tamir edilmesi şeklinde bahsedelim. Kaçak olması durumunda tesisatınız gerekli verimi sağlayamaz ve durumu ayarlayabilmek için daha fazla çalışmak zorunda kalır buda kombinizin sağlığının 2 kata kadar hızlı tükenmesine neden olmaktadır.

Farkımız Ne?

Isıtma tesisatındaki kaçağın yerini termal kamerayla bulan firma olarak farkımız kullandığımız teknoloji ve müşteri memnuniyetine önem vermemizdir. Kombi kaçağı bulan firma olarak memnuniyetiniz memnuniyetimizdir ilkesini benimseyerek sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Kombi kaçağı tamiri yapan usta ve yetkin elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Eğer kombi su kaçırıyorsa aranması gereken ilk firma olarak sizleri firmamıza bekliyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma